Излизах с мъж по-голям от мен
Здравейте, бих искала да споделя нещо, което ме измъчва много,
става въпрос за един много добър човек с, който излизах преди време аз съм на 20г. той е на 32, много ме харесваше, излизахме на няколко срещи, водел ме е по кафета, ресторанти, много е мил, с хубава професия.
Един ден ми сподели официално, че иска да имаме връзка, но аз му отказах, но която и приятелка да бях казала за него тя ме съветваше да не се занимавам с такъв човек.
Аз чесно казано го приемам като приятел, нямам такижа чувства, каквито той към мен.
Това му го казах, но тоъ явно ми се расърди, и спря да ми пише.
Бих искала да поддържам контакт с него, но само като приятели.
Моля ви, кажете това възможно ли е!!!
Пък и аз се чувствам все оште гузно заради това, което му причиних, но в крайна сметка по-добре е, че съм била чесна с него.

Коментари

2.   Има си хас да си излизала с мъж по-малък с 12 г. от тебе. Примерно - ти на 20, а той на 8 - му-ха-ха-ха!

3.   Той кaто те е водил по кaфетa и ресторaнти , от изрaзa ти " водил ", рaзбирaм , че е плaщaл сметките. И нa теб рaзбирa се , през ум не ти е минaло зaщо aджебa. Нaслaждaвaлa си се нa хубaвaтa компaния и безплaтния обяд и сегa си учуденa , че той се ядосaл , дaже искaш дa си го върнеш кaто приятел.
В глaвaтa ми изниквaт много епитети зa теб , могa дa ги изброявaм 20 мин.без дa се повтaрям , но...нямa дa ми публикувaт коментaрa , пък и не си струвa , ти не струвaш!
Дa уточня , женa съм и съм отврaтенa от тaкивa кaто теб.
Ето тaкa свестните мъже , следвaщия път сa нaстроени подозрително , скривaт се зaд стенa в очaквaне когa " кифлaтa " щеси покaже истинското лице. Нищо...всичко в тоя живот си имa ценa , ще плaтиш и ти , вярвaй ми!
И после нaпaдaме мъжете , че не ни вярвaт...

4.   Излизали сте, щото е искал да та еба, ти си убила желанието, и да та еба, и да излизате, така че го забрави си търси следващ. Чудя се какво си очаквала от подобен тип взаимоотношения.

5.   Ами ти си приела срещите му, а после си го отрязала. Защо според теб не ти се обажда? Явно е таял някакви надежди, а сега е разочарован, дори може да се чувства използван. А ако пък е бил влюбен, още по-зле се чувства. ако сте пак приятели, той постоянно ще си спомня как е бил разочарован, ще му напомняш постоянно как те иска, а не може, абе с две думи ще страда от вашето приятелство. Съотвено няма да се съгласи, а и да се съгласи, ще е мъчение за него. Той не иска приятелство, а нещо повече или нищо. Ти си му намекнала, че може да се случи, а после изведнъж си се дръпнала, заявявайки му, че никога не си допускала, че може да има нещо. Как мислиш се чувства сега? Излъган е най-меката дума.

6.   Изключително глупаво си постъпила!

7.   Кой не би искал да има някой който само да го води някъде да хапва вкусна храница да го разкарва с храна, и то само защото си добър събеседник ....

8.   Няма как да станете приятели. Мъж който те е желал/обичал никога няма да ти бъде само приятел, освен ако не намери друга жена, с която да е щастлив. Може да се преструва, но вътрешно ще страда. Затова най-добре е в такава ситуация мъжът да си тръгне. Аз също съм го правил. Моля те, кажи ми, ти само заради разликата във възрастта ли не му даде шанс ? Толкова ли страшно изглежда перспективата за връзка между 20 годишна и 32 годишен ? Интересно ми е да разбера твоята гледна точка.

9.   Авторке, постъпила си изключително глупаво. Ние мъжете когато нямаме връзка, не приемаме приятелство с човек от противоположния пол. Ние винаги очакваме от запознанството ни с жена по-дълбоки взаимоотношения, защото все пак излизаме на лов, а не да си търсим приятели. Ако имаме сериозна интимна приятелка, ОК, но в противен случай...