Споделена история от Тинейджърски

Просто искат да чукат
Тъжно е по някакъв начин. Тъжно е че няма значение какво ще кажа всички искат само едно. Искат да чукат. Седят и те зарибяват, мислейки те за най тъпото същество готово да им пусне. Ако трябва да съм реалистична обаче и момичетата сме си виновни. Една мила дума, усмивка и що годе привлекателен външен вид и айдее влюбени сме вече, дигаме краката пфф. И това все пак не променя факта че повечето са мизерници. Много е модерно вече да си бездушен е**ч. Бройката е важна не момичето. Няма капка уважение и държание никакво възпитание или маниери. За какво да си джентълмен като ''те всички жени са курви браат''. Ще кажете сега тая тука някаква грозница натрупала злоба. Ми не, именно от толкова 'ухажори' вече ми е дошло до гуша. Слушам едни и същи фрази и заучени свалки. Повдига ми се. Капка оригиналност няма ба мамкаму, нещо което да те грабне, да те разтърси, да те накара да се замислиш, да се почувстваш специален по някакъв начин. Всеки има нужда от това. Някакви единици момчета нормални има на които мога да кажа евала. Ама останалите просто... Разбирам че им се е*е та две не виждат то на тая възраст и аз съм имала дни в които само за това съм мислела ама човек малко самосъзнание трябва да има, способност да води разговор, нормални отношения. Добре, искаш да я забиеш ма поне се постарай бе. Не бъди най- мазния изтъркан селянин ( и под селянин имам предвид манталитет) напъни се малко да помислиш. Абее нямам думи още километри мога да изпиша за това ама има ли смисъл? На кого изобщо му пука? Все си мислех че е от възрастта това държание, но за съжаление ще се окаже че не е така.
И като за край да ви кажа една тайна. Може наистина да си прекарата прекрасно с момичето и без да и правите сексуални намеци през 30 секунди. Опитайте се да си поговорите или да правите нещо заедно ако вобще ви достига умствения капацитет и ще откриете нови светове мадафака.

Ж 17 не че ви пука

Коментари

1.   Някои хора дори и такива кандидати като твоите нямат, а ти се оплакваш..

2.   Авторке, бях добро момче когато бях тийнейджър. И завърших гимназията девствен... След като влязох в университета, се взех в ръце, станах гадняр, и о, чудо, започнах да правя секс. Всички момичета (без изключение) си падат по така наречените играчи. А момчетата, които се държат добре с вас, ги приемате като приятели, на които се оплаквате постоянно от това че нямало истински мъже.

3.   Момче на 16.

Браво, много се радвам, като чета разумни момичета като теб :)

4.   Малко са свестните, но се намират. Аз намерих своята половинка и съм много щастлива с него. А за тези селяни, които спомена, не припарвам до такива. Толкова са ми смешни. Но те се мислят за велики и ще продължават да си го мислят, докато има леки жени, които да им пускат. Така че вината не е само в мъжете. А к*рвите мога да ти кажа, че и те са доста.

5.   Здравей авторке. В повечето случаи си права, но тук изтърваш една подробност. Ще потвърдя думите на номер 2, че вие момичетата си падате по лоши и арогантни момчета, а после като ви изчукат и ви разбият сърцата, после започвате да се чудите къде били свестните момчета. В случая вие сами сте си виновни че все лоши момчета си избирате, а добрите ги отбягвате.

6.   Сигурно това е новата мода при "лошите момчета",
да запълват бройката ;) ;) ;)

8.   "Каквото повикало - такова се обадило! " - народна поговорка.
Мисля, че е доста валидна, ако направим едно осредняване.
Но за да няма обидени ще дам и по-конкредно мнение - според мен проблемите произтичат от факта, че в България няма гражданско общество и всеки мисли за себе си. И това се отразява навсякъде и действа много зле на психиката на хората, които още не са минали еднопосочно през Терминалите на летищата.
Общо взето проблема е по-глобален и не опира само до секса. :)
Колкото до изказването на номер 2 съм абсолютно съгласен за типа поведение, което се харесва на момичетата и младите жени. И аз съм тествал двата подхода и резултата е същия.
Желая на всички ви успех в бъдещите начинания! :)

