Не мога да се откажа
Имам нужда да споделя следната история,която ме прави нещастна .Преди около месец се зпознах с един мъж в нета. В последствие се оказа ,че този човек го познавам отдавна пък макар и бегло - той е брат на мое бивше гадже .В момента е разведен ,а аз омъжена. Пишехме си за кратко в скайпа и после се видяхме .Не се наемам да казвам как мина вечерта/говорихме за общите интереси/ ,накрая той ме изпрати ,направи опит да ме хване за ръка след което аз тактично се дръпнах. Всичко свърши дотам някак си. След това той изведнъж спря да пише ,въпреки ,че аз му писах -той не отговори -сякаш беше сърдит . Но после разбрах от два -три наши телефонни разговори по различни измислени ,разбира се поводи ,че не ми се сърди за нищо -отношението му е все така топло ,но уви.Той ми отговаря на скайпа лаконично , все има работа - което е наистина така,но ...-и преди си имаше работа когато си чатехме .Ясно е ,че ме реже ,но аз немога да спра да мисля за него ,незнам какво да правя. Понякога когато една любов се изживее - е по лесно ,но така.....спряно да средата ....Аз упорито се опитвам да му втълпя,че сме само приятели ,за да не го уплаша ,но...... какво става в мен....само Господ знае.Объркана съм .Искам да привлека вниманието му отново,но да запазя достойнството си и незнам как.Моля Ви помогнете ми ! Не ме упреквайте - никой от Вас не е застрахован!

Коментари

1.   Самата невинност - запознаваш се с мъж в нета /при условие, че си омъжена, предполагам в категорията щастлив брак/ и си мислиш, че ще бъдете като Пол и Виргиния - на колко години си, толкова ли си наивна или разиграваш театро? Защо искаш пак да привлечеш вниманието му, само да си гукате ли?

2.   Бе не ги слушай тези маралисти тук, те са идеални, изживей си живота както ти намериш за добре. Всеки знае себе си.

3.   Нормално е на човек да му се прииска нещо подобно, но внимавай, постави си граници, че после....

4.   Мога само да кажа, че хем те сърби, хем те боли...ако ще те успокои, повечето жени сте такива...глупави...ами като го харесваш, защо се дърпаш...той е искал ръката ти да хване, а да не говорим за целувка, или недай си Боже секс...Ти за такова невинно нещо като се дърпаш, естествено че му уронваш първо неговия престиж...пишете си дълго, отявлено флиртувате, виждате се, прекарвате си добре и ...накрая ''ааа не, аз нма да ти хвана ръката'' Ами човекът е инвестирал и време и емоции към теб, а излиза, че само си 'играеш с него'.От негова гледна точка. И ти много ще патиш още. Той е мъж на място, не би рискувал втори път с теб...знай, че един истински мъж, предлага само веднъж. Защо? Защото второт предложение поставя ситуацията така, че ти едва ли не от неудобство да трябва да приемеш жеста му, а ако го приемеш той никога няма да е сигурен, че не е тоно такъв случаят...с други думи, когато ти развалиш момента, а сигурен съм, не ти е за първи път и се чудя не си ли го научила тоя урок, то тогава не се вайкай, ами най-добре го забрави и следващият път не се представяй като кокошка, защото петелът няма да те гони вечно.