Влюбена съм във възрастен мъж
Здравейте, преди 1 месец се влюбих в шофьора на автобуса за работа. Отидох на работа но съм си забравила телефона в автобуса. Върнах се и шофьора го намерил и ми го даде. Но сигурно е женен и има деца. Не му знам и името. Все мисля за него.
Как до постъпя?

Коментари

1.   Ами хубаво си помисли,ако след време излизате и той е по-ревнив,защотот ти си младата,дали няма това да ви е пречка,ако стане нещо между вас и той е женен,определено се приготви да си лошата,да бъбрят хората,ти да изпитваш вина,а той да те търси само в нужда.Ако искаш провери дали те харесва.

2.   Влюбена си не във възрастен, а в ИСТИНСКИ мъж!

3.   Върна ти телефона и вече си влюбена без изобщо да го познаваш и да знаеш каквото и да било за него, включително годините и името му? ХАХАХАХА. От такива като теб ме е срам, че съм жена...

4.   Имаш много лесен повод за запознанство - да го почерпиш кутия бонбони или на кафе, или и двете, за телефона. Имаш съвсем естествена причина да му се усмихваш, да го поздравяваш и заговаряш когато го виждаш. И така с времето ще се опознате и ще разбереш дали е обвързан и дали има смисъл да задълбочаваш нещата.

5.   Направи опит да се запознаете.

6.   Как да постъпиш? Не прави нищо за сега! Ако той е свободен и те е харесал, той ще направи първата крачка. Ужас, и аз харесвам по-възрастни мъже :( дано да не е женен, защото ако има семейство, забрави за всякаква връзка с този човек. Това, до което ще те докара е саморазрушение. За това те съветвам да стоиш настрана от него...особено ако разбереш,че е женен. Макар че и да не е, няма гаранция ,че ще се получат нещата при вас...Все пак успех!

8.   Съгласна съм с номер 3, но все пак пробвай... мое и да излезе нещо... запознайте се.. поговорете си... Успех:)

MJ