Кой е прав и какво се случва?
Здравейте. Аз съм момче на 25 години приятелката ми е на 22. Историята ми е следната:С приятелката ми постоянно се караме, защото аз искам от нея да няма контакти и да не ходи в магазина в който работи момче с което е имала флирт преди мен. (малко история и за него) първо се е запознала с него после с мен в последствие тръгва с мен имаме връзка 3 години след което се разделяме по нейно желание и по моя вина малко след това тя пак отива при това момче и след около 6 месеца в стечения с обсотятелствата пак се събираме аз и тя. И вече 8 месеца от тогава. А с това момче преди бяхме добри приятели но от както се познаваме той винаги е гледал да заговаря и да флиртува с момичетата който са с мен. и така в продължение на 8 години но винаги го преглащах заради цената на приятелството. Сега вече не можем да се гледаме а камо ли да си говорим и т. н... Искам същото и от приятелката ми да го отбягва и да не ходи в магазина където работи, защото този човек ме дразни и не искам и двамата да имаме контакт с него, а тя ми казва че по този начин я затварям и ограничавам. Какво да правя и аз вече незнам? Дали аз съм прав дали тя и какво избощо се случва?

Коментари

1.   Тя ако те обичаше нямаше да го правите изобщо на въпрос това.... а тя е флиртаджийка щом сякашщ нарочно те дразни и ходи там... време е да се отървеш от нея.... за да те оцени...!

2.   Браво, тя си ви редува май - лошо няма, но защо ще си разваляш приятелството и ще си губите и двамата времето с нея - можете да боднете заено и да се свършва.
Сега сериозно - наистина ли мислиш, че е сериозно с това момиче?

3.   Изглежда, че нарочно те дразни.

4.   Изритай от живота си и този твой "приятел" и момичето, което "не може да избере". И двата типа не са нужни на никой свестен човек.

5.   Определено ти си правия. Така че тя трябва да направи компромис, ако не направи, не ти трябва такава. По-добре я разкарай навреме, докато не си изгубил достатъчно време. За това време можеш да изградиш къде по-стойностна връзка с друга, която си заслужава.

7.   И аз смятам, че ти си правият. Като и се шава да си шава, ама без теб в играта ;)