9.   Аз съм на 17г. и съм момче. До преди 1 година се опитвах да бъда различен от другите момчета. Държах се много добре с момичетата и за това те започнаха да ме възприемат само и единствено като приятел, на чието рамо могат да плачат, да се разкайват и да се оплакват, че нямало истински момчета и т. н. и т. н. Като видят, нечии "плочки" и са готови да си вдигнат краката и след това като ги изчука един, два пъти и ги зареже защото са му омръзнали и идваха и ми "ревяха на рамото", но това омръзва. Исках да си имам приятелка, като "добро момче" не става. И аз започнах да го правя за бройката и да не ми пука, дали тя ще реве, след като я зарежа или не. Ако си "добро момче" си постоянно сам(нямаш приятелка) и затова ми омръзна и аз станах "лошо момче" и честно да ти кажа е много по-добре и по-неангажиращо. Няма смисъл да се ядосвате момичетата, след като селски свалки минават, защо трябва да се затормозяваме момчетата да мислим нещо по-умно. Така е много по-лесно.

Bayern <3

10.   и сега искаш да ти падаме в краката че си разбрала тайната на мъжете ли.. или и тука да започваме да те сваляме и да ти казваме че че си на 17 но вече мислиш като жена. Но истината е... че много желая с тебе да открием нови светове

11.   Че кой те е карал да си избираш "е**чи" Пълно е със свестни момчета/мъже, ама за вас те са приятели на, които само да ревете, че няма "истински" мъже. Радвате се като ви заговорил "готиния" после ви нае*е и ходите да ревете, че само ви използвали заради тялото ви и, че всички мъже са боклуци

12.   За жените са добре дошли търпеливите пионки. И после защо " имам приятелка от 5 години, ама тя не ми пуска ". Една жена и цял живот ще мине без секс, но при мъжете не е така. Как е възможно да се ядосваш, че мъжете искат секс? Ти срещу вятъра ли вървиш?

13.   Авторке, ние момичетата имаме ГОЛЯМА вина. То верно, че при момчетата/мъжете нагона е голям, но ако не си с някаква къса поличка или някакво дълбоко деколте нямаше да имаш такива проблеми. Престани да се обличаш "секси".

14.   Съгласна съм с всички коментирали до тук, особено с номер 1. някои и такива кандидати нямат/като мен например/, а ти се оплакваш..

15.   По принцип не са нужни никакви свалки. Момичето е твое, когато се заинтересуваш от нея, когато стигнеш до душата и, споделяш интересите и. Проявиш ли малко чувство.. няма да получиш само секс, а много повече! =]

16.   Защото вие обичате такива и ние се правим на такива,
това е.

18.   Момчетата си мислят че момичетата харесват такива, тя нямат и капка възпитание :( вече много малко такива останаха, които да ти дават любов а не пари за секс.... :Х То да вървиш сама на улицата спокойно не можеш вече! Все някакви чек*джии с извинение дето се мъчат да се свалят, зарибяват и разни такива..

19.   Аз пък не си падам по лоши момчета. Даже нямам определен тип момчета, защото това е глупаво.

20.   Всички казвате че не сме обръщали внимание на добрите момчета, но не се питате защо. Не сте ли се замисляли че повечето добряци не блестят с никакви други качестна, обикновено са плахи и срамежливи и доста пасивни. Жените не искаме мъж, който казва добре за всичко, не искаме и ебачи! Истинските мъже имат собствено мнение, но уважават и отсрещното, поемат инициатива, но с такт и възпитание. За това говори авторката, а повечето от вас искайки да избягат от скучния образ на добряка отиват в другата крайност и забравят че жените сме хора не ходещи дупки.... а относно това защо избираме лошите пред скучните - поради липса на алтернатива избираме по-малкото зло. Все пак по-добре 1-2 месеца депресия заради ебач отколкото години мъчение с безхарактеренн мъж. А

22.   Авторке напълно си права. Всички са еднакви сега, правят се на играчи и само те провокират с някоя нова простотия. Но да ти кажа и момичетата се кефим вече някой като ни подвикне „Много як гъз имаш, само да те хвана... " На мен тва ми е много противно да го чувам от поредния селяндур който е сложил слънчеви очила и се мисли за големия играч. Вярно е че повечето момичета харесваме лоши момчета, а добрите ги приемаме за приятели, но на мен също ми е писнало от разгонени лигльовци. И предпочитам някое момче което да ме разбира и обича заради самата мен, а не заради това че не може да си държи оная работа в гащите.

malkatarozichka

23.   Е, не! По принцип гледам да не се дразня на такива коментари, но не става! Така че ще ви го кажа направо! Всички момчета/мъже са едни и същи... добри.. , лоши все тая. Всичките си мислят само за секс, само дето едните го прикриват. Е, дами ваш е проблемът, че се захласвате по такива идиоти. И не, с вас няма да е различно и той няма да се промени само за вас! Говедото си е говедо! Да си падате по лоши момчета... хах - жалко е! Колкото до момчетата - МАЙНАТА ВИ!

