Отделете ми пет минутки
Здравейте! Пиша това в момент на тъга. Връзката ми е приятеля ми започна преди 5 години. Аз бях на 14 а той на 18 години. От 2-3 години живеем заедно. От самото начало той показа, че може да бъде и агресивен. В скоро време го показва доста често. Удря ме, пристиска ръцете в тялото ми така, че да ме боли. Последния път изпаднах и аз не знам в какво започнах сама да се удрям.. не ми е за пръв път. Мисля, че го правя от отчаяние или просто всичко ми идва в много. Той винаги е недоволен, винаги аз нищо не съм направила. Почивам един ден стана изчистя, пусна пералня, излъсках всичко, сготвя и след това не виждам да си правила нещо. Това не ми тежи толкова. Тежи това, че ме наранява постоянно. Аз съм доста чувствителна и когато ми говори с леко висок тон мога да си ревна. Казва ми, че така правели психично болните? ! Само съм циврила.. Така съм, лошо ли е? Имам сърце! Последния път бях с лека синина. Прибра се видя я, но не каза нищо. Реших да попитам, дали я е видял а той каза " Не, не съм? ! Какво е това, аз се изсмях а той не е от мен не съм те удрял! Не отричам, че за това време много ми е помогнал на мен и на семейството ми. Просто аз влагам много в тази връзка а накрая и капка уважение не получавам. Аз ли греша? Просто го обичам или е някаква детска игра? Какво мислите вие.. в момента се чувствам като идиотка. Мисля, че нямаме голямо бъдеще заедно, но все си мисля "обичаме" ще разбере, че греши. Но до кога?? Имам чувството, че наистина ми има нещо.. не мога да се позная понякога в състоянията в които съм била.. благодаря на тези, които отделиха време.

Коментари

1.   Ски ся колко е лесно, обичаш не обичаш РАЗКАРВАЙ ГО ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО КЪСНО

2.   Не ти трябва това подобие на „мъж”, голям мъж е като.бие жена ей такива мърши ги ненавиждам, никога не съм посягал на слабия пол (аз съм момче.на 21). Не ти трябва тоя помияр, защо го търпиш? Сега ти е времето да живееш а не да.бъдеш „рубиня” на някой койтоне те цени и уважава? Според мене и на много тук присъстващите ще те посаветваме да го зарежеш. Ще ти е гадно в началото, но след време ще.усетиш облекчение. Късмет!

3.   Бягай момиче, далеко бягай! Ударил ли те е 1 път, ще го повтори, потрети и т.н. Не си животно, че да търпиш, БЯГАЙ,ДОКАТО Е ВРЕМЕ !!!

4.   Разкарай се от тоя .... Спри тази лудост ....

5.   Трябваше да си му била дузпата още, когато те е ударил за първи път. Жена не се удря никога! Отделно, че и останалата част от повдението му звучи супер зле. Зае.бавай го и се концентрирай върху учене и самоусъвършенстване. По мои сметки си само на 19. Животът е пред теб, сега ти е време да се развиваш. Майната му на тоя боклук!

Желая ти успех!

Мъж на 24

6.   'Не отричам, че за това време много ми е помогнал на мен и на семейството ми.'
Ами като си с него заради парите му, ще го търпиш. Безплатен обяд няма.

7.   Ще ти кажа 3 думиМахай!Махай!Махай!

8.   Да мила,грешката е в теб!!!Принизила си се да търпиш някакъв идиот и садист-това ли ти е цената?!?
Бил помагал на семейството ти-ок и така да е /в което много се съмнявам/,ти нямаш цена и не струваш няколко банкнотки например
Имаш само един избор-разкарай този индивид от теб,че ще си попилееш живота

9.   Какво неуважение просто.. Такива мъже никога няма да разберат, че грешат, мила. Не знам още какво той да направи, че да видиш ти, че тази "връзка" няма бъдеще. Някой ден може и да те убие, но ще е прекалено късно. Махай се от него и това е.

10.   Дълбоко в себе и знаеш отговора - взимай си шапчицата и си тръгвай! И повече не се обръщай назад!

11.   Винаги ми е било странно... Как живееш с човек, който те удря? Аз лично не се виждам в такава връзка, адски унизително е. По-добре се махни от този човек.

