Лош спомен от бивш
Имам ужасен спомен от бивш приятел, който мразя и не нзам защо бях с него. Връзката продължи около година. Той е грозен, с голяма уста, леко жълти зъби и много лош дъх от цигарите. Много кокетен, но на нищо не му утива, късокрак, набит и нисък... но все с големите кошници, дай му само манекенки и големи цици и руси жени. А никога такава жена не би го погледнала. Откакто го зарязах с години никаква приятелка не е имал... на мен лично ми изневеряваше в интернет, постоянно зад гърба ми сваляше други, дали някоя му е вързалан е знам, не вярвам.
Отвратена съм от него, гнус ме е че съм била с него. Зарязах го заради системни изневери в интернет пространството, хващах го в крачка постоянно. Накрая като го зарязах ми се моли, като видя че си тръгвам наистина ми каза, че поне ме е е*ал... ужасен човек...

Искам да изтрия този ужасен спомен...

Коментари

2.   На всеки се случва да бъде сляп или отчаян и да допусне да бъде с някой, който по никакъв начин не е читав.
И аз имах един случай, по едно време излизах с един неандерталец, който си беше чист боклук. Оказа се страшно тъп, нахален, нестабилен, груб и толкова некадърно лъжеше, че забравяше какво е казал преди 5 минути, все едно страдаше от някаква ранна склероза. Поне така реших, като го поопознах, докато излизахме. Даже и на външен вид не беше нищо особено, всъщност е доста противен отвсякъде.
Не знам и аз защо съм излязла с него, може би съм била отчаяна и не е имало друг наблизо, но се радвам, че с него не се стигна до друго.

3.   Е сега уточни от какво се оплакваш, че те е е. бал или че си прецакана от някой за който явно нямаш добро мнение? В крайна сметка тъпо е да говориш за някой "бивш" след като си го търпяла със всичките му изброени недостатъци: "грозен, с голяма уста, леко жълти зъби и много лош дъх от цигарите. Много кокетен, но на нищо не му утива, късокрак, набит и нисък... " Е как си се хванала с него да те питам аз след като той и в самото начало на връзката си е бил такъв какъвто го описваш, не ставай банална!

4.   Ми то и ти си виновна гледай със кого се ч*каш... Че чак на цветно ни го описа че е грозен и тем подобни...

5.   Аз се чудя ти някога обичала ли си го? Защо си тръгнала с него? След като си знаела, че ти изневерява, защо не го заряза веднага? Няма как да изтриеш този спомен. Просто трябва да бъдеш оптимистка - радвай се, че си го оставила навреме. Намери си някой наистина стойностен човек, който да те обича истински и бъди щастлива. Ясно е, този твой бивш е бил голям простак.

6.   и аз имах един такъв.. просто спрях да си мисля, че някога съм ходила с него.. загърбих миналото и си гледах живота ;) прекрати всякакви контакти с него, негови приятели и ще видиш, че след година вече няма и да помниш, че сте имали нещо ;)

7.   Това, дето му правиш такова описание говори много лошо за тебе. Първо си се хванала с него, после искаш да го изтриваш!?! Къде си гледала в началото? Изборът си бил твой, или това, че си го избрала и за това ти е виновен пак той?

8.   Както го описа - това е бил самият Дявол! Или Терсит от "Илиада":
"Той бе най-грозен от всички, що се пред Троя събраха - куц, кривоглед и прегърбен..."

9.   Отиди на психолог, не пиши тук

12.   Липсва ти нали..

13.   Окей, Авторке. Няма да те обиждам, но това ващо не е било просто секс или някаква кратка връзка колкото за развлечението, а връзка и секс цяла година. Защо не мислите преди да се впускате в подобни неща? Не можем да ти помогнем...

Поздрави, Узунов

14.   Чета и се чудя на злобата на хората, които коментират тук. Как хапят за няма нищо и как неуместно коментират и не по същество. Дано не ставам като вас... сбирщина лоши хора. Ужасен сайт заради ужасните хора! Някога не беше така.

15.   Пиле, това в психологията се нарича "демонизиране" на субекта, за когото съвестта ти търси морално оправдание да напуснеш, след като си го подвела, че искаш сериозна връзка с него... Просто не съществува толкова черен човек, колкото го описваш!
Как така хем "ти изневерявал постоянно зад гърба", пък от друга страна "никоя нямало да го погледне"? Кое от двете е вярно?
Помисли си - малко не прекаляваш ли с изживяването си като жертва? Не смяташ ли, че човекът също си има някакви проблеми, болки, и може би точно на теб е разчитал да му помогнеш да ги преодолее? А ти какво - правиш се на ощипана госпожица, теглиш му майната, вероятно по най-бруталния, болезнени унизителен начин и после идваш да ни се оплакваш тука (разбира се несъзнателно), че те мъчела съвестта и че много ти липсвал..

16.   15 добре ти го е написал. Аз само ще добавя, че колкото и да го черниш, в крайна сметка той си те е ебал. Ебана си дълго време от него и няма как да промениш това. Сега го плючеш и черниш, но това единствено издава, че ти не си стока. Ако имаше елементарно самоуважение, никога не би написала такива неща за никой, пък още повече за човек, с който си била. Нямаш самоуважение, щото не уважаваш своя свобствен избор на гадже. Ок, разбрала си, че не е за теб, но с плюене и чернене се показваш като комплексарка.

17.   Номер 10 не ставаш за психолог. Прочети още веднъж че авторката казва че той не е бил с друга а само е правил жалки опити в нета. Аман от злобари. Звучиш като сектант.

18.   Още нещо до номер 10... как пък реши че той и липсва след като тя споделя само колко го е намразила и как не може да го понася. Абе деца учете си уроците и като коментирате поне си правете труда да четете историите..

20.   Номер 16, аз не виждам какво лошо е казано за въпросното момче, освен някакви факти. Не скачай срещу авторката без да си прочел историята и без да мислиш обективно. Тя сподели толкова ужасни неща - че е изневерявал и и е казвал такива груби неща и вие скачате срещу нея. 90% от коментиращите са като номер 16 за съжаление. Ако историята беше казана от другата гледна точка и се плюе момичето от страна на момчето, съм сигурен, че номер 16 щеше да защитава нея, само за да е на контра с автора.
Зле!

21.   За да си била с такъв, значи със сигурност нещо ти има и на теб...