Какво иска тя
Здравейте,
аз съм мъж на 35 години, тя е жена на 30.
И двамата сме женени, аз имам две деца, тя няма все още.

Преди много години имахме връзка. Беше най-страстната, красива, пленяваща любов. Беше твърде хубаво, прекалено хубаво. Разделихме се по моя вина. После аз се ожених, после тя. През годините сме се виждали няколко пъти в годината, чуваме се от време навреме. Два пъти сме правили секс.

А секса? Леле, няма такава фурия в леглото. Пълен синхрон имаме с нея, искаме еднакви неща, еднакви игри ни вълнуват... въобще жена-мечта.

След като се омъжи обаче всичко се промени. Тя вече не ме иска сякаш както преди. Пак можем да говорим с часове, но ме разиграва сякаш. Или й се иска, ама не й стиска. И ако стана малко по-директен и си поискам, тя веднага сваля усмивката и казва: Аз съм омъжена жена.

А на следващия ден или седмица пак е същата приветлива, готина. Аз ли не разчитам правилно сигналите или какво.

Ама въобще не разбирам какво иска.

Казва ми, че й е готино да си говорим и от време навреме да пием по кафе, но да не си мисля за нищо повече.

А аз я искам. Липсва ми... даже май се влюбвам в нея, защото като не я чуя десетина дни и започвам да се заяждам с всичко живо около мен и всеки ме пита "Какво ми е? " и как да им кажа "Еми тя не ме иска, човек, ето това ми е"

Коментари

1.   Значи изневеряваш на жена си и сега се опитваш и нейния брак да провалиш... колко добър човек само...

MJ

3.   Емииии, то това, което е искала май го е постигнала, а ти като не си разбрал си е за теб.

Имам една идея - иди и попитай съпругата си, тя е жена и ще ти даде най-адекватен съвет как да си върнеш бившата любовница

4.   Човек, стегни се. И двамата имате семейства. При вас всичко е една афера и ще приключи все някога. Не си разваляйте семействата. Спри да мислиш за нея просто. Обръщай внимание на жена си.
А и като гледам, тя сякаш иска да те дразни. Изкушава те и после те реже. И така се чувства добре, че е желана. Осъзнай се!

5.   Ех, любов, любов... Разбирам те напълно, обаче има едно голямо НО във вашата ситуация и то е, че тя няма деца, а омъжена и все още няма деца, а ако прави секс с двама мъже, кой ще е всъщност биологичния баща? За това най вероятно не те иска, инстинктивно усеща, това, което ти обясних току що.

6.   Хaхaххa, нищо не си рaзбрaл, дa, постигнaлa си е нейното, a ти си глупaк. Сядaй си нa зaдникa, че дa не е следвaщaтa женa ти, дето ще се чудиш кaкво искa.

7.   Мъжете сте много глупавки и самонадеяни... Не те иска вече и никога няма да те поиска. Изпуснал си я и по-добре. Тя е открила нещо по-добро и истинско, някой, който я заслужава. И понеже е смислена и готина жена, явно оценява теб като човек, а не като секс-играчка или средство за повдигане на самочувствието. Ти си просто стар добър познат. Не се хаби - никога няма да я привлечеш отново. И не защото те е надраснала, а защото и преди и винаги е била по-голяма от теб.

8.   Глупак. Т'ва ще кажа само.

9.   Малоумник на цели 35 г.... Иска ли ме, не ме ли иска, аз искам да я трескам, ама аз май се и влюбвам в нея щото ме реже :D
Бе ти жена и деца нямаш ли си? А не ти ли е мааалко неудобно от тях или от нейния съпруг. Ужас, някои хора са такива двулични мръсници, че думи нямам...

10.   Тя е омъжена жена-казала ти го е в прав текст. И се държи по начин достоен за уважение. Така, както трябва да се държи всяка омъжена жена. и сигурно продължава да е фурия в леглото-но с мъжа, когото обича, със съпруга си. А ти... вземи си стъпвай на краката, че докато гониш дивото, да не вземеш да изтървеш питомното. Много, ама много сте жалки, този тип мъже като теб, които отказват да приемат, че са история.... история, от която понякога дори мъничко се срамуваме...

