Няма смисъл, а го правя-как да спра?
Срещам се с едно момче предимно за секс. Проблема е там, че на мен много ми харесва и ме привлича, но не искам да имам връзка с него, защото е голям женкар и не спи само с мен. И тук идва това необяснимо чувство, което изпитвам към него- ревнувам го, а дори незнам защо. Проверявам го къде, кога е влизал по сайтове- а няма никакъв смисъл.
Но докато продължаваме да се виждаме и чуваме май ще е така. Какво да направя не искам да продължавам с това безсмислено губене на чувства. Как да не го ревнувам тъй като той не е само мой, а и ние нямаме връзка-виждаме се рядко за секс само.

Коментари

1.   Тази ситуация ми е до болка позната. Моя съвет - спри да се занимаваш с въпросното момче, докато не си хлътнала още по-сериозно, защото ако той не чувства същото към теб, няма смисъл да продължавате така повече. Само ще си съсипеш нервите.

2.   Спри изобщо да се виждаш с него и по възможност си намери по-сериозен приятел.

3.   Аз бях в същата ситуация до преди 2 месеца,само,че с женен мъж-още по зле! Не се самонаранявай зареди единия секс,защото не го правиш зареди това,а за да го виждаш повярвай ми :) просто приеми истината,че няма да е твой,както аз направих.Боли,но ще мине. Хората са казали: ''Дай на времето,време.''