Каза ми или секс или се разделяме.
Здравейте. Ще карам направо. Момчето, за което става на въпрос в историята ми е на 20 години. Заедно сме от 1 месец, но преди това поддържахме връзка 2 месеца чрез фейсбук. По принцип работи в Италия, но беше решил като дойде в България, да дойде при мен да се видим. Върна се, видяхме се, харесахме се, всичко беше Ок. Каза, че ще остане в моя град около 2 седмици, хем имал работа хем да се видим. Бяхме заедно всеки ден, беше прекрасно. След тези 2 седмици аз трябваше да замина за друг град, а и той си заминаваше за Италия след някакво време. Решихме, че ще се чакаме, че той като се върне от там ще сме заедно отново. Постоянно ми повтаряше, че не иска да ме изгуби, да го чакам и тем подобни.
След като аз си заминах той стана много ревнив, постоянно ми звънеше, питаше ме с кой излизам, какво ще правя, да се прибирам вече. Започна да ми повтаря, че като се върне иска да правим секс, да ми иска голи снимки. Категорично му казах, че няма да получи мои голи снимки и той реши, че ще ме блокира от всякъде. Междувременно си замина за Италия. Не се бяхме чували 5 дена и реших да му пиша какво става и той ми отговори или ми пращаш твои голи снимки до 1 час или спираме всякакви контакти. Разбира се спряхме всякаква комуникация. И преди имаше намеци за секс, но не ги приемах на сериозно. Каза ми, че не иска да преспи с мен и да ме остави, че се чувства добре с мен, постоянно повтаряше, че съм негова и няма да ме даде на никой и други глупости. Сега разбирам за какво са били. Е моичкият си идва след 2 седмици, писахме си и ми каза, че ще сме заедно само ако правим секс, ако пък не съм съгласна съм свободна да си вървя. Какво мислите? Аз вече не знам какво да си мисля. Докато си писахме последния път ми каза обичам те, няма да се разделиме ако правим секс всичко ще е различно. Да се занимавам ли повече изобщо? Не искам всичко да приключи така, но май ще трябва.. Имаше моменти, в които наистина показваше, че ме харесва. Не съм разказала всичко, нямам време. Надявам се историята ми да бъде публикуване.
Благодаря Ви.
P. S на 18 съм.

Коментари

1.   Щом ти поставя такива ултиматуми не ти ли е ясно какво изпитва? Зарязвай го и толкова.

2.   Това си е чисто изнудване. Не давай на никой голи снимки
и какво значи "негова"? ! Значи иска да господстава над теб.
Човек които иска такива неща не те обича изглеждаш ми зряла и знам, че ще ме разбереш.
Не давай голи снимки на никой това е прекалено лично а и голите снимки някой ден могат да обърнат живота ти
за винаги. Махай го тоя не ти мисли доброто.. Стана ми ясно дано и на теб да ти е станало. ; /

Соня 27

3.   Груб ще бъда, но ДА, прав е пича ;).

Много ясно, че ще иска секс. Това си е нещо съвсем нормално, което е повече от задължително да го има в една връзка, за да може да тя да просъществува.

Сексът не се прави, просто, защото да има секс, а си е човешка нужда. И ако не му пускаш ще отиде при друга жена, за да задоволи тази си нужда. Това е!

Спрете с идиотските си детски разсъждения. Сексът е повече от задължителен за една връзка. Тя е начинът двамата да се свържете физически, че и психически даже.

Като не искаш да те ползват за секс, или не искаш да му пускаш не се занимавай с мъже. Писна ми от разни детски пикли, които само хленчат, че приятелите им искали секс - ЩЕ ИСКАТ, ДА. Нужда си му е. И при положение, че има жени, които не искат връзка и обвързвания, а са склонни да правят секс и без връзка и без чувства ти не си оправдана да не му даваш, при положение, че ходите ;).