11.   Да се смея ли, да плача ли.

Ето сега подробно, че да се чатнеш.

Някога в миналото сте се разделили по твоя вина. Не казваш каква велика глупост си свършил, но като те гледам... мога да си представя, че тя е била силно наранена. Продължили сте живота си, създал си семейство и пак си се присетил да я преследваш. Тя е била сама и си е позволила да спи с теб.

После се жени и тя, а ти продължаваш да я търсиш, защото е фурия в леглото.

Отмъщение, миличък. Това иска тя и сега й е сладко. И докато прави бурен и прекрасен секс с мъжа, който е избрала за спътник в живота си мисли как ти го връща и й е още по-хубаво.

Ами, евала на мадамата. Сега дано и съпругата ти извърти и тя някой такъв хубав номер. Те такива като теб заслужават да си паднат на дупето.

Тя иска да си влюбен в нея, защото през всичките тези години тя е била в теб, а ти си я търсел единствено за играчка.

12.   при връзка, в която единият или двамата са обвързани, е ясно, че е за известно време - докато и двамата го искат. жената е искала разнообразие и го е получила. вече има съпруг и не иска да се занимава с теб.
кое не ти е ясно?

13.   Наистина ли мислите, че ме върти? Тогава защо е така приветлива и все пак иска да пием кафе и да се виждаме. Ако е съпруга на място, в крайна сметка няма да излиза с други мъже на кафе.

Един приятел каза, че такива са жените и ако изчакам и продължавам с настояванията един ден ще дойде в ръцете ми.

А съпругата ми - какво за нея. Обичам я, няма да се развеждам, тя си е вкъщи, с децата, подсигурявам им всичко, отделям им време. Защо я набъркваме в цялата история?

Относно това, че не иска да се съмнява после кой е бащата. Стига, да не живеем в средновековието. Има си необходимите изчисления, предпазни средства и т.н.

автор

15.   Добро утро!
Или иска да си вдигне самочувствието или да се изпляскате.

16.   Тъжно ми става, когато видя подобна история на едно толкова сбъркано "семейство". Уж обичаш жена си, но тя да си стои вкъщи и да гледа децата, а ти ден и нощ да мислиш за любовницата си, която също е омъжена. Не ме разбирай погрешно, не искам да те съдя. Всеки прави своите избори в живота, а тук хората споделят, за да получат някакъв съвет. За мен това, което се случва, натоварва и двама ви излишно. Какъв е смисълът? Тръпка, желание, неизживяна страст? Ами това е до едно време, след това затихва. Помисли за съпругата си поне малко. Как ще се почувстваш, ако разбереш, че тя прави същото? Искаш ли да си с тази жена и да се грижиш за семейството си? Ако отговорът е да.. избягвай контакта с любовницата. Няма да доведе до нищо хубаво, от там не можеш да получиш това, което евентуално ти липсва в брака, само ще се дразните взаимно. За мен фактът, че мислиш за друга жена е достатъчен да си направя изводите колко обичаш твоята собствена, но.. все едно. Дори и въпросната дама да дойде един ден в ръцете ти, какво? Ще се изчукате и до там. Или ще се повтори няколко пъти. Тази връзка няма бъдеще, недей да ставаш подвластен на някакви примитивни желания.

17.   Натискай я още малко и ще се оплаче в полицията. :)

19.   "в любовния триъгълник един от ъглите винаги е тъп"

20.   ей тъпанар, жената излиза с теб просто за да си четка самочувствието и никога ама никога няма да спи с теб щото те е разбрала какъв мизерник си...дано и жена ти го разбере

21.   Обикновено чета историите и коментарите към тях,но изключително рядко се включвам да коментирам и аз.Но този нагъл тип автора този път ме провокира.Как смееш да твърдиш,че обичаш жена си,когато единствената мисъл,която се върти в главата ти е как да и изневериш.Че то човек който обича,никога,ама никога не би причинил такова нещо на този,когото обича.Кажи си истината-че тя просто ти е удобна,за да ти гледа къщата и децата и хич не искаш да си разваляш комфорта.От сърце ти пожелавам и при нея да се появи някое старо гадже,което да я накара и тя да бъде фурия в леглото,а ти от два стола да паднеш на земята.Като ти чета мъдрите мисли,си мисля,че точно това заслужаваш.

