Момчето, което след това...
Срещнах едно момче, той се влюби в мен от пръв поглед, а аз не.... Дадох му празни надежди за което съм виновна.. накараха ме да тръгна с него.. тръгнах, но на следващия ден скъсах с него. Не изпитвам нищо към него тръгнах с него на сила.. Той и така не престана да ме харесва. Колкото повече го отблъсквам толкова повече ме иска. Най-добрата ми приятелка ме кара да му дам шанс, но аз НЕ ИЗПИТВАМ НИЩО към него, сигурна съм в чувствата си. Просто знам, че не е момчето за мен, и не мога да тръгна на сила с някой.

Коментари

1.   Ти всъщност не искаш съвет. А и нямаш нужда, защото няма за какво да се упрекваш. Очевидно постъпваш правилно (според това, което си описала).
Ако те боли, че си направила някой нещастен - за това "лечение" няма. Ще търпиш.

2.   Брей, това вярно, че има любов от пръв поглед, ама чак пък да тръгнете на другия ден...
Добре си постъпила, че си била честна с него, сигурно го е заболяло, обаче по-добре така отколкото с месеци да го лъжеш, че изпитваш нещо съм него. И друг път слушай себе си и сърцето си. Какво значи "накараха ме да тръгна с него"? От кога някой друг, пък бил той и най-добрия ти приятел, може да те застави да си гадже с някого? Така, че не наранявай горкия човек, ами честно му кажи, че искаш да сте само приятели.

3.   Как разбра, че не е за теб? Колко голямо това момче -18-22? По-добре, че не сте влезли във връзка щом си сигурна, че не изпитваш нищо.... и какво точно ни питаш след като имаш мнение по въпроса - не разбрах? !? А ти на колко си след като нищо не изпитваш ама даваш напразни надежди...? !?

4.   .. момчето, което след това...? - какво?

5.   Нищо не изпитваш ама му даде празни надежди - това без извинение наричам - кучка или патка! Ако щете публикувайте!

6.   Бъди честна! Никога не му давай повече напразни надежди. Говори с него очи в очи и му кажи, че не изпитваш нищо към него и няма шанс да сте заедно. Ако и след това продължава да се държи сякаш иска да сте заедно го игнорирай, дръж се грубо и ядосано, защото ти все пак ясно си отбелязала, че не искаш такова отношение! Отстоявай своето и запази достойнството си!
Успех!!! - Г -

7.   Е и?!?

8.   "тръгнах, но на следващия ден скъсах с него." - ето това е епичната любов! Цял ден! Заради такива любови са се водили и Троянската война, и 100-годишната война и Тадж Махал е построен! Хвала!!!

9.   Какво значи ''те ме накараха''? Ти добре ли си? Айде скачай през 9 етаж, защото аз те накарах! Смешна и детска работа!! Аз съм на 15 и казвам ''детска работа'', да! С чувствата на човек НЕ се играе! Смях.

10.   А свирка не те ли накараха да му врътнеш?

11.   Нямала чуства ама дала напразни надежди..!Тръгнала - пък на другия ден скъсала...- като да спрем телевизора...!? Какви хора сте бе?!Ако съм на негово място - няма да те погледна повече,колкото и да ме боли ще стисна зъби и ще те погреба преживе, няма да ме чуеш и видиш, бих се постарал да не разбирам нищо за теб докрая на живота си!Не, не е крайно това което пиша и ако този човек намери сили някога да ти прости - то значи има безкрайно сърце и душа..Аз лично ти пожелавам да си носиш в съзнанието и съвестта вината за стореното от теб докрая на живота ти! Не искам да ти съчуствам - не мисля , че го заслужаваш - очевидно си бекомпромисен егоист!Надявам се да си в младежка възраст и това да е обяснението за неадекватното ти поведение - това е жестока подигравка , не просто чесане на Его...!Представи си само за секунда ситуацията от другата страна...
Всичко се връща рано или късно...

12.   Въпреки много от другите отговори, то според мен много хубаво е, че си му дала "празни надежди". Така след този един ден той вече трябва да си прави изводите (след което нормалната негова реакция би трябвало да е както описа 11 след израза "Ако съм на негово място"). А ако не ги направи - негов проблем.

А иначе как можеше да го разкараш? Да му кажеш "къш" и той ще каже - добре? Така след като си скъсала той имаше шанс да се сапикяса (опомни), защото явно не може да разсъждава нормално заради силните чувства.

13.   Аммм..не виждам проблем, не виждам и въпрос. Какво целиш с тази тема всъщност? Има момче, което те харесва, очевидно ти него - НЕ. Казваш, че си сигурна, че нямаш нищо към него? Тогава? Не е ли повече от ясно какво да правиш. Казваш му, явно за пореден път, че не искаш да си с него, не го подвеждаш повече, приключвате тази "драма" по живо, по здраво и това е. И гледай да не те "карат" разни хора да правиш неща, които не искаш, че не се знае какво ще бъде следващото.