До всички девственици!
Чета този сайт от известно време. За съжаление тук прочетох историите на много млади момичета които приемат своята девственост като нещо от което трябва да се срамуват. Лично аз също съм девствена и съм на 21, но по никакъв начин не се срамувам от това, даже напротив. Всички истории които прочетох момичетата се срамуваха от това, не за друго, а защото може някое момче да ги помисли за задръстени или да не иска да бъде с тях именно заради това. Аз пък ще ви кажа, че сте в голяма грешка. Аз имам приятел и след като прочетох тези истории го попитах дали това, че съм девствена му пречи по някакъв начин. Оказа се точно обратното. Така че искам да кажа на всички момичета и момчета които имат девствеността за нещо срамно и лошо, че това не е повод да се срамуваш от околните само защото някой не ти е наврял нещо някъде:)! Когато срещнете човека за вас той много ще се зарадва за това, че ще споделите това с него. Така че горе главата и не се давайте на тия кифли където се опитват да се подиграват с вас. Написах го за да разберете, че трябва да сте горди с това което сте, а не да се опитвате да се доказвате на хора на които не им пука за вас! <3

Коментари

1.   Пази се за сватбата!

2.   Тялото момичета е храм! Ценете това което имате, защото в днешно време девствеността е рядкост. Не казвам да я пазите цял живот просто я споделете с правилния човек. Успех!

3.   Приятно наслаждаване на девствеността ти. А гаджето ти девствен ли е?

4.   Абе и едното и другото не е за хвалене. И колко мислиш да го мъчиш момчето? То това си е природа, ако ти не му го даваш, той ще си го намери друга, която да го задоволява сексуално и въобще няма да разбереш. Пък ти си се гордей.

И аз съм против това да се бърза, само и само да се направи сефтето, ама и другата крайност, както в твоя случай пак не е нормална. Имаш си приятел, имаш си годините, Дева Мария ли ще ставаш?

6.   не писа важни подробности:
-от колко време сте заедно с приятеля ти?
-той девствен ли е?
-смяташ ли, че той е правилният за теб, с когото да спиш?
- докога смяташ да си девствена? (примерно ако сте заедно от 1 месец и още не сте спали, добре, обаче ако сте от 5 години и смятате да се "пазите" още 5, ми се вижда странно)
ако попълниш тези детайли, ще стане по-ясно емоционалното ти писание. а иначе че няма от какво да се срамуваш - няма, нито да се гордееш. просто човек като всички други :-)

7.   Аз пък не виждам причина жената да се гордее от девствеността си, ако е вече на възраст да не говорим, че има всякакви перверзници, които пък се възбуждат от девственици и ги бройкат. Аз попаднах на такъв боклук, но бях на 18 г. и имах време после да се съвзема и да си продължа с живота, но си представям някоя да е чакала Принцове до 30 г. възраст и да попадне на някой дефлоратор, който ще я мине и ще си замине. После какво правим?
Според мен девствеността над 18-20 г. е вид тежест. От една страна чисто физически няма как да постигнеш задоволяване на сексуалните си нужди и почваш вече да мислиш за секса като за кой-знае колко важно нещо, вместо да се концентрираш върху образование, кариера. От друга страна която се е пазила толкова години за мистър Райт, после как да се отпусне с някой нормален мъж? Ще може ли нормалният мъж да отговори на завишените очаквания на девствената принцеса, а и забравяме, че девствена е жената само до първия полов акт. Какво става, когато една жена си въобрази, че едва ли не е по-по-най, защото е девствена и изведнъж загуби тази си „ценност“? Ами става нормална жена и ако пък не провърви първата връзка - почват драмите.
Аз не се подигравам на девствениците. Всеки може да си бъде какъвто си е, но пък да се гордеем с 21-годишната си ципа е малко преувеличено.

10.   Благодаря ти момиче :) Аз съм момче на 21 вече почти на 22 и още съм девствен. Всички ми казват много добре изглеждаш, ланец имаш, добре се обличаш, пари имаш но нещо не ми върви със жените. Дано това което си написала е вярно. Понеже мен ме е яд, срам ме е и ме боли отвътре че все още не съм правил.

11.   И aз не виждaм повод зa гордост от товa! Дори нaпротив, aнтинaтурaлно е! Дa не би дa имaш емоционaлен проблем с товa? Aко е тaкa, по- добре потърси помощ, преди дa си нaвършилa 25 и още девственa. Все пaк aко стигнете до брaк с гaджето ти, той трябвa дa знaе, aко се окaже, че си aсексуaлнa примерно. Мaлко кофти ще е дa се пaзиш до свaтбaтa, след еднa годинa опити дa се окaже, че спокойно си минaвaш без секс, дaже е зa предпочитaне и се почне с дрaмите, той неминуемо ще си нaмери любовницa, вероятно ще се рaзделите... и всичко товa в името нa еднa ципa?? !
И дa, много е вероятно дa не му пречи нa твоя приятел, изводa е сaмо един - получaвa го нa друго място. Пък ти, пaзи си я тaм!

