Какво кара един мъж да търси такива отношения навън?
Здравейте! Моята история е следната. Семейни сме и двамата, имаме връзка. Няма да обяснявам защо и как се стигна до това. Познаваме се отдавна, но бяхме само приятели-до преди половин година. Още в началото той ми каза че има към мен чувства, че ако е само заради секса и то за кратко време не иска изобщо да започваме. Това ме учуди мен, защото все пак мъжете в повечето случаи са тези, които търсят връзки само заради секса, дори да не го признават. А той искаше от мен повече от това, като в същото време не си разваляме семействата.

За времето през което сме заедно ми показа че наистина ме обича, знаете много са нещата по които личи. Отношенията ни се задълбочиха, свикнахме много един с друг. Обичам го. Но не го разбирам. Казва ми че само мисълта че ме има го кара да се чувства добре и всичко да изглежда по-лесно. Какво кара един мъж да търси такива отношения навън?

Коментари

51-51 от 51

53.   Това, с тия зли нападки, от зрели и разумни хора ли е писано. Нима всички /особено семейните/ не са разбрали, че човека който сме избрали преди години, понякога остава ограничен и безхарактерен, живее по инерция, мн. често на жените единствената цел е да намерят мъж, който да ги издържа и нямат никакви амбиции да се развиват или се разплуват, като дойни крави с оправданието, че били раждали. Все пак истинската обич, зрялата може да се срещне на по-късен етап. Живота е само един и не се знае колко ще е дълъг... За какво ще има време, време в което да ти е топло на душата, време което да си казваш, че си го живял, а не живуркал, заради това че " виж какво ще кажат хората". Познавам такова семейство... Той пред компютъра в сайтове" сапунисва, прегръща, изпраща клипове и осъмва с някоя, защото "умирала да посреща изгрева с него". Тя си гледа сапунките. Разменят по някоя дума за зареждане на стока, подписване на документи и колко пари са спечелили от селския си магазин. Пред хората" чудесно семейство" БЛАГОДАРЯ. ТОВА ИМАНЕ.... Да плюя на себе си, защото... какво ще кажат хората. Щом са заедно, значи не е без причина.

51-51 от 51