22.   Ти си мислиш, че жена ти си е вкъщи.. И тя се усмихва на някого и може би му казва "омъжена съм". А може и да не му казва...

23.   Виж сега само не се опитвай да я променяш кажи и че ти липсва дори да не се съберете може би тя ще разбере че е важна за теб

24.   Сигурно те харесва само като приятел

25.   Тоя па - понеже била приветлива и ходела на кафе с него, значи е готова да кръшка... Мъжете сте толкова повърхностни понякога - вярвате на каквото ви се иска да вярвате или по-точно каквото ви диктува долната глава. Имам един приятел, който само някоя жена да го погледне, и решава, че иска да спи с него :D
Ми жената се разнообразява с теб, нищо повече.

26.   Съвет как да я имаш? Добре. Ето ти един.

Продължавай да й настояваш, но мило, да я ухажваш, да бъдеш секси, да си мисли, че я желаеш не само за секс, да мисли, че я обичаш. И така във времето. Един ден тя ще се скара със съпруга си за нещо, нещо ще я извади от равновесие, ще я налегне тъга, раздразнение и за да му го "върне" ще те потърси, а е най-вероятно и да си легне с теб.

Печеливша тактика е!

НО.. преди да пристъпиш към нея, наистина се замисли защо тука толкова обиди отнесе. Замисли се за съпругата ти и как ще се почувства ако разбере, че преследваш някоя друга жена. Замисли се за това какъв изглеждаш? Замисли се за това какво е достойно да правиш и какво не. Да си играеш с психиката на хората е най-лесното нещо в света, да ги манипулираш така, че да ти "паднат в ръцете". Но това ли е наистина, което искаш? Да съсипваш, да рушиш, да си играеш на семейство?

Животът вярно е едно приключение и всеки сам решава от кое да му бъде хубаво, но има и други неща - важни неща като мир. Да бъдеш в мир със себе си ти носи усещане за свобода, за победа. Могъщ е онзи, който надмогва себе си и низките си страсти.

Всъщност онова, което е наистина необходимо да направиш е да приемеш, че тази жена, която искаш да из*укаш е достойна за уважение и второ да се замислиш за това как живееш. И да се питаш дали лъжейки другите, не лъжеш всъщност най-вече себе си?

Да я имаш e лесно. Всеки средно интелигентен човек може да "свали" обекта на своите желания ако е достатъчно търпелив и достатъчно настоятелен. А после? После какво? Нейната душа ще е объркана от смесените чувства, които изпитва към теб, към мъжа си и най-вече към себе си. Ти ще се чувстваш добре от кратката си победа и след половин година пак ще поведеш същата битка, пак за да я имаш - нея или друга. Съпругата ти ще стои някъде отстрани, в пространството на дома ти, ще гледа децата ти и ще е гръбнак на лъжата, в която си превърнал света си.

А после? Какво следва после. Така ли ще е до края? Някого ще нараняваш и ще манипулираш, за да се чувстваш добре? Някой ще завладяваш, само защото си го наумил, само защото искаш да си докажеш, че можеш? Ще си го докажеш и.. каква е наградата, какво ще спечелиш?

Една жена? какво от нея - плътта й, фурийната отдаденост в секса. Ами онова, което я прави истинска жена, онова вътре в нея, нежното, което би посветила на някой и би изпълнила живота му?

Защо не потърсиш фурията в собствената си съпруга? Защо ти е секс някъде извън онази жена, която в крайна сметка си избрал за спътник в живота и в леглото си? Тя ти дава грижата, вниманието, уважението и ти вярва.. защо не насочиш усилията си и сексуалните импулси към нея, за да преоткриете връзката си, за да изживеете нови неща, за да преборите рутината?

Съпругата ти не е само майка на децата ти, тя е и жена и повярвай ми сигурна съм, че може да стане фурия в леглото. Но само един истински мъж, изпитващ към нея истинска страст би могъл да я събуди. Искаш ли този мъж да бъде някой друг, някой страничен? Едва ли? Защото тогава ти търсиш някъде, където не бива да търсиш?

