Вече не ме желае,както преди
Здравейте, искам да разкажа и своята история и ако има някой, който е/бил в моето положение да разкаже или ми даде съвет как да се справя. С приятеля ми сме заедно от малко повече от 3 години и почти от толкова живеем заедно. В началото на връзката ни всичко беше прекрасно, и чувствата му бяха по-силни и сексуално ме искаше повече. А сега... от няколко месеца той не ме желае, не ме иска, така както преди. Наясно съм че с времето сме по-улегнали във връзката, но аз не съм се променила към него, а той към мен да. Преди правехме секс 4-5 пъти в седмицата, а сега 1-2 пъти за 10 дни. И двамата сме млади, аз на 20, а той на 22, имам нужда от секс, а това негово безразличие ме побърква. Лягаме си, той ме прегръща и заспива. Няма ги онези нежни докосвания, онази страст (от негова страна) и започвам да се замислям дали пък не ми изневерява. Забравих да споделя, че той често мастурбира, още от началото на връзката ни е така, но преди не ме дразнеше толкова, а сега като се промени сексуалния ни живот, се побърквам защото той предпочита да "лъскането" пред мен. Опитвала съм се да разговарям с него на тази тема, но той не е съгласен с мен и според него си е както преди и това, че го правим 1-2 пъти на 10 дни било нормално. А аз немога така, изнервена съм, искам си своето.
Благодаря ви, че прочетохте историята ми и ще се радвам ако разкажете вашата или ми дадете съвет.

Коментари

1.   И аз бях в същото положение, няма да е зле да поговорите на тази тема, или да започнете да го правите на различни места, ние например, почнахме в колата да го правим, а преди само в къщи на леглото, пробвайте да се разнообразите малко, може би е прекалено еднообразно и затова се получава така, иначе и двамата сте много младички, тепърва ще ви идва желанието, играйте си на роли, гледайте порно заедно и така. Стискам ти палци, не се тревожи едва ли ти изневерява :*

2.   Момиче на 15 години.
Когато чета историите на по възрастните от мен ми се иска да се разплача. Искаш си своето ли? С извинение миличка принцесо, това не ти е приказка. Секса не ти е най важното нещо. Аз си умирам да срещна момче, което да не ме иска в леглото СЕКСУАЛНО, а просто да ми казва, че съм всичко за него и да иска да ме гушне и да заспя на него....
Оттегчавам се.. имам ли шанс да намеря някой с нормално мислене на моята възраст като дори вие на по 20-25-30-35 години изживявате "любовта си" с мисълта, че ще правите секс.

3.   Има една народна поговорка: -Масторбирането е за удоволствие, а секса за престиж.

4.   Е ти какво искаш... да те желае както те е видял от първия миг.... я се събуди от сладия сън...!

5.   Не мога да кажа при вас какъв точно е случаят, но със сигурност си има някаква причина. Примерно аз, когато бях във връзка с едно момиче, не изпитвах желание да правим секс, тъй като тя беше много широка и силно се навлажняваше и аз не усещах абсолютно нищо.

6.   Ето защо не е хубаво човек да се задомява на 20-22 години!
Виж на 30-32 е много по-добре. И акълът му е повече, а и вече не го сърби толкова много между краката, та може да насочи ума си и на друго място, освен към глупостите...

7.   Нито си първата, нито последната. Накратко така става при почти всички двойки. Интимните контакти се разреждат все повече с времето и е предопределено на биологична основа. Изключенията са доста малко. По-добре авторке прочети темата "Не иска секс с мен". Обсъждано е вече:
http://spodeli.net/4/story-558.html

Ако искаш по научно обяснение за този процес, отново ще дам линк, който и преди съм давал в други теми с 6 минутно обяснение:
http://www.vbox7.com/play:3d1f79f527

K-Man

8.   Бъди по-настоятелна, нека разбере че искаш повече.

Ако не стане, ти си знаеш оттам нататък.

9.   Доведи вкъщи някоя палава приятелка, която приятелят ти очевидно харесва, и да видиш как всичко ще пламне както в началото ;)
Само че... този път ще сте 3-ма.

10.   Разнообрази малко на момчето нещата. Направи му хубава свирка например, да видим дали ще заспи така бързо като легнете другият път заедно. На такава възраст сте, че не може да се каже, че ежедневието ви и връзката е така дълбоко изчерпана и сексуално дали сте пробвали всичко.

11.   Мила, ами като искаш секс, прави го :)
Да, той е единствения с когото живееш.
Просто живееш с него.
Но не е единствения, с когото можеш да правиш секс.
А сексът е много повече от съжителство.
Точно секса за удоволствие отличава хората от добичетата.
А иначе и добичетата се чифтосват, с цел възпроизводство.
Тоест, И животните имат семейства и деца,
БЕЗ да се обичат.
Любовта кара човека да прави секс.
А инстинктите го карат да прави семейство.
Да, чудесно е да ги има И двете с един човек.
Но ако ги няма, както най-често се случва....
Просто остани вярна на човешката си природа,
не се поддавай на животински инстинкти.
Тоест, прави секс :)

Y D

12.   Абе K-mane все ти знаеш, у сека манджа меродия.

13.   Разнообрази с нещо-секси бельо, приятелка, тройки, белезници, това-онова, прояви въображение. Еднообразието убива всичко.
Пък и що ли се сещам за максимата дето е цитирана по-горе-"чикията е за удоволствие на мъжа, а секса е за деца".
Интересно, ако мъж се оплакваше от същото всички жени щяха да наскачат срещу него че видите ли секса не е най-важното нещо.
Ха сега да видим жени ще наскачате ли срещу жената със същите доводи или ще я защитите?

14.   Ако е грозна, е нормално да не я иска.

15.   Ако някой предпочита "лъскането" пред секса с мен, аз нямам работа с него. Това си е кръвна обида според мен. Намери си някой, който ще те предпочита пред"деси" и "ленчето" . Друг вариант е да го накараш да ревнува и да се държиш потайнствено. При мен този вариант имаше 100% успех. Когато се контиш, дори и за хляб да отидеш до магазина до вас и дори в къщи се мотаеш нагласена и той осъзнае колко мъже си мечтаят да са на неговото място, ще бие дузпата на "деси" и "ленчето" 100 про ;).

16.   Номер 14 на колко години си? Предполагам или си тинеджър или си повърностно 20 годишно момче. Добре според теб как ще е с връзка това момче с нея ако не го превичаше ако не я харесваше както въшно така и вътрешно.

17.   Да не би да имате някакви проблеми за решаване във връзката? Моята преди да се разпадне, беше в тотална криза, включително и на секса се отрази. Последните 4 месеца и двамата не искахме да правим секс, заради проблемите, които имахме. Е, намерихме решение- изнесох се от апартамента му, скъсахме и си намерих човек, който ме желае ;) Ако може да се подобри тази връзка, опитайте всичко възможно, ще се подобри и сексуално. При нас беше ясно, че всичко е обречено.

18.   Благодаря на всички, които изказаха мнението си. Уж нямаме проблеми, но аз усещам хладнина в неговото поведение и постоянно си мисля че ми изневерява, дори почнах да сънувам такива неща. Той казва че ввсичко си е както преди, но това не е така и много се притеснявам, ззащото по този начин чувствам, че започвам да охладнявам към него, а не искам да е така.