Знам,че ме обича, но на моменти се държи много гадно...
Здравейте, реших да ви споделя моята история понеже не знам какво да правя и се чувствам безпомощна. С приятеля ми сме заедно от 1 година и 16 дни. Обичаме се, но на моменти се държи много отвратително.. много. Винаги мен ме изкарва виновната, а той самият забравя как се е държал с мен и как грубото му държание ме наранява. Казах му, че искам да ме оцени да оцени това, че съм добра с него и винаги му прощавам, но той излиза с отговора "Значи до сега не съм го правил, така ли? ". Извинявам му се затова ако аз съм се държала гадно, но той и това не оценява, все едно не му пука и това е. Карахме се затова и защо не съм му била звъняла, а аз му пиша постоянно и той няма нищо против това.. просто като си пишем и времето минава и той си ляга, защото е на работа.. не знам просто не мога да го разбера не знам как да се държа и за момента все аз съм му виновна ако не му пиша казва "Благодаря, че ми отдели малко време.. " и тем подобни.. Страх ме е не знам какво да правя и как да се дърва искам да се осъзнае малко но как да го направя винаги за всичко аз съм виновната, аз се държа гадно.. моля за някой съвет, много съм объркана. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Оф милата. Бях в подобен случай, еми не издържах и му казах, че ако продължава така, ще го оставя. Изведнъж забрави за гадното си държане. При теб може да е различен случая де и да стане по-зле, но аз лично не издържам такива неща.

2.   И с бившият ми имахме този проблем той не успя да коригира това негово качество и след време аз се отегчих и се разделихме. Не очаквай много съвети или, че някой ще успее да ти даде решение на проблема, защото няма да стане.
Ти си му казвала сигурно не един път какво те тревожи и кое не ти е приятно и, ако си мислиш, че след няколко месеца нещата ще станат розови и това ще спре да те кара да се чувстваш зле си в грешка.
Единственото, което мога да те посъветвам е или да си затвориш очите и да се опиташ да си заблудена и щастлива, или да си отвориш очите и да се разделите. (Ще ти е трудно да вземеш това решение и съм сигурна, че ще търпиш докато не ти писне и го зарежеш. )

3.   Намери си някой, който да те оцени!

4.   Съгласен с номер 3. Той просто не те оценява достатъчно според мен. Извадил е някакво огромно его и се е самозабравил... А ти изглежда си добра (дори прекалено) и той те приема за слаба. Затова си позволява като му е криво да си го изкарва на тебе... на добрият човек и 100 тояги са малко, знаеш поговорката.

Явно в работата шефът му съдира гъза (или някой друг там го дразни редовно) и той не може да се оправя с тях, та затова с тебе така се държи. Знам го, понеже баща ми правеше същия номер вкъщи със семейството ни.

Решението е да го поставиш на място - или ще се отнася добре с теб, или да си търси друг "пешкир" в живота.

5.   Благодаря за съветите. Наскоро пак си го изкара на мен и каза, че иска да остане сам и да го оставя, попитах го за причина той ми казваше, че няма причина. Оставих го после ми писа и аз му казах, че сега аз искам да съм сама без причина.По-късно ми писа дали съм му сърдита и аз казах да и, че няма право да се държи с мен като си с играчка, извини ми се но имам чувството, че няма да си промени държанието..

6.   И аз съм съгласна с номер 3 ..