Поздрави, Узунов

4.   При никакво положение не му пращай голи снимки, защото ще започне да те изнудва

5.   Бягай надалече! Това очевидно е човек, на който не можеш да имаш доверие и с който не можеш да очакваш връзка. Попринцип е нормално да иска секс, в това няма нищо лошо. Но да те заплашва, да те изнудва, да ти поставя ултиматуми, да те ревнува до такава степен без причина... това е тормоз. Ако правите секс, нищо добро няма да последва. Добре си направила, че не си му пратила снимки - кой знае за какво щеше да ги използва, можеше да се озовеш в някой порно сайт. Сега е момента да се отървеш от него без да останеш наранена.

6.   N3 - Да, естествено е и двамата да искат секс. Да, секса е нещо задължително за една връзка, доставя удоволствие, хубаво, здравословно, сближава. Но ако "половинката ти" се опитва да те изнудва, тормози, заплашва, контролира и т. н., тогава няма място в живота ти, пък камо ли в леглото ти. Освен ако не искаш след време да станеш още една от авторките на темите "Правихме секс и ме заряза" или още по-лошо "Мъжът ми е бие и обижда".

7.   От това, което си написала оставам с впечатлението, че момчето е адски тъпак, и то не защото ти е поискал директно секс и голи снимки, а защото те е търпял толкова време, без да ги получава.
Абе, вие сте ебаси хората, честно! Водите кореспонденция 2 месеца във Фейсбук, после няколко седмици сте заедно, виждате се всеки ден и цитирам "всичко е прекрасно", после уж сте щели да се чакате... Е, закога и докога да се чакате? Чак му се чудя на акъла на това момче как изобщо се е занимавал с теб. Че то след като сте били 2 седмици заедно и не сте правили секс, какъв е смисълът да продължавате да се чакате? Докога да се чакате, до сватбата ли? Той откъде да знае, че ако те чака ще си струва? Да не стане така да те чака, и като се върне ти пак да не си готова, или да не искаш, и тогава само да си е загубил времето...
Аз на негово място изобщо нямаше да те търпя толкова време, понеже изобщо не ми се занимава с незрели пубертети. Една връзка се гради И на секса, при това той има огромна роля в това, връзката да е успешна. Добре че се е оттървал от теб човекът, а ти се радвай че пак толкова много време те е търпял, защото ако беше някой друг още на 2-рата среща щеше да си бие камшика.

8.   "Да се занимавам ли повече изобщо? "- НЕ! Мисля, че няма нужда от обяснения защо, ти сама знаеш отговора.

9.   Той те изнудва

10.   Момче на 16.

№3, не си добре наистина, ако не иска секс да не го прави, кой ще я принуждава? Сбирка на дървените философи ли правим?

11.   Номер 3 е още едно доказателство какви простаци са българските мъже. Още една причина авторката да не се дава така лесно. Номер 3, 95 % от българите са простаци като теб, затова българия все повече ще затъва.

12.   3 по принцип е прав, сексът наистина е важна част от една връзка. но методите на момчето от историята определено са пресилени. много по-печеливша би била позицията да предразположи момичето и тя сама да поиска секс с него. обаче да й поставя ултиматуми, много моля, това не е позиция на обичащ мъж, а на използвач! нито пък искането на голи снимки по мейла!
за мен от описаното той иска просто секс, без значение с авторката или не. никъде не личи да държи на нея и да я уважава и цени.
авторке, ако те привлича и искаш да правите секс, прави, няма лошо. обаче не мисля, че това е твоят човек. ако търсиш приятни забавления докато е в България, става, но не и за сериозна връзка, каквато явно искаш.
Ж43

13.   Вижте се... и му удари шамар като за последно. Не виждаш ли накъде бие отношението му към теб? Какво следва? "Ожени се за мен или късаме". "Ела живей с мен в Италия или късаме". "Роди ми деца или късаме". Според мен този отчаян тип си проси боя. Като иска секс - да ходи в чалготеките. Наистина - вижте се и му удари един шамар!

