Проблеми във връзката
Здравейте ! Аз съм момиче на 19 години с моя приятел сме от 5 години почти заедно. Минали сме през доста проблеми, изневерява ли сме си.... Напоследък нещата не вървят. Аз се старая , много го обичам. Ние живеем заедно и се опитвам да смогвам с всичко. Но не мога да разбера защо той е на моменти. Както ми се радва, целува и казва колко ме обича... така след това предизвиква сълзите ми и не му пука.. Казва ми отново ли "цивриш" ?! А аз просто съм много ама много чувствителна и от най-малкото мога да започна да заплача. От скоро адски много започна да ми вика, да ме обижда.. понякога и да посяга ?! Не знам на какво се дължи това, понякога и на мен се случва да крещя , да се ядосам.. но усещам , когато съм го наранила и ми става много гадно. А аз до него рева като малко дете, а той си гледа телевизията. Понякога дава признаци , че ме обича а друг път просто... все едно съм никоя?! Моля, кажете си мнението. Не мога да говоря с приятелки или майка си.. не знам защо се срамувам от това.. може би защото изглежда, че всичко е на ред.. а то е нещо отвратително..

Коментари

2.   Нормално е, все пак си му изневерила. Това е влияе много лошо на мъжкото му его и става агресивен. Като мъж мога да ти кажа, че вече не те уважава и не те обича, повярвай ми, просто те използва за секс и да си го изкара на теб, когато му е криво.

3.   Искрено ти казвам, че не зная какво да те посъветвам.
Но ще споделя нещо с теб, когато бях с вече бившия ми приятел много често плачех.
Разстройваше ме и най-малкото и смятах, че съм много чувствителна и всичко може да ме разплаче. Така смятах докато не се разделихме беше много трудна раздяла и около месец само плачех, но оттогава минаха две години и половина и съм плакала само веднъж.
Оказа се, че не съм била много чувствителна, а много тъжна в тази връзка.

4.   Здравей. Като за начало ще започна с това че трябва да отидете двамата на психолог но първо си изяснете проблемите. От него няма защо да се срамуваш. Той само ще ти помогне. Знам го от опит. С приятелката ми имахме далеч по-големи проблеми но всичко е решено. Седнахме поговорихме изяснихме... Второ- На въпросния човек може да му е писнало... Защото живеете заедно а сте толкова малки. Може да се каже още деца. В тази възраст ви писва от еднократните действия а още по малко ако живеете заедно. Но може и да греша. Трето- Може да има друга която харесва но не са заедно и мисли само за нея. Естествено той може и да не ти каже но ти трябва да си настоятелна. Следващия път когато ти посегне или викне му кажи да си изкара всичко на яве но да не те удря. В противен случай му кажи че ще повикаш полиция.
М23

_<>*<>ЕкСфРи<>*<>_

5.   Бий му шута у задника и си намери истински и пълноценен мъж.. или карай не сексуални играчки, те поне няма да те ядосват... А и както се казваше в един филм "Мъжете са просто говорещи вибратори''.

6.   Дори и да се разделите недей да страдаш. Ти си млада. Обич не проси

Сиси

7.   Отначало щях да те посъветвам да поговорите за това, да му кажеш това, което казваш на нас, но след като прочетох, че те е ударил - ОСТАВИ ГО! СЕГА! Съжалявам да ти го кажа, но е възможно да не те обича. Връзката ви не може да е същата след изневери.
Ти не си чувствителна, скъпа, ти си тъжна.
Остави го и се радвай на другите риби в морето, млада си.
Пиши как вървят нещата.