Изневрих на приятеля си
Ами моята история е донякъде банална. Имам приятел от около година и нещо, в началото бяхме много влюбени един в друг, беше много романтично и той се държеше чудесно. Смятах, че е най-прекрасния мъж който съществува и че никога няма да се промени. С времето обаче започнахме да прекарваме по-малко време заедно, той обръща все повече време на работата си, а много често в свободното си време вместо да е с мен ходи да помага на баба си с която живее въпреки, че уж вече живеем заедно, но всъщност само се прибира да спим заедно, а през повечето време е другаде и се виждаме рядко през деня. Когато пък аз отида у тях също трябва да се занимавам с домакинството, да им помагам и да правя какво ли не, в което няма нищо лошо, ако след това примерно ни оставаше време за нас. Дори годишнината ни забрави, а когато му напомних само ме целуна и пак намери нещо за правене.
Преди седмица беше заминал за уикенда и аз останах сама. Деня преди да се прибере излязох по работа и засякох в едно заведение приятелка с която не се бяхме виждали скоро. Тя беше с голяма компания и ме покани да седна. Бях самотна и се съгласих, но така стана, или може би тя така направи, че изведнъж се оказа, че всички трябва да си ходят и останахме само аз и той.
Беше невероятен... повече от мой тип. Синеок с една такава разрошена коса която сякаш те призовава да я галиш... правеше всичко толкова естествено и самоуверено. Държеше се откровено и чувствено. А, аз не можех да спра да му се възхищавам и естествено скоро отидехме удома и не... не мисля, че правихме секс, беше много по-красиво и нереално. Всичко беше толкова бавно и като на филм... сякаш сме чели сценария и сега го реализираме. Нямаше ги онези неловки моменти на неща които сме направили или казали, а не е трябвало. Първо гледахме порно, после си обух чорапи и жартиери и той седя в краката ми и само се докосвахме. После го направихме пред огледалото гледайки се един друг.
Имах среща с приятелки и се разделихме, но се разбрахме да се видим след това. Отидох в хотела където беше отседнал понеже не беше от града и там повторихме. След което си тръгнах въпреки, че ме покани да остана и да спим заедно.
Разменихме си телефоните и се разбрахме да се видим пак когато аз се върна в София да уча понеже и той живее там.
Не знам какво да правя. Много ми е приятено с този човек и такава връзка ми допада много повече от колко сериозността на сегашната. Дали да поговоря с приятеля си и да му обесня какво искам да се промени или направо да скъсам с него, защото не искам да играя на фронта.

Коментари

1.   Тази твоя история е ужасна. Постъпила си много подло, нямам.думи, потресен съм! Ей това.нещо сте жените, винаги искате.да се чувствате като принцеси. „момчето ти” го съжалявам, че са е излъгал с теб, ти сама казваш, че е заед по работа, еми мъчи се да бъде полезен, да направи.нещо а ти са ебеш зад гърба му, лъжеш го и имаш смелостта да го споделиш тука, просто съм потресен, но иначе.благодаря, че ми помогна отново да.се.убедя щоза стока сте. м21

2.   Това, което си направила, се нарича "предателство". Твоичкият безспорно звучи като толуп, но не е това начинът. Просто му бий дузпата и толкова. Все още имаш време да постъпиш правилно. Разкарвай го на секундата, без да отлагаш. Останалото са низости. Всичко между вас е свършено.

И не забравяй нещо много важно - "Който нож вади, от нож умира"

3.   Долното е, че дори не усетих и капка жал в това, че си предала приятеля си заради някакво ръгане, а само замисляне кога пак да му забиеш нож в гърба!

4.   Това или е измислица, или си егати пар**тията. Как така просто се запознаваш с някакъв тип и отиваш да правиш секс с него, че и порно гледате? Че и питаш дали да скъсаш. Ами то е очеизвадно, че трябва. Даже е трябвало доста по-отдавна.

6.   '' и естествено скоро отидехме удома...''

Авторке...за теб казваш че това е ествествено....но не и за повечето хора !!!!!!!!

7.   Време е за нов сексуален партньор.