14.   Боже, какви откачалници има на тоя свят!
Момиче, не си губи времето с този катил!
Трябвало е окончателно да го зарежеш още като ти е искал голи снимки и че те е блокирал заради отказа ти.
Не се занимавай най- искрено те съветвам. Приключвай тази история преди да е започнала.
А той какво прави в Италия и сигурно ли е, че ще се върне?
Внимавай- много твърдят, че ще се върнат, но все нещо ги спира.
И не се връзвай на това, че е казал "обичам те". Знам, че е много приятно да го чуеш, но някои мъже го казват ей така без наистина да го чувстват.
Не че това 20-г. лайно изобщо може да се нарече мъж!

15.   До 3 Бай Узунов

Знаеш ли Узунов като жена съм отвратена точно от такъв манталитет като твоя-секса бил нужда, ами дай по тази логика всеки ще спи с всеки и това ще е същата нужда, като да отидеш до тоалетна.

16.   Махай го тоя боклук и то веднага! :) :)
Rosey

17.   И на мен Узунов ми падна в очите с жалния си коментар! Май някой са го срязали и си избива комплексите тука. Да, съгласна съм, сексът е нужда и е съществен за една връзка, но не се прави по този начин, драги ми мъже, НЕ- това си е чиста проба изнудване.
Като искате лесен секс, магистралата ви зове.

18.   Момчето явно няма опит, та е объркал сериозно конците с тебе, но иначе те харесва. Не слушай тук разните дето бил откачалка, катил и тем подобни. Такива мнения идват от жени, бих казал пълни глупачки, които нито разбират, нито искат да разбират мъжката психология и гледна точка. Същите ще почнат да се вайкат тука, дето нямало свестни мъже - айде бе. Ако искаш свястно мнение за мъж, слушай какво ти казват мъжете, а няколко човека тука са го подкрепили момчето, защото интиутивно разбират за какво става дума. Всеки човек си има мотиви да реагира по определен начин, а твоят човек много те харесва, но не издържа на психологическа игра и усукваници, в които сте се забъркали. Изглежда ми незрял, но си иска секс, което е нормално за тази възраст. Ти звучиш като по-опитната и разсъдлива в случая. Постави си въпроса, като се абстрахираш от неговия глупав ултиматум за голи снимки затова, че те ревнува по глупав начин и т. н. дали го харесваш като човек или не, и искаш ли да продължите. Просто се абстрахирай от случилото се и гледай отгоре на такива неща. Какво искаш ти? Никой тука няма да ти даде отговор ти какво искаш.
Става ли с него за по-дълго или смяташ, че е твърде незрял? Ако е, зарязвай го.

Ако ли пък не, ще ти трябва малко ум да успокоиш топката от твоя страна. За да реагира човекът така, явно очаква неща от тебе, за които е останъл с впечатлението, че ти си въздържала от него. Някой тук писа, че след сума ти писаници по Фейсбук е трябвало да му пуснеш, в което има резон. Пиши му нещо по-мило, като не пропуснеш да вметнеш нещо от сорта: виж сега, бих ти изпратила голи снимки с удоволствие, но да ми даваш такива ултиматуми е глупаво, не мислиш ли? Най-много да ме ядосаш и ти без снимки, и аз без гадже. Пиши нещо, което ще го накара да се размисли и сам да се убеди, че постъпва нелепо. И пак накрая да му пратиш някоя поразголена снимка, колкото да не е без съвсем. Както се казва на английски, ще трябва малко give and take - малко компромис. Изобщо бъди добра, но си устоявай своите си позиции. Ако питаш мене как да се оправи ситуацията и напрежението, наебете се едно хубаво и всичко ще си дойде на място. Оттам насетне ще се види накъде вървят нещата. Трудно е да се каже отсега.

Човешката психология не е лесно нещо, не е като да късаш и хвърляш както много тука те съветват. Ако така правиш, няма да прокопсаш много, защото все ще трябва да късаш и хвърляш, докато накрая и тебе някой те скъса и хвърли.

В крайна сметка: Какво искаш ти?

