Незнам как ще издържа
Здравейте.

На 25 години съм, жена. На скоро заживях с гаджето ми. Току що завършихме образованието си и сега работим във Варна. Преди това бяхме в различни квартири и рядко спяхме заеднио. Но откакто живеем заедно, вече нещата са по-различни. Има един проблем, с който не знам как да се справя.

От както сме заедно, той подпръцква всеки ден. Принципно не ми пречи, но сутрин преди работа е ужас. След като се събуди просто е отвратително. Пръцка по 10 минути, неспирно и най-лошото е че е много миризливо. Нетърпимо е, миризмата е като от животно. Освен всичко е и много шумно. Повярвайте ми, много го обичам и държа на него. Но не знам дали ще издържа, ако продължава така. Той няма други пороци. Много е послушен, не пие и не пуши и е много отговорен също. Той работи в IT сектора и е много натоварен от работата си, може би и да е заради това. Не знам дали не го прави и на работното си място, но се съмнявам. Когато му направя забележка ми се цупи, защото казва че го боли корема, ако не си подпръдне.

Помогнете ми. Дайте ми съвет какво да правя

Коментари

1.   Защо пишеш такива проблеми в "любов и изневяра"? Има лекари, има хапчета, има киселинни храни, а има и други храни, които по-добре се отразяват на стомаха. Казваш му, че не издържаш и трбва да вземе спешно мерки, иначе няма да спиш при него. какво толкова?

3.   Миличка моля те не се пишат такива неща няма смисъл номер 1 е прав има си лекарства

4.   Егати темата.

Прозорция нямате ли? Отваряй ги, като се събудиш. Да мирише, да мирише, колко да мирише.

5.   да не яде по-късно от 19:00 и всичко ще е наред :)

6.   Е добре де, какво като го боли корема? Да ходи в тоалетната там да го прави и пак няма да го боли...Питай го на работа и на обществени места пак ли го прави? Или тогава корема не го боли, а само когато е с теб. Ужас, ужас, поне да не вонеше. Купи му от хапчетата дето ги рекламират ..."вече ми е леко, чувствам се добре" :D :D

7.   Най-вероятно има метеоризъм, но най-добре се консултирайте с гастроентеролог. Все пак да сте сигурни, че това не е началото на нещо сериозно.

8.   айде стига бе...

Ти като пръднеш не мирише ли понякога. Отделянето на газове е признак, че червата функционират. Отделя се въздуха, който си погълнал заедно с храната.

Ако примерно смени хранителния си режим, миризмата също ще "омекне" и няма да е като на животно.

Обаче.. стига бе
Ние сме хора, акаме, миришем, потим се, храчим, повръщаме и това, че няма други пороци и е ПОСЛУШЕН?? WTF?

Само дете ли си израстнала. Братя, сестри?

Някак не ми се струва нормално да правиш забележка на някой, че изпуска газове. и чак да го определяш като порок.

не вярвам, че прочетох тази история.. честно

10.   Консулт с лекар задължително - не само заради твоя комфорт, а и заради неговото здраве.

11.   Истински случай: мъж и жена си лягат за първи път без да са гаджета, само познати са си. Мой роднина пита мъжа - сега ще имате ли връзка? Той отговаря - не, защото тя пръдна! И това като ЕДИНСТВЕНА причина да нямат връзка? !

12.   Храната с която се храни предизвиква отделянето на тези газове. Бирата също предизвиква тези неприятни неща. Може и от употребата на бира да е.
Ако смени режима си на хранене и премине повече на плодове и зеленчуци в суров вид, и по-малко готвена храна, няма да има тези аномалии.
При всички положения нещата идват от стомаха. Може би там има застойни гнилостни процеси и ферментации, които могат да се премахнат, както казах с промяна на режима на хранене и употребата на повече плодове и зеленчуци в суров вид. А може и консултация с лекар все пак.

13.   Хората, които се хранят обикновено изпускат газове, но ти може да го зарежеш ей така за всеки случай - да си запазиш душевният комфорт

14.   Любовта е нещо взаимно, трябва да правите всичко заедно и да споделяте

16.   Ама чакайте бе, какво нападнахте така момичето???Той е виновен и още как, какво си позволява? Какви сексуални отношения може да има една жена с ходеща пърдяща и воняща възглавница?? Той явно го дава много неглиже щом допуска любимата му да е свидетел на миризми и газове... А е още млад, не ми се мисли на 40 само това ще прави. Ами децата ви като имате? Те ще го смятат това за нещо, което не е свързано с възпитанието, ще си пускат газовете натрапчиво нахални навсякъде.... Съжалявам те, мила и от мен да знаеш, всички го знаят че е такъв и приятели и колеги и му се подиграват. Защото явно е, че при него не е инцидентно, той го налага като начин на живот. Не се търпи!!!!