8.   Разбирам те 0но не оправдавам това което си направила не те съдя но не ми се струва правилно.Преди да почна с мнението си имам няколко въпроса.Ти обичаш ли приятеля си или вследствие на неговата заетост и чувството на самота което поражда това в теб охладило чувствата ти към него?Какво изпитваш към това момче?Той обвързан ли е и знае лли че си обвързана и ако да на какво мнение?Каа понагоре че не ти харесва сериознста на връзката ти означава ли това че не ти харесва да си в сериозна връзка и искаш нещо неангажиращо забавно?Сега мнението ми разбирам те как си чувстваш но мисля че стом си почнала да се чувстваш по този начин е трябвало да седнеш и да поговориш с приятеля ли и да намерете някакво решение.И трябвало е неещо да направите за да освежите отношенията си нещо спонтанон да направите да отделите нещо за себе си по някакъв начин да изненадате един друг просто някакво действие от твоя страна е трябвало да има за да излезете от сивотата си.От друга страна работата му нее е по негова вина в живота се случват такива неща но зависи от хората как ще постъпят.Според мен не си действала правилно аз мисля че ако беше откровена с приятея си ми кажеш как се чувстваш той нещо ще се да предприеме да не се чувстваш толкова зле но вместо това си била пасивна и си премълчава той няма откъде да знае к ксе чувства ако самоа не го кажеш гласно.И естествено както обичайно се среща в такъв момент който си уязвима чувстваш се самотна незадоволена и така натък се натъкваш на иснтересно момче и се подаваш и ти харесва какво се случва впоследстиве и ти се струва по-добър от пирятеля ти.Мисля че най-добре е да кажеш на пирятеля си за изневярата и да кажеш как се е стигнало до това може би впоследствие ще каже че ти си виновна и няма да е далеч от истината защото ти си си виномвна като не си казала ка ксе чувстваш и много лесно си се подава на другия мъж и може да се разделите хубаво тогава.Ти каза че русокосия не е от града може нищо сериозно да не се случи нищо сериозно да не валга просто флирт и да му е хубаво с теб но да не иска връзка това не може със сигрунст да се каже но аз така си мисля.Но определено за да ти се получи една връзка трябва да се научиш да споделяш с партнора си свободно своите мисли и чувства ако нещо ти хареса вместо да премълчаваш и да се забъркваш с други момчета впоследствие седни и объсди с човека до теб и трябва да имаш релана представа за живота и да занеш какво исакш какво търсиш в един човек каква искаш връзката ти да е и ти какво можеш да му предожиш на човека кготова ли си или не за сериозна връзка.Авторке нещата в живота по принцип не могат винаги да си останат едни и същи променят се и това е нормално но зависи от хората дали връзката им ще се запази или ще се разпадн.Трябва да се нагодим към дадената ситуация а не когато има някакво затруднение някаква аномалия или временон нещата са извън строя да търсим успокоение любов вълнение някъде другате това говори че не държим истински на партнора си защото иначе нямаше да се стигне толкова далеч с някой труд.Това ти е изпитание и ти си издъни .Хората навярно изпадат в доста лоши моменти в връзките си и навярно се прехласват по някой дург в този момент но не стигат по-далеч от флрит или нещо подобно защото обичат и държат на партнора си и не могат да му причинят подобно нещо и не иска ти като усетят че стават прекалено близки с някого емоционално или нещо дурхго теглят чертата и казват на човека че не може нищо да стане между тях и така.Мисля че хората ще те осъдят тук което е типичн но за твое добро ти го казах всичко това трябва да порастнеш емоционално мисленето ти да се промени за да имаш здрава е успешна връзка.Малко като тинеджърка ми мислиш отначалото ромавнтично но сега работи и прочие човека сигурно доста проблеми има не му е лесно никак и има нужда от партнор до себе си от здрава упора в случая се видя че ти определено не си това.Бъди честна

9.   Просто струва ми се че си в някакъв фантастичен свят с розов балон си и мислиш за романтика и мислиш че почти непрекъснато трябва да я има и неща от този софт това няма аккак да се случи.Можела си да разнобразиш нещата примерно ако е имал почивни дни или отпуска с някаква почивка да го изненадаш някъде да отидете на самотно място да се отпочините и да се сближите и така естествено преди това да си му кажала как се чувстваш той стеше да откликтне но ти постъпи както повечето момичета междудругото.Казах че те разбирам как се чувстваш знам ка ксе е стигнало до това положение но както казах не те смятам за невинан и не те оправдавам но не те и съдя сега стрябва като зрял човек да си понесеш последствията е на да овъртваш и лъжеш защото ще зле.

