Упражнения за вътрешната част на бедрата освен клекове и напъди ..
Здравейте ! Вече седми месец ходя на фитнес и от 70 килограма станах 58 , но ми остана увиснала кожа. Ям, риба, месо, плодове, зеленчуци, сирене, извара, кисело, прясно мляко , ядки, и пия много вода. Ям повече готвено и не ям никакви вредни храни. Не ям сладко и т.н. Но ми трябват упражнения за вътрешната част на бедрата освен клекове и напъди, защото тях вече ги правя. А за дупето намерих адски много упражненя в интернет и тях правя. А за корема правя кардио , за да махна мазнините и се получава, а и имам да свалям още килограми. Правя и кофички 4 или 5 серии по 5 пъти, засега толкова мога. Надявам се да ми дадете някакви упражнения за вътрешната част на бедрата.
Моля редактора да удобри историята ми !

Коментари

1.   мъж ли си жена ли си? ако си мъж и си 58 кг то взимай мерки, а ако си жена не сваляй повече ами оформяй. За вътрешната част на бедрата упражненията са разкрачвания, но си има специална машина за това.

2.   Ще те разочаровам, но единственото упражнение, което действа в случаите на отслабване и разтягане на кожата на това място е липосукция и изрязване. Казвам го от личен опит, много фитнес, много упражнения и никакъв резултат там. Краката ми са стенати и оформени, вижда се всеки един мускул по тях, но на това място не е добре. Увисналата и разтеглена кожа не се повлиява от нищо, само ножа я оправя. Събирай си пари, не е толкова скъпо и я отрежи. Успех.

3.   Така... Взимаш един стол, сядаш на земята на полушпагат, опираш си краката от външната страна на двете "крачета" на стола и натискаш сякаш искаш да ги събереш, така че да усещаш напрежение от вътрешната страна на бедрата; задържаш. Правиш толкова серии колкото можеш.

П. П. Не знам дали успях да обясня както трябва, но методът е много ефективен.