Влюбен в секретарката на директора :(
Работя в един завод. Скоро разбрах, че съм влюбен в секретарката на директора. По цял ден мисля за нея, въпреки, че не я познавам добре. Като я видя и се побърквам. Чул съм, че е имала връзки с някои от шефовете, но това ми се струва нормално. Искам да я гушкам и обичам. Проблема е, че не разполагам с никакъв авторитет или така да се каже съм на дъното в йерархията. Тя знае, че я харесвам, но не се интересува от мен. Иначе е доста печена и усмихната. На почти на 30 год. съм, мисля че изглеждам добре и спортувам редовно. Според вас дали да направя нещо по въпроса или да си търся друга работа, че средно положение няма??

Коментари

1.   Ако тя се интересува от теб ти със сигурност ще разбереш по сигналите на тялото. Ако не е такъв случая няма смисъл. Имала съм такъв кандидат. Канеше ме на среща въпреки че ме видя с приятеля ми. А аз и свободна да бях той не ми харесваше и нямаше да изляза с него.

2.   Загубена кауза. Днешните жени предпочитат да се заминават с шефовете, вместо със служителите от долните касти. Иди че ги разбери?!

3.   Мисля, че нямаш никакви шансове. Слуховете за интимни контакти често са верни, а за секретарките се знае, че също често обслужват шефа по тънката част. Естествено, че няма интерес към теб, защото върти по-едра риба - шефа. Ако я притесняваш повече, може да му се оплаче и познай кой ще бъде отсвирен - ти. Явно ти липсва опит в тия неща, щом налиташ на най-неблагоприятната партия и щом въобще хлътваш по жени, с които не си спал. Пълно е с хубави момичета, избери си някое друго, за да си създаваш приятни изживявания, а не неприятни.

4.   Когато видиш че е сама и кажи "ше ми продухаш ли раждясалия тромпет ма ?!" И ще ти падне на колене, изпитано!

Момче на 64 години

5.   Става ми смешно. Аз лично искам да открия някое свестно момиче, а някви хора се влюбват в некви секретарки и си мислят, че това е любов? !
Толкова ли пропаднахме като общество? Къде ви е съвестта бе? :)

6.   На 30 години, говори за гушкане и обичане с непозната, само защото носи къси поли и е турила 10 кила грим и помади.
Е след това какво очакваш да ти се случи?
Дръж се като мъж и си мери приказките като такъв, а не да се държиш като пъпчасал тинейджър, който кара на злобарки.
Ебати егати и мъжете дето сте се навъдили, спортувал, направил бицепс, епилиран, ама с нерви лабави, влюбващ се във всяка втора, после що жените не ви обръщат внимание.
М42.

7.   от автора: благодаря за мненията

8.   Покани я да излезете някъде в удобен момент, ако откаже няма смисъл, но може и да те харесва... естествено е дори много да те харесва да не ти каже тя да пиете някъде нещо нали
Колкото до слуховете, винаги ги има.... но не винаги са верни!
Казва ти го секретарка, която харесва един мъж на по-ниско ниво в йерархията, явно и той мен, но предполагам като теб се притеснява да и го покаже

9.   Ако имаш време за губене, си го харчи на друго място? Факта че търсиш съвети от непознати, обезсмисля всяко твое действие. липса на зрялост се казва?

10.   Хаха, номер 4 да не си от духовата музика, дето свири по градинките? Прав си, че с повече хумор трябва да се гледа на нещата. Той и автора вместо да гледа как да се изкачи по йерархията нагоре бърза ако не стане със секретарката да напуска.

11.   Защо да си напускаш работата-защото секретарката на шефа не те забелязва... Ами... предложи и да излезете, когато е свободна, така ще разбереш дали се опитва да те отсвири или ще приеме. Може зад стените на завода ви тя да си има живот, за който ти не предполагаш. Това че харесва шефа и е харесвала такива мъже на високи постове не значи, че ще те разкара на секундата. Ти може да имаш много повече достойнства от дебелите портфейли на нейните обожатели. Пробвай се, без да си нахален, подбери ситуация, в която да е удобно да направиш предложение за среща с нея. Има два варианта-или ще се съгласи и ще поиска телефона ти и така, или ще си измисли хиляди неща, за да откаже. Ако обаче ти станеш нахален и досаден, помисли си дали няма по-късно тя да ходатайства да те изритат от работа.

12.   от автора :още един път благодаря за мненията :)