10.   Изневярата за мен е най-лесния начин за нещата просто не знам какво да кажа.Ако си споделила теи неща по рано и нищо не се случило вследствие на раговара ако имате други проблеми в връзката ви които не се оправят и така нататък то разделята е неизбежна и по честен и достоен начин стеше да изезеш от една връзка и евентуално да почнеш връзка с синиочкото .Но аз си мисля че нещата бяха поправими че ти вся хаос отвсякъде не се обиждай но така виждам нещата.Друг въпрос други проблеми имали ли ще имате ли ти за това кажа и аз си изказах мнението на базата ноа това ?

11.   Мила, ти си решаваш, обаче сигурна ли си, че магията няма да изчезне ако започнеш сериозна връзка с този човек? Защото, уви, ежедневието и рутината си казват дамата и най-голямата любов се влияе от тях. така, че добре си помисли дали искаш да сложиш край на връзката си и да започнеш нова такава, която след няколко месеца или след година ще е пак на същия етап като сегашната ти връзка. Та преди да вземеш решение поговори с приятеля си, кажи му как се чувстваш, че си нещастна, че ти липсва времето заедно и всичко друго и ако той реагира и почне да се старае да сте повече време заедно-супер, ако обаче не обърне никакво внимание на думите ти и нещата не се променят, тогава можеш да помислиш за раздяла. Защото знам колко е тежко да живееш така. Обаче не позволявай на няколко красиви момента да те накарат да направиш нещо, за което ще съжаляваш. Ако ще напускаш приятеля си, направи го заради себе си и защото не си щастлива в тази връзка, а не заради другият.

12.   Късай, но не очаквай чудеса от новия.
Животът е непредвидим ;)

13.   Няма да те обиждам ами само ще ти кажа, че от жени като теб, стават мъже с разрушени чувства и разбити сърца. Тези мъже се отнасят с жените като с парцали след това. На истински мъж никога не се изневерява. Ако нещо не ти е изгодно, просто му кажи или го напусни направо. Човека работи за да ти осигури по-добър стандарт на живот, а ти си тръгнала да търсиш чуждо. Единственото нещо, което трябва да направиш е да си признаеш, а след това да затвориш вратата отвън.

14.   Късай с приятеля си, не заслужава такава жена.

15.   Доста курвенска постъпка, дано сама го осъзнаваш, без да се налага да ти се дават допълнителни разяснения защо точно ти е такава постъпката. ;)

16.   Ако беше малко по-дългичко, ставаше за секс-новела. Спри с фантазиите и се концентрирай към реалния свят.

17.   Номер 6 не мисля че авторката казва че е нещо нормално това а ествено мисля че има предвид нещо от рода "както се очакваше"е или "разбира се" смисъл самотна жена прави предвидимото да отиде нанякъде с човек когото се позна от минути мисля че това исакше да каже.И аз не долавям някакво съжаление в това което е направила и сто да има тъй като според нея и било много хубаво мисля че в момента витае в облачите размечтала се е и не взима много насеризно какво ще става оттук насетне.В бг мама имаше една която изневери на съпруга отначото не и пукаше после обиждаше жените в форума после изпада в някакви истерии гризи и и загреиза съвеста след което явно са се разделили и иказва че хич не и пука един живот се живее през доста състояния премина доста неадекватно и ми се струва че и при авторката нещо такова ще се получи.

18.   Абе, не че много ми разбира главата, ама като имате някакъв проблем, говорете с половинките, положете усилия да се оправи, хората си стоят в нещастни връзки и се оплакват, а нищо не правят за да е по-добре. Късай с него, остави го да си намери добро момиче, защото честно казано за мен не си стока.

19.   Измислена история, йеее бейби. Публикувай това или нещо подобно в списание поне да вземеш някви кинти:).

20.   И ние ли да ти простим, че си изневерила?