19.   До номер 3
Узунов е прав наполовина, лошото в случая е отношението и начина по който мъжа си иска своето. Според мене ввсяка жена е готова за секс , стига правилно да поискаш.
Чудя се Узунов дали се познаваме, ако си същия обади ми се
Василева

20.   Съвсем нормално е да не правиш секс при такова кратко познанство, а още повече пък с тоя екземпляр. Тия неща стават от само себе си, когато и двамата го почувстват, а не с изнудване. Нормално е тоя да си кара на самозадоволяване, докато срещне подходящо леко момиче за себе си. Ти си над негововто ниво, търси си по-свестен и не се подлъгвай от недоказани лафове "обичам те" и подобни. Който те обича ще те уважава, а не унижава.

21.   Номер 10 - това е за мен правилното мислене на мъжа. Г-н Узунов със сигурност ме отврати. Има мислене на примат с елементарни "нужди".

23.   Тоя пък чичо Узунов и той стана на всяка манджа мерудия :D Ало, чиче, говорим за момиче на 18 г. все пак, сопри се малко ...

Като не се чувства готова, няма да прави секс естествено. Никой няма право да изисква насила това от една жена/мъж, ако ще да са във връзка от незнам си кога. Другото си е чисто изнудване и насилие.

А момичето дори не го е опознала реално този ревнивец - виждали са се само 2 седмици ... Може донякъде тези ултиматуми и като детинско поведение да се тълкуват, но определено издават манипулативно поведение.

Момиче, само ще си усложниш живота с този. Каква е тази ревност и собственическо поведение. А тия евтини "обичам те, ела да правим секс" сме ги чували всички жени...

24.   Според мен от всичко което прочетох смятам че чувствата които той изпитва не са обич. Той просто иска да те притежава това не любов. Смятам че въпреки че се познавате от 3 месеца, 2 от които са фейсбук не мисля че го познаваш достатъчно добре. Ти каза че сте се виждали 2 седмици не смятам че това е достатъчно време да опознаеш някого достатъчно за да спиш с него, а както вижда и ти самата се колебаеш в това. Щом се колебаеш значи не си готова щом не се чувстваш готова по добре не го прави. Щом се осмелява да те заплашва със това че ако не спиш с него ще те зарежа значи е с теб само заради секса. За голите снимки не му пращай че познавам такъв случай с изнудване заради голи снимки и не е приятно. Моето лично мнение е че той не те заслужава а и ти заслужаваш нещо по добро. Човек който да се държи достойно с теб да те уважава и наистина да те обича е на иска само секс и да те заплашва с това че ще те скъса. Смятам че трябва да се разделиш с него и да си останете само приятели и ти да си намериш момче което да те оценява. Колкото до секса направи го с момче което обичаш и което наистина те обича и най важното направиго когато ти самата си готова в тази стъпка и не се колебаеш. Аз още не съм спала с приятеля си въпреки че се познаваме от няколко години и сме гаджета от 6 месеца но не съм спала с него не защото не го обичам а защото не се чувствам готова още за тази стъпка, но това за него не е проблем и не ме е скъсал заради това че не съм правила секс с него. За този въпрос сме се разбрали да го направим когато аз съм готова това че не е спал с мен не му пречи да ме обича.
Момиче на 17

25.   Разбира е, че връзка се гради и на секса. Както съм правила секс 2 дни, след като съм тръгнала със съответния човек (който между впрочем е баща на дъщеря ми), така и съм ходила с друг около 3 месеца преди да го направим :) Но да ми каже някакъв "или правим секс, или късаме"? Изобщо не бих го удостоила отговор даже. За голите снимки пък въобще не възнамерявам да коментирам. Този наистина е някакъв загорял недорасъл комплексар!
Чарът е в това да накараш жената сама да го пожелае! ;)

26.   А ти знаеш ли (можеш ли да си сигурна) с какво се занимава той в Италия? За съжаление има доста изпържени съдби по схемата Перфектното гадже=Сутеньор. Снимки за каталог, а? РЕЖИ!