12.   Здравей, бях в същата ситуация. Моля те, тръгвай си от този, само по-лошо ще става. Остави тая работа с обичането - където има любов, няма насилие. Жестоко ти вреди това отношение на психиката, самочувствието и на целия живот. Тръгвай си и потърси психолог - ще ти помогне не само да преодолееш сегашната ситуация, но и в бъдеще да не попаднеш пак в такава. Последствията от това са дългосрочни - аз още не съм се възстановила напълно и ме е страх от мъжете.

13.   Аз не мисля , че той ще се промени към по-добро и ще спре да се държи така с теб . Сама казваш , че мислиш , че нямате голямо бъдеще заедно .. Аз също мисля така . По-добре сложи край когато почувстваш , че го искаш отново , не отлагай за времето , защото може да стане по-зле . Това е моето мнение .

14.   Тоя човек не е за тебе. Избива някакви комплекси явно. Това не е поведение на мъж, който обича. За да си спокойна и добре единственото решение е раздялата. Минах и аз по твоя път с един комплексар за съжаление.

15.   Толкова години тормоз? Ти луда ли си? Кого обичаш?
Родители нямаш ли?

16.   Не, мила не си идиотка! По-скоро си влюбена жена, която не вижда проблема. А той не е в теб, а в него. Не допустимо е да се държи така с теб! Не искам да те плаша, но ако не вземеш мерки, ще стане по-зле. Веднъж позволил ли си е да те удари веднъж, спиране няма! И при това ще става все по-жесток, докато накрая ще те превърне в парцал и психически и физически! Предполагам не искаш да свършиш пребита в някоя болница, нали? И с тотално разсипана нервна система? За това, колкото и да ти е трудно прекрати тази връзка. ВЕДНАГА! За твое добро е!

17.   Вълкът козината си мени, но нрава не! Животът ти е сега. Протича в момента. Ако не залагаш на сигурно, за какво си с него. Ти си личност. Имаш нужда от себеусъвършенстване. Не можеш да останеш с човек, който посяга на жена.

18.   Авторка : Парите тук нямат никаква роля.. ние не сме от заможни семейства. Благодаря на всички, които ми отделиха време !

19.   Авторка : Номер 15 : Мисля, че все още не съм полудяла.. Имам родители, които много го уважават. Те не знаят какво става м/у нас. Представата им за нас е , че всичко е на ред , много се обичаме.... Аз се срамувам да говоря за това с някого. Нито семейството ми знае, нито приятели. Чувствам се като парцал.. Ако кажа на някого ще ми се изсмее в очите. За това писах и тук. Знам, че трябва да се разделим. Просто нямам смелостта да го направя. Вече се е случвало. Идвал е на работа, почти е вдигал скандали. Тътрил ме е по улиците, стигала съм до полиция.. Много неща съм видяла от него самата аз не знам защо просто не прекратя това :(

20.   Дали имаш бъдеще с него зависи само от теб. Но ако решиш да имаш - най-вероятно на всички прочели статията им е ясно какво ще е. На теб също ти е ясно, стига си се самозалъгвала. Ти сама пишеш - помагаЛ е, вече не. Взела си максималното от връзката, благодарна си - остани си такава и го заеби :) на 19 си все пак.

21.   Удари ли те - бягаш! Няма да се промени, огромна заблуда на жените е, че могат да променят някого. Трябва да имаш сигурност и подкрепа, а не да живееш в постоянен страх. Гледай "Горчива луна", показателен е за подобни случаи

22.   Жена се удря само по дупето и само когато трябва! :Д

Сега сериозно- ако не си мазохистка бягай и не поглеждай назад! Мен да бе ударил, щеше да се търкаля по стълбите после!
На твоята възраст съм- ж. 19г.

23.   Момиче, та ти си все още дете... Опитай се да надмогнеш страха и срама си (от това, което ТОЙ ти причинява) и да споделиш с родителите си какво се случва. Това си е чисто НАСИЛИЕ и психически тормоз, които могат да имат доста неприятни последици за психиката ти и бъдещите ти отношения с мъжете.

Този садист не те заслужава! Той е психично болният, не ти. Както сама забелязваш вече, психиката ти се пропуква - чувстваш се като "парцал", проявяваш агресия към самата себе си... Не чакай, докато съвсем се влошат нещата!!!
Ж 33

24.   Прочетох историята ти и искам да ти кажа това не е любов миличка а чист тормоз.Той се държи отвратително с теб ,а ти твърдиш че го обичаш.Моля те опомни се веднъж завинаги. Ти заслужаваш нещо по Добро запомни го.Всяка жена заслужава да е истински щастлива.