21.   До номер едно... Страшен си човече, наистина, браво. Вижте се какво нещо сте жените и после казвайте че мъжете искали такива с по-големи цици.... Боклук работа

22.   Ку*ви бол. И аз имам връзка от година с едно момиче и когато искам да се прибера и да не се виждаме та се сърди, но аз работа и съм ангажиран. Когато й отказвам секс не съм я желаел и т.н. Иначе не ме е лъгала за цялото това време, но си имам едно наум, че като е в твоето състояние "игнориран" от задачите ми и се чувства нежелана, може да ми направи беля... Ще я заплюя и захвърля и всеки следващ ще знае каква ку*ва е да не може семейство да създаде. Вервн съм аз, искам и на мен да са верни. В интерес на истината изглеждам доста добре и доста момичета напират да са с мен, моята приятелк е инат, заядлива и т.н. Но та си е моят приоритет, в нея повярвах (но винаги си имам едно наум) и с нея искам да бъд, като цяло и жените и мъжете са един дол дренки и интерисчии. Все да съм и казвал колко а обичам, а аз го показвам .. Да се държа с нея като с принцеса, лигава работа

23.   Номер 22 свястно момче ми се виждаш и това което каза правилно си е. Аз съм момиче и като такова не бих лъгала че няма да ми стане приятно да ми се говори романтични простотии но още повече бих оценила действията и ако видя че момчето ми не говори романтичнитие глупости да ме угоди и ми е досадно а да му лице той може да не ми казва всички тия неща които всички жени искат да чуяьт но да му се ичи по-начина по който ме гледа мманиерите му и прочие. Показването на чувствата ми се струва че е отначало докато двама души се опознават и не са наясно добре с другия но сле този период не е нужно да се говори за чувства и прочие тъй като просто се личи и можеш сам да пречениш. Изтощаващо е да изискваш от половинката да бъде принца или принцеса не ти е приказка реяалноста е съвсем друг. Аз лично не бих карала на сила приятя си да ми казва нещо което не чувства или не е в настроение или да му досаждам познавам се особоно момиче съм непоправима романтичка ама ще се въздържам и така. Просто не знам като че ли не сме научени да имаме нормални отношения спокойни и да сме търпеливи да има период в който половинката ни да не обърне внимание по една ли друга причина и казваме я изневяра ми я скучен ми е ами недейте така проявете разбиране а и извинете ама половинката ни да не ни обсебва цялото същиествуване тъй ли няма каков друго да се върши. При някой хора работат ги обсебва но като става така седни поговори и намерете решение а не скандали или някакви истории зад гърба му. Ноа нас няма угодия жените като половинката ни има работа той ми изневяра ако пък ни обръща непрекъснато внимание я той ме задушава не знам как подявлите ме устроенш но дразнещо. ПРосто защо не можем да есе радваме на това което имаме и да го оценяваме. Мъжът ти се идва от работа вместо с килеа физиономия с провеснал нос една усмивка би го зардвала като те види че се радваш да го видиш и като го прегърнеш като риагирах спонтанно. Направила си му труда нещо да му направиш след това го разтреш и той гледа телевия нещо което ти не би гледало но ти отиваш и се сгушваш и така но вярвам че повечето точно обратното биха оправили никакъв контакт и една сръдня ама сръднята до никъде не води. Аз вярвам на хората макар е понякого се вманиечавам че лъжат някой пусне и ми мухичката в главата аз се самонавивам. 22 хубаво е че гледаш реално на нещата ти вярваш на половинката си но не си момче което да е заслепен от любов хвърлен в тъча и да не е безпристрастен към момичето си.

24.   Аз съм жена и не те оправдам, НИКАК. На 21 години съм, не съм застаряла лелка, защото очаквам да чуя това, номер едно е много, много прав. Поне имай смелостта да му кажеш в очите какво си направила. Ти не заслужаваш нито единия, нито другия човек, защото ще направиш същото, когато ти стане скучно- от 5 години съм с моя приятел, имало е моменти, в които сме се виждали веднъж месечно, но не съм търсела веднага някой, с когото да си легна, защото ми е било скучно и сме нямали време за себе си. Остави и двамата и си направи един анализ това ли заслужава твоят приятел, а ако той беше постъпил така. Стегни се и покажи, че си жена, която може да бъъде вярна и да обича истински!!!