На какво се дължи охлаждането в отношенията?
Здравейте.
За да не се увличам много ще разкажа на бързо своята история.
С приятелката ми сме заедно от 4 години и сме видяли и хубаво и лошо.
Последните 6-7 месеца преди лятото смея да твърдя, че беше перфектно - бяхме в пълна хармония.
Но се наложи да се разделим за 2 месеца и малко през лятото в различни градове. И тогава се почнаха проблемите и караниците.
Един ден тя ми каза, че иска да се разделим, без особена причина. На другия ден бях при нея.
Уж не знаела какво изпитва към мен, не знаела дали ме обича и прочие.

Но вечерта спахме заедно, на едно легло. Преди да заспи и като заспа беше гушната в мен през цялото време. Не правихме секс понеже беше в цикъл, но пък ми се натискаше и ако не беше, то със сигурност щяхме.
На другия ден си тръгнах, но след по-малко от 20 мин. ми се обади да се върна и каза, че иска да сме заедно без много много обяснения.
За жалост се наложи пак да се разделим в различни градове до остатъка на лятото.
Като цяло ситуацията е много тежка за мен това лято понеже не знам дали пак няма да иска да се разделяме.

Единствените логични неща, които ми хрумват са да си е намерила друг или да е раздразнена от липсата на секс толкова много време. По-склонен съм да вярвам на 2-рото, понеже не съм доловил съществени признаци за първото.

Според вас възможно ли е една жена да се държи адски грубо и гадно с най-милия си заради липсата на секс продължително време?

Коментари

1.   Възможно е - да. Ама по-вероятното е първото според мен. Ако си няма друг, то поне някой й е завъртял главата и сега се чуди какво да прави

2.   Заиграва се някой друг твоето момиче. Жената е като живия плет - ако не я поддържаш редовно, ще стигне до съседа.

3.   Ще ти отговоря само по загланието, без да ти чета поста, охлаждането на отношения го има във всяка връзко, просто е въпрос на време. След това заниси от двата индивида дали искат да продължат тази връзка и дали си струва. Доста често хората които продължават връзката или имат деца, или наистина са се обичали. След известна време любовта и чувствата се възраждат, като фоеникс и ти пак си с любимия си човек. Това е човешката природа, просто. едно нещо повторено 100 пъти омръзва, вредните неща в малки количества са полезни. Мога да ти дам пример със сестра ми и нейната връзка, тя беше на 20 когато се омъжи и направи дете, след три, четири години връзката с мъжа и почна да пропада, той почваше да я обижда, бие и така нататък, това продължи няколко години. Сестра ми се връщаше да живее в първородния и дом три пъти, мъжа и се беше побъркал, ходел е по курви насам натам и си е изкарвал гнева от системата, сестра ми се връща първите 2 пъти при него след по малко от седмица седене в пъвородния и дом. Тези глупости продължиха поне 5 години. Третия път когато се върна обаче след жесток побой седя в къщата на майка ни поне 6 месеца, изглежда мъжа и е усетил самота за това време и още какви ле не емоци, а пък и детето им постоянно беше разкъсвано между двамата. В крайна сметка сестра ми се върна при него и сега си живеят много щастливо, без да се обиждат, псуват, бият и тем подобни. Сега почти всяка седмица ходят на някакви курорти и интересни места и като чели старата любов се е възродила. Е нормално е да не е толкова силна както е била в началото, но при всички е така. Тя сега е на 30-31 между другото.
Също така не чакай салама ти да се надърви от само себе си както се е дървил в началото на връзката ви, предизвика го, хвани я за гъза, хвани я за циците. Това беше коментара ми за заглавието ти, а до доколкото за поста ти просто реших, че ме мързи да го чета, поздрави.

4.   Човек, не търси логика в действията на жена, особено като е в цикъл.

"Според вас възможно ли е една жена да се държи адски грубо и гадно с най-милия си заради липсата на секс продължително време?"

Да, възможно е. Възможно е да има и милион други причини.

Ж26

5.   не е задължително да има някой друг...може просто да е охладняла

6.   Според мен е възможно да е и заради секса. Някой жени направо полудяват от липсата на секс. Имах позната която дори припадаше и й ставаше лошо заради това. Всичко е възможно , но аз съм по-склонна да мисля , че е заради секса.