ж 18

24.   Много тинейджърски разсъждения по темата, все пак няма универсална истина, всеки се нагажда според опита си и природните си дадености. Хормоните са определящи за поведението и на двете страни. 2 е представил една вярна теза, а жените в лицето на 20 друга вярна теза, но както виждате пресечна точка с положителна развръзка няма:) Не че очаквам "младите да се вземат" накрая, но нещата тук опират само до чифтосването и евентуално поколение от гледна точка на природните закони. Забравя се ролята на разума и перспективата на рода. Та нека започнем с това какво му е лошото на доброто момче - няма мнение, пасивен е, ок, но в общия случай кои са силните му страни - добър ученик, заляга повече над книгите, отколкото над спорт и излизания. В очите на жените това е "загубеняк", айде, нека да е "приятелче", кошче за душевни отпадъци. Обаче точно това момче след 10 години ще има престижна работа в голяма компания, ще изкарва прилични пари, с които може да издържа семейството си без проблем, а къде ще бъде "лошото" момче? В общия случай бачкатор, бакшиш, автомонтьор, кварталното наркоманче и др. подобни. С неясни и несигурни доходи и все същия арогантен по отношение на жените.
И в този момент, около 30-те, "глупавите" жени схващат грешката си и след многото си опити с тъповати "лоши" момчета, накрая се установяват и омъжват за "добри" момчета, които могат да издържат тях и децата им. Това се получава в реалния живот. И все пак, момчета, не ви съветвам никога да си имате работа с подобни момичета, бивши кифли, вярващи, че са нещо повече днес, търсете момичета, които винаги са отстоявали някакви принципи, сходни на вашите, така няма да се чувствате използвани по предназначение, а ще градите щастието си заедно.
Та в този ред на мисли и аз съм бил "добро" момче, а сега върволицата от кандидатки между 25 и 31 е отегчително дълга, и не съм станал по-лош, просто по-мъдър и... състоятелен:)
М, 36

25.   Момчетата стават лоши само заради вас момичетата. Когато са ви приятели, страдат и не могат да ви кажат, че искат нещо повече, но НЕ, вие им ревете на рамото....
Затова прибягват до крайни мерки и се превръщат в така наречените "лоши момчета", тоест искате, да не ви ч*кат.... Вие се подигравате, а момчетата естествено, че ще ви отвръщат двойно повече, защото не сте им обърнали молко внимание,.............това е реалноста..,,
Това май прозвучава като драма, но............ ; ) ; ) ; ) ; ) ; )

26.   Аз, въпреки че съм момиче, ще ви кажа една горчива истина. Момчетата се държат като пълни тъпанари и селяндури, мислещи само за секс, защото има момичета, които им обръщат внимание и търсят точно това. Ако всички момичета си знаеха цената и настояваха за едно уважително и прилично отношение, нямаше да ги има описаните "ебачи". Жалко е да видиш момче, което ти говори за секс всяка минута, но още по-жалко е да видиш момиче, което се радва на тези приказки и се чувства едва ли не богопомазана, че такъв "вървежен" тип има интерес към нея. И после се жалват, разбира се, че са наебани и изоставени, е да.. ама на тях всъщност това им харесва. Да има за какво да страдат и да споделят с приятелките си, жадни за детайли от невероятно богатия им сексуален живот. По думите ти, авторке, разбирам,че ти си над тези неща и умееш да прозираш през намеренията на момчетата около себе си. Желая ти да си отстояваш позицията и да не правиш компромис никога с принципите си, защото това се среща доста рядко в наше време. Но не забравяй, че не всички момчета са еднакви, когато се появи правилният човек, постарай се да го познаеш и допуснеш до себе си.

27.   "Капка оригиналност няма ба мамкаму"
"и ще откриете нови светове мадафака"

Ахаха, каква гавра! Авторката иска възптание, уважение и отношение, а тя самата е лика прилика с мъжете, от които се възмущава. Хубавото на цялата история е, че не го осъзнава. :)

28.   До авторката - четеш ми мислите.
Не съм първа красота, и определено не съм Мис Тяло, но това лято отрязах няколко, и то не защото съм някаква си надута пуйка, ми точно поради факта, че всеки гледа просто как да те натика в леглото си за един рунд. Да, момчетата са прави, че повечето момичета си падаме по 'лоши момчета', но до колкото знам 'лошо момче' определено не е синоним на 'ебач'.

