Как да разреша това проблемче?
Знам, че моят проблем не е нищо особено и никога не съм предполагала, че ще искам съвет от някой сайт, но... това се случи... Имам приятел, когото много обичам и мисля, че и той мен, но не ми го показва... тоест... заедно сме от повече от 3 месеца, а никога не съм получава букет, никога не е пробвал да ми плати сметката( не е някой бедняк)... разбира се, не бих го позволила, но все пак би било хубаво да пробва... ходим само на едно и също място( в парка на една пейка) и само един път отидохме на кино.. не иска да ме запознае с техните... и им каза, че има гадже чак след месец... предложих му да отидем в някоя сладкарница, но той отказа... ИСКАМ РАЗНООБРАЗИЕ... много го обичам, но ми е скучно... ако направим нещо различно, то това е защото аз съм настоявала... Иначе е много добро момче... гледа да ми помага като имам нужда от него... като имам някакъв проблем винаги ме изслушва... не ми изневерява... не настоява за секс... но затова пък почти никога не си спазва обещанията и после казва, че съжалява и след няколко дни прави абсолютно същото... Не искам да късаме, но ми се иска да е малко по-романтичен... Моля редакторите да одобрят историята ми, защото наистина се нуждая от съвет. Благодаря :)

Коментари

1.   Какво ти пречи да говориш с него по въпроса ида се изясните?

2.   играе ли на игри от сорта на wow, diablo и други...?

3.   Как може всеки ден да ходите единствено на едно и също място, на някаква пейка? Приятелите му познават ли те? За техните не е нужно да бързате, но поне приятелите? Ако и те не те познават, аз бих си помислила, че го е срам от теб, смисъл че не иска да знаят другите за връзката ви, което е странно. Зимата какво ще правите? Пак ли на някоя пейка ще седите и ще мръзните щом той не иска да идете заедно в заведение? Говори с него и му кажи, че искаш да правите различни неща, защото така ще си омръзнете - ходете на кафе, билярд, боулинг, кино, каквото ви харесва.. Не знам на колко си, но мисля че си тинейджърка, но и да не беше - щеше да ти омръзне така естествено. За да не си омръзнат двама души не трябва да има винаги еднообразие, трябва да се правят различни неща, не сте на 80 години да не можете да мръднете че да не идете някъде където не сте били или да разнообразите ежедневието си. Говори с него и дано те разбере и всичко се оправи. Успех :)

4.   Мамино синче. Не ти трябва.

5.   Следващия!

6.   Ми човекът си те пробва и прави много добре. Никакво плащане на сметки и никакви заведения в началото. Ако наистина го обичаш, пейката в парка ще ти е напълно достатъчна.

7.   Мила този, който си го намерила е трагичен-всичко най-лошо като качества, не ти заблазявам. Помагал ти бил-с кое? !? Сметки не ти плаща, не те издържа, само със секса и изслушването ли-осъзнай се

8.   Бас ловя, че сте на 13-17 максимум. Не разбирам какво толкова различно искаш да правите - да летите до космоса ли? ! Хората или са, или не са романтични. Ако не го обичаш такъв, какъвто е, най-добре се разделете, понеже той със сигурност няма да се промени, .. ти също.

9.   Поговорихме и вече всичко е наред... благодаря на номер 1 и 3 ...а на тези, които ми дадоха ''съвета'' да скъсаме ....ами не бяхте от полза
А към номер 2 ..да ..играе LOL ... и да ... и двамата сме тийнейджъри :)

От авторката