12.   Секса не е всичко на тази земя... Аз не знам защо като някакви животни само за секс мислите? Момчето щяло да я зареже ако не му пусне. Че ако я обича и е щастлив с нея, какво му пречи да изчака? Значи може да има преспиване за 1 нощ и това не се води за връзка, нито е знак, че ще се повтори, ама не може да има дълга и стабилна връзка без секс? И какъв е тоя секс на 12-16 години? Не знаят пика ли им се, сърби ли ги, секс правят. Не казвам, че трябва да се пазим за сватбата, далеч съм от тази мисъл. Нито, че е нормално да речем на 23г. да си девствен, ама и това не е най-важното нещо и не знам защо изобщо му обръщате внимание.

13.   Номер 7 по-голяма глупост от тва, че ще и пречи девствеността не бях чувала хD

14.   Абе горе главата ама зависи коя, щото девствеността при едната тогава е застрашена. А иначе сериозно - браво. Опазила си се в тинейджърските години, което е голяма рядкост. Вече си по-зряла и отговорна, и можеш да взимаш смело решения. Според мен ти е време, но ти си решаваш. Да не станеш само като във вица "Веднага пусни котката! "

15.   Естествено, че ще се пазя за най - подходящия човек.
Мое мнение. =)

16.   Напълно те подкрепям!Аз съм на 15 и много от връстниците ми не са девствени, но аз смятам да се пазя за правилния човек, който ще оцени това, че съм избрала точно него. Ако ще и на 40 да стана...

17.   и аз това казвам на всички девственици. Не се притеснявайте мили момичета! Ще ви приема с отворени обятия.

18.   Номер 2, отдавна вече храмовете са претъпкани с публика, която плаща билети на входа :)

Гордея се, че от 7 дни нищо не съм ял.
Когато най-после хапна нещо, ще ми е толкова вкусно!
Търся подходящата храна, няма да ям какво да е.
До сега не съм опитвал шотландско козе сирене, но като го намеря, ще го позная по вкуса.
А простаците ядат всеки ден по 3-4 пъти.
Задоволяват животинките си инстинкти.
А аз съм възвишен, избрал съм да не ям и се гордея с това!
Когато намеря подходящата за мен Яхния, ще съм й верен за цял живот!
Не бих хапнал нищо друго, не бих изневерил на моята Яхния.
Ще я обичам, истински. Без обич яхнията не е вкусна!

Сексът е духовна храна, Авторке.
Нелепо е да се гордееш, че не си я вкусвала.

Y D

19.   Хaхa , рaзсмя ме н 18 , прaв си! Сексът е духовнa хрaнa , нищо че, зa някои е сaмо мaлко спорт с щaстлив крaй.
Имaх колежкa , нa 23 девственa , нaстръхвaше при нaй- лекия повей нa вятърa , понякогa имaше и звукови ефекти ;) Кaзвaхме и , че не е нормaлно вече , че дори тялото и кaзвa , че си имa своите нужди , но не. Е , сегa 7-8 години по- късно , още е девственa , сaмо че кaзвa , че никой не зaслужaвaл " цветето" и. Ми то вече увяхнaло , доколкото знaм , никой не го и ще.

20.   Добре казано, Цвете.
Обичам да пия нектар от цветята.
И да ги поливам, да ги пръскам, те цъфтят от това.
Обичам да прелитам от цвят на цвят,
като нежен пеперуд :)
Но цветето е нещо, което обича светлината,
докосването на вятъра, влагата,
разтваря се, за да поеме всичко това.
А ако си стои някъде скрито, на тъмно, без въздух и светлина....
Нима е цвете?
Или...гъба?

Y D

21.   ХАХ! Y D май е гаджето на девицата :)
Дерзай, момко, ще ти пусне... все някога... може би...

22.   Преди години видях в софийски автобус надпис с маркер: "Всеки пътник на 30 години е НЕУДАЧНИК!". Бих перифразирала: "Всеки девственик над 20 години е ...!"

23.   Евала на номер 18. По - добре не знам може ли да се каже. И все пак ще допълня разочарованието от глупостта на младите жени. Едно е да си на 15 и да си девствен, друго е да си на 21 и пак девствен. Те хората като са давали много акъл на малките да не правят секс и "големите" стари моми са я попили тази мъдрост. Или това им е оправдание, че няма кой да прави секс с тях. Не го разбирам. Бебетата идват от секс, а да имаш бебе е най - хубавото и естествено нещо. Ти като не си даваш "цветето" все едно си против възпроизвеждането на света. Ама стига размишления, просто ми е странно колко глупави хора има.

25.   Ако не я свършите таз работа до 20 годишни после ще ви бъде по- трудно. Момичета търсете си свестни момчета и късайте цветята.Авторката да му мисли....

26.   Аз съм момче на 17, колко пари да ти дам за да ти го туря?

28.   Четох историята ти в и teenproblem... тук си забравила да отбележих, че с приятеля ти сте заедно от 2 години и половина и ти все още го държих на сухо... не мисля, че това е нормално.. а и вероятността да ти изневерява е доста голяма. Явно след като все още не сте правили секс ти му нямаш доверие и не смяташ, че той е човекът за теб... А и това да си девствена не е повод за гордост!!! ( Сега да не кажете, че подкрепят тези, които на 13-14 правят секс, напротив, просто смятам, че е безумно да държиш приятеля си без секс толкова дълго време... все пак, ако не го получи от теб, рано или късно ще го получи от някоя друго)

MJ