Той е с двадесет години по-голям от мен
Здравейте, ще направя всичко възможно да бъда кратка. Аз съм момиче на 19, завърших студентка съм, това лято заминах да работя на морето като сервитъорка. Въпросният мъж не ми правеше впечатление от начало, но не след дълго започнах да осъзнавам какво става около мен. Той е на 39, брат е на работодателя ми, няма жена деца, много мил мъж. В началото си мислех че просто се шегува, и е нещо съвсем нормално, но той идваше мен и ме питаше как съм, забелязах че търси погледа ми винаги, и когато ме гледа ме гледа право в очите и продължително оглеждаше ме от глава до пети. Понякога когато ми даваше нещо ми казваше заповядай скъпа, как си слънце, никога не ме е докосвал и не ми е намеквал неща за секс. Няколко пъти ме питаше къде ще излизаме с колежките, и винаги намираше поводи да е около мен или да идва да ме вижда. Само да уточня че с другите колежки не се е държал така единствено с мен. А аз шаранчето взех, че го харесах, просто ми хареса начина по който се държи с мен. Много бих искала да разбера вашето мнение, на някой по възрастен, според вас дали този човек си ме е харесал или просто съм му била симпатична. Много добре знам, че той може да ми бъде баща, аз не съм се занимавала с него напротив гледах да не показвам че имам симпатии.

Коментари

1.   Нямаш проблеми. Аз срещнах точно на твоите години съпруга си, той също точно на 39 г. беше. Днес сме от 10 г. заедно, миналата година стъкмихме и сватба и чакаме първото си дете. Много съм му благодарна, че ме изчака да се изуча и да поработя. Проблеми нямаме особени, връзката ни надживя браковете на повечето ми роднини и приятелки. Дори съншно вече разликата ни не изглежда толкова голяма, в началото имаше скептици, но хората свикнаха с нас и сега проблеми нямаме...между нас иначе проблеми никога с това сме нямали, проблеми имаха деугите в началото да спрат да ни се месят. След 1 г. Обаче и най-упоритите спряха да се занимават, а днес дори ни дават за пример за успешно семейство.

2.   Абсолютно съгласна с No1 - с мъжа ми разликата ни е 19 години. Той е на 45, а аз на 26. Преди това е имал друго семейство. От 5 години сме заедно и имаме детенце на 3. Зрелият мъж си е зрял мъж! И в леглото е огън, и детето можеш да му оставиш, дори за седмица. Преди това 7-8 години се занимавах с дечковци.
На седмото небе съм и изобщо не мога да повярвам какъв късмет извадих с него. Убедена съм, че сега подобни хора вече не се срещат, имам предвид сред моите връстници и особено сред по-младите.

3.   Няма нищо лошо да опиташ с него, след като няма деца и жена
(което е мн важно). Но гледай да не ти направи дете, защото ти си още мн малка и не си за семейство. Трябва да се наживееш първо и да помъдрееш, а си мн млада.

М28

4.   Няма нищо лошо да опиташ с него, след като няма деца и жена
(което е мн важно). Но гледай да не ти направи дете, защото ти си още мн малка и не си за семейство. Трябва да се наживееш първо и да помъдрееш, а си мн млада.

М28

5.   Няма нищо лошо да опиташ с него, след като няма деца и жена
(което е мн важно). Но гледай да не ти направи дете, защото ти си още мн малка и не си за семейство. Трябва да се наживееш първо и да помъдрееш, а си мн млада.

М28

6.   Изчукайте се няколко пъти щом се харесвате. Според мен обаче за нещо по-сериозно е твърде късно. Сега няма да усетите, но след 10-ина годинки разликата ще стане много по-осезаема.

7.   Най-стабилните бракове се получават, ако мъжът е с 14г. по-възрастен от жената. Това са резултатите от статистиката, така че това знам. Друго не знам какво да кажа по въпроса.

9.   Абе вие жените какво откачате.... та той може да ти е баща. „мил човек няма семейство и деца” нещо не зъвпасва, на мене ми прилича повече на педофил. НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ щом да е на 39 и сам си има причина, първите впечатления по често са грешни така, че не се занимавай, гледай си набора не се излагай!

12.   Тъкмо шефа и брат му ще те оправят ;) давай само напред! (шегувам се). Най-добре си търси момче от 19 нагоре, а не да вървиш със някой, които е с ''20 години по-голям'', защото много добре се вижда, че ти само очакваш той да ти се хвърли и... знаеш, ама бог ни е дал възможността да избираме какво и как да правим с живота си. Това ти си решаваш естествено. ---Ангелчето---

13.   Аз съм на 16 и мъжът с който излизам е на 43. Не ме интересува какво ще кажат хората-толкова ми харесва някой да се държи добре с мен. Гледам го всеки ден с жена му-държи се отвратително! Правя сравнение с мен-държи се се едно съм царица! Дъщеря му е колкото мен и това дори не ме интересува! Не е само за секса-излизаме от 1 и половина! Повече секс искам аз, отколкото той! Не ме насилва за нищо! За любовта няма граници и мога да ти кажа, че ще ти е много хубаво с него! :) Успех. Иии... не ме критикувайте, като не сте го изпитали.

15.   само като прочетох как ти викал 'скъпа' и 'слънце' и ми е ясно.
дърт коцкар, дето се навърта на морето в кръчмето на брат си, за да боцне нещо младичко. на бас, че го прави всяко лято. а такива като него са хитри и сигурно много добре знае, че докато сваля теб, не бива да заглежда колежките ти.