Л.

29.   До 23, извинявай, ама да си на 18 години и да правиш такива изказвания "всички това, всички онова" не ти приляга много. Завърши гимназия, отиди в университет тогава по-може да говориш.
Иначе, и аз бях добряк и аз бях сам. После открих баланса в себе си, че да съм себе си, да не съм играч, но да не съм и меката мария и мога да кажа, че е 1 идея по-добре. Само дето сега е пълно с момичета, дето не знаят какво искат и трябва постоянно да ги влачиш, нямат желание за развитие, за просперитет. Аз лично не мога да бъда с жена, която няма желание за развитие, да блъска, да преследва целите си. Всичко е "бичим айляк".
М 21

30.   не че нещо ама момчетата се държат според туй как си облечена, като си навираш интимните части в лицата им е нормално да се държат така, иначе ако си облякла дрехи ще се държат с тебе сериозно.

32.   Авторката е много зле.

33.   Има много свестни и готини момчета който не се държат така.. Не слагайте всички под общ знаменател.. глупаво е!

34.   Не всички търсят само секс.. Защо слагате всички под общ знаменател..

35.   Има такива тъпаци,който гледат в една жена само циците и колко свирки ще му прави. И има тъпачки , който търсят само някой богаташ и плочките на корема му.. И от двата пола има егати катилите!
Явно няма да ми одобрите коментара заради обидните думи , но това е самата истина и няма как да се скрие!!!

36.   Не всички са такива, това че ти си сляпа за да го видиш, не значи, че е така! ;)

37.   Момичета, не слагайте всички във една чиния, защото не е правилно.
Не знам какви са Вашите виждания, но моите са тези - няма хора, които си приличат точно по характер и действия.
Аз не обичам да се занимавам със хора от моя пол, защото 97% ги намирам за идиоти (извинявам се за думата).
Аз какво да кажа, след като всички момичета в днешно време не искат нормално, възпитано, оценяващо момче?
Опитвал съм по всякакъв начин да се доближа до един разговор със момиче, но получавам единствено "умни думи" от вида:
"Не се занимавай с мен"
Вие момичетата си падате по отворковци, които са под всяко нормално ниво (вулгарни изрази, нападки и т. н. )
Аз съм щастлив, че избягах от България, защото хората са много по-различни от нас!
Дано някой ден си намеря момиче, което да ме разбира правилно, да не бъде със прекалено самочувствие.
Иначе авторке, когато си намериш правилното момче ще говориш друго...

16г, момче

39.   Аз съм момиче на почти 17, ще споделя и едни мои наблюдения. Вярно е, че повечето момчета около нашата възраст искат нещо по-необвързващо, то си е и нормално за възрастта, но има разлика от сваляч до сваляч. Много по-лошо от това да прави секс с теб и да те зареже е да прави секс с теб и после да се похвали на всички. Ето това най-много го мразя. Първият ми път беше с момче, което изобщо не обичах, никога и не съм, не го харесвах, даже не ме и привличаше почти. Направих го с него, защото бях толкова отчаяна заради една случка с момче, в което бях много влюбена, а и от доста време много ми се правеше секс и не издържах. С това момче го правихме общо два пъти и не стига, че не ставаше за нищо, но и разказа на всички, почнаха да ми се предлагат негови приятели. Той беше на 17, аз на 15. Хаха, и какво е толкова похвалното, че е правил секс с мен? Нали някога и майка му е спала без гащи с баща му, за да го наравят.. пък и аз не съм му mървата била. Това лято бях с едно момче, което тогава беше на 15, но живееше по принцип в Англия и може би от там мисленето му беше по-разчупено. Беше си женкар, с над 10 момичета беше спал със сигурност, личеше си. Пък и беше много хубаво момче, висок, тренираше. С него не правихме секс, но се натискахме, опипвахме под дрехите и така. Просто бях в цикъл :D. Но той нищо не разказа на никого за срещите ни. Нищичко. Пък и беше внимателен, държеше се добре и много ми хареса. Много. Аз нямам против необвързващите връзки. Не съм се влюбвала в сваляч, защото ги разпознавам. Пък и като цяло се влюбвам трудно в момче. Никога не съм имала сериозна връзка, защото когато и да съм харесвала момче, все не ми се получаваше.. Пък и си права, че има малко достойни момчета, които можем да ги приемем на сериозно. Повечето не заслужават и за една вечер ;).

40.   В простите неща е истината!