Любов, изневери, секс и интриги
Здравейте!!!
Аз съм момиче на 20 години.Моята история започна преди 3 г.,когато се появи момче което беше различно от всички момчета които съм виждала (тотално нахален, лигаве,женкар,не мисли за никого и т.н).След като се запознах с него не исках да се срещам по никав повод ,но това неможеше да стане от една компания бяхме.Постепенно станахме приятели и аз започнах да изпитвам различни чужства към него,но нищо казах. 2г. никой не разбра какво изпитвам към него само най-добрата ми приятелка.През тези години той идваше при мен споделаше за връзките си,който продължаваха мн кратко.Той спеше всяка вечер с различни.Докато миналото лято се запозна с едно моми4е което доста го оби4а,но той пак я зараза след няколко месеца и тръгна с най-добратаи приятелка бяха заедно месеци който той говореше че не може без нея.Цялата работа е че това момиче не му беше пуснала и той искаше мн , но тя замина докато замине той спа със сестрай. Като се върне запозна да исе извинава да съжелава и да се калне,но тя го зараза и той за първи път беше заразан и мн беше зле от този факт.След една седмица се събирахме в най -добрата ми приятелка по повод бъдни ве4ер.Тогава аз бях леко ядосана заради брат ми и той ме помоли да отидем в другата стая да поговорим както винаги като брат и сестра(той ме смяташе за сестра).Говорихме ,гледахме снимки на компа и пиехме докато другите се забавлаваха.Тогава той ме целуна за първи път и аз станах и излазах от стаята сякаш нищо не е станало.Като отидахме при другите продължихме да се забавлаваме и да пием докато не се натраскахме.Ве4ерта свърши.На другия ден нищо не си казахме,но през нощта той се появи пред врата и докато отвора врата той запозна да ме целува и преспахме.Сутринта се разбрахме да не казваме на никой и една седмица крихме докато брат му който дойде на гости за няколко дена разбра 4е сме заедно от моя парфюм и каза на другите без да иска.Те като разбраха нищо не казаха докато не ни хванат.Като всичко се разкрии нямахме проблеми няколко седмици когато се появи бившата му от лятото и запозна да прави проблеми.Връзката ни продължаваше колкото и проблеми да имаше.Дойде ден дена ми и тогава той ме заведе на едно романтично място на връщане от там решихме да минем през пловдив да се запозная с майка му и баща му.докато майка му ме вида започна да ме разпитва и да ме гледа злобно.Тя ме настани в стаята на пламен и на него му каза да спи в стаята на брат му.Пламен и баща му докато говореха в другата стая майка му си изла злобата и каза че ще направи всичко възможно дани раздели и да внимавам какво права в дома й.Презнощта пламен се промакна в стаята и докато се натискахме тя влезе и каза на пламен да отива в другата стая.Няколкодена търпах майка му докато не ми писна и му казаха той не можа да повярва защото пред него тя се държеше добре с мен.Аз си събрах багажа и се върнах във варна той ме последва скарахме се още повече.Тогава приятелите ни измислиха дан и заклу4ат в една стая няколко дена ,но ние се карахме и не се сдобрихме.Брат ми и той разбра и той беше против и накара негови приятели да прибият пламен,као разбрах къде сматат да го биат аз отидох и ги спрах.След боя той трябваше да лежи няколко дена и аз ходих при него,но не се сдобрихме.Той докато беше в тях и леже и аз бях в нас и тогава запозна gsm запозна да ми звъни някав непознат който ме познаваше мн добре и ми казжа да не се занимавам с пламен и едната ве4ер ме намери в скаипа и ми вика 4е ще доиде пред нас след 5 мин да говорим и аз се оплаших някав непознат 1 ве4ерта иска да идва и казах на приятелкатами а тя се обажда на пламен и той тръгнал мн бързо,но докато дойде непознатиа 4укаше на врата звънешше и изпращае смс 4е ще ме види тази ве4ер и 4е иска да говорим.АЗ тогава откачих направо но в тои момент се появи пламен и ме изкара от апартамент и отидохем в тях и тогава се сдобрихме ,но докато всичко се оправи и се развала докато тръгваме с колата ни бласнаха пламен беше мн зле тогава за малко да го загубя.След време се оправи и бяхме щастливи приятелката ни роди и от голямата ни радост пламен ми предложи да сме заедно за цял живот и сутринта оправихме документите и на другиа ден се оженихме без да разбере никой.някой се радваха други не. НИЕ решихме да си имаме бебе но не се полу4аваше.Майка му доиде направи интриги с веси ние пак се скарахме и се разделихме.Но в този момент когато вече не искахме бебе то се появи и когато реших да му кажа че съм бременна той толкова му беше промит мозака от майка му и преди да му каза той ми каза добре 4е не забременна.Тогава реших да направа аборт след мн мислене и казах амо на две приятелки който му казват.когато отидах в болницата като влазах и се отказах и излазах и се разплаках и казах 4е не мога да го направа през това време той се появи и каза не може да го направиш то е наше дете ,ние се обичаме и тогава се сдобрихме .Майка му като разбра искаше да ме отрожи че да загуба детето но не успя и тогава пламен я се опалчи и баща му дойде и я отведоха и от тогава нямам проблем с нея.Тогава баща му ни взе нов апартамент правихме ремонт но заради бременността отидах в моя и стоя и той се разсърди и тогава му казах да прави апартамента по бързо и тогава се скарахме аз не му се обадих той също.През трите седмици който бяхме скарани той не ходеше на работа а само се наливал и всяка вечер е правил сех с други.АЗ може да имам вина и то голяма , но като разбрах 4е ще имам близна4ки отидах до апартамента да му кажа 4е неговата ме4та да има близна4ки е реалност.Когато влазох в апартмента беше като бърдак влазох в спаланта и той беше пиянс една позната и докато ме види ела мили4ка ела жена ми я няма и тогава аз го ударихи излазох..След този ден той запозна да се промена ,но аз не мога да му простя.Поисках му развод той отказва ,но се съгла си .Каза да не се притеснавам 4е ще се разведем и извика бащата си (адвокад )и подписха ме.Но всичко било фарс измислен от баща му.Сега разбрах че все още съм омъжена.Незнам какво да права и немога да спра да мисла за жените с който е спал.Незнам дали някога ме е обичал.В главата ми нахлуват наи разли4ни мисли:ако му протя може да се повтори.Мисла и за бебетата.всеки изминал ден съм обаркана все повече и незнам какво да права.За 9 месеца се слу4иха толкова мн неща който не съм мислила 4е ще се случат.Какви ли други неща ще се случат никой не знае.