Ами твоята "любовница", не мислиш ли, че е прекалено жестоко да я объркваш така, да я търсиш, да й нарушаваш хармонията вкъщи. Да не я оставяш да живее със съпруга си, така както й се иска. Тя това "Аз съм омъжена жена" го използва като щит, за да ти покаже, че наистина иска да бъде добра съпруга. Но щом поддържа контакт с теб, явно й липсваш. Да, лесно е да я прелъстиш, но наистина просто си отговори на въпроса: защо го правиш?

Ако в теб някога е имало някакви чувства на обич към нея, би било логично да я оставиш намира.

27.   По точно въпроса е какво искаш Ти, не тя. Защото си наранил психически и емоционално не само нейните но вероятно и твоите деца че и жена ти. Това са хора със чуства, а твоето не знам дали е проява на садизъм или си е чиста жестокост. Чудя им се как децата ти като те видят вкъщи не те мразят, а жена ти не чупи чинии подире ти. Ти не уважаш нито себе си нито тях. А колкото до оная научи жена си да ти върти усмивчици като толкоз искаш и да ти вика че е омъжена жена. А чуждото си е чуждо защото то просто не е твое. Затова си извади главата от задника и спри да се държеш като педераст който търси мъжки характеристики у жените - като например вземане на решения. Защото това са си мъжките характериктики- решаваш нещо и стоиш твърдо зад това решение - това те определя като мъж - щото пишки и циганите че и някои жени имат - това не ги прави достойни за уважение мъже ами само пикльовци.Ако пък си поредния пикльо мъжа й пък просто ще си подбере хора и ще те набие. Тъй че просто си се грижи за своите си хора и си избии от главата всичко чуждо.

28.   Вярно, че е място за споделяне ама все пак.. Авторе и аз съм на 35 мъж.. Бъди мъж и ти, преглътни нараненото си Его и намери сили да сложиш точка, за да не си разваляте семействата.. Влюбването, е породено от това, че тя се дърпа и в главата ти се появяват въпросчета, защо аджиба сега не можеш пак да я имаш след като си ебал както трябва.. Ми щото така, иска да има нормално семейство, деца и т. н Все още е емоционално свързана с теб и затова се държи приятелски.. Ако има някаква частичка съвест у теб - аре постави се на мястото на мъжа й.. М? Би ли искал да си в тази позиция? Отговорът е ясен - ами да, не причинявай на другите това, което не искаш да ти причиняват на теб.. Вземи се в ръце и сложи точка на сериала...

29.   Авторе, мъже, имам съобщение за вас: жените не си лягат с всички, с които са приветливи и излизат на кафе. Не го пиша с главни букви не само заради правилата на сайта, ами и защото компютъра няма възможност да ги направи каквито трябва - огромни, светещи и отвреме - навреме изскащи и биещи четящия по главата с цел по - правилно разбиране на изречението.

Жената явно е общителна и жизнерадостна и има защо - явно е смогнала да си намери съпруг, който не счита излизането на жена си на кафе с приятел за брачно провинение. Не разбирам с какво това, че излиза я прави да не е "съпруга на място". Умните мъже знаят, че щастливия живот го прави щастливата жена и не отнемат свободата на партньорката си.

Твоята жена особен късмет не е имала с избора, но може да се осъзнае и коригира - сега ти е широко около врата и се оглеждаш наоколо, но си помисли като пораснат дечицата дали тя няма да реши, че ще й е по - добре с друг или поне без теб? Аз бих. При положение, че ни е даден само по един живот, с нелоялен партньор не бих го пропилявала.

30.   Авторе, това тук отдавна не е място за такива споделяния... Както се вижда, не получаваш разбиране, а правиш кефа на женската част. По принцип те не искат да са играчка/особено сексуална/, но в случая се наслаждават че ти си играчката и понеже вече си ненужна играчка, т. е. мадамата е постигнала своето/разиграва те като циркаджийско животинче/, те обвиняват във всякакви грехове и съветват да се разделите. Големи фурии в леглото, съвети с големи светещи букви дават, защото е изгодно на техният манталитет и ценности. Аз мисля, че при положение, че си гледаш както трябва семейството, няма лошо в това което правиш. Но ако продължава да те разиграва - остави я да си пие кафето без теб.