М.Б. Варна

Коментари

1.   Боже, подходящо е за сапунен сериал. :)
Не знам какво да ти кажа, момиче...
Големи ядове ще береш с такъв мъж...
Направо ти съчувствам.
Това същество едва ли ще се оправи...
Ще има да ти вършее тръни на главата. А пък като се родят децата, направо не те виждам. Ти ще си вързана с тези две бебета като куче на синджир, а пък той ще си развява байряка както си иска и ще хойка по други. Кажи му веднъж за винаги или да влиза в пътя или да си обира крушите.

2.   Е, толкова елементарен махленски фарс и турски сценарист не може да съчини. Вече не се чудя откъде събират идиотите за Биг Брадър. И все пак да питам - това истина лие или само неграмотно съчинение на болен мозък?

3.   Ако всичко това е истина, напълно разбирам защо семейството на мъжа ти не те иска. И аз не бих те искала за своя снаха.

4.   Вместо да се жниш и да забременяваш е трябвало по-често да ходиш на училище... Цялата ти изповед не звучи на български,ами на циганско турски...

5.   Измислена е

6.   Защо не спрете с простотиите ? Този сайт е за хора, които наистина имат и искат да споделят нещо, което им пречи. Ясно е ,че историята е измислена и то от човек , който си няма друга работа и при това е доста ограничен.

7.   Ти си голяма шматка, ма. Човека си е такъв, какво му тровиш живота и искаш да го променяш, че и яде бой заради твоите глупости.