Влюбена съм в момиче.
Пиша ви моята история, защото искам да се посъветвам с хора, които биха ме разбрали какво да правя. С въпросното момиче се познаваме от тийнейджърските ни години. Винаги е била много интелигентна, красива, мила, дружелюбна с всеки. Така и с мен беше. Още от тогава чувствах някакви симпатии към нея, но не предполагах, че те ще продължат. От малка съм мъжко момиче, не обичам гримовете, стилните и пъстри дрехи, прически и т. н и за това от малка ми дойде името, че съм обратна. Чувствах се много зле, само това момиче ме подкрепяше. След като завършихме обаче, всеки пое по своя път. Една години, след като не се бяхме виждали, в университета записахме една и съща специалност. Не беше сама никога, около нея имаше наши общи приятелки, но и за миг не ме оставяше да съм далеч от тях. Чувствата ми ставаха все по-силни, не можех да се владея вече, моята истинска и приятелска любов към нея се превърнаха в най-мръсните ми мисли. Толкова я желаех, постоянно я прегръщах, защитавах я пред идиотите, които я ухажваха, беше ме страх да не ме напусне. С месеците, прекарани заедно, тя разбра всичко. Нямате си и на идея какво изпитах в онзи момент, в който тя ми каза, че се отвръщава от мен. Прекратихме си контактите временно. Тя не е човек, който се сърди и иска да поговорим в понеделник другата седмица, защото в момента не е в града. Помогнете ми! Искам дори и да не ме заобича, както аз нея, поне да си върнем нашите приятелски отношения.

Коментари

1.   Спри да й се месиш в личния живот и ще си върнете колегиалните отношения. Приятелските по-добре да не си ги връщате, защото ще страдаш. Ти си намери друга жена, която да е лесбийка, колкото и да е трудно.

От написаното разбирам, че ти си я "защитавала" от мъжете, които са я ухажвали. Демек, искаш да я направиш обратна и искаш да монополизираш любовта й... Ами и аз да бях и аз щях да се отвратя от теб.

2.   Мисля едно към едно като номер 1. Няма да го повтарям. Просто исках да знаеш мнението на още един човек.

3.   Съгласна съм с другите коментари! Остави момичето да си живее живота, да си намери правилния човек - имам предвид МЪЖ, а ти прави, каквото искаш, намери си друга компания като теб или каквото предпочиташ. За какво трябва да стъжняваш живота на това младо момиче? И най-гадното е, че имаш мръсни мисли за нея! Какво, искаш да спите ли? Накъде отива този свят..

4.   Ти си женски педераст!

5.   Смятам, че всяко сърце има право на избор, дори и да се влюби жена в жена. Това не е престъпление, че си се влюбила в приятелката си, но не мисля, че е редно да и проваляш живота, като направите нещо и сте по-близки, отколкото трябва! Започни на нова страница, далеч от това момиче. :)

6.   Щом имаш мръсни мисли, спрямо нея, изчукайте се :Р Може да и хареса и на нея, ако си добра ;)

7.   Аз пък искам да знаеш мнението на още един човек,който мисли коренно различно от 1 и 2.Аз съм на 17,винаги сама съм се притискала да си харесвам момчета,отричам че съм лесбийка,но с времето получих отвръщение към тях,но се държа добре с тях,но искам момиче,мечтая си за това,била съм гадже с момичета,но отдавна нямам приятелка,аз пък съм от момичетата,които се гримират,имат хубав стил,хубава прическа,трудно биха ме разпознали каква съм.Мнението ми е ,че тя е хетеро и явно не иска връзка с теб и вижда,че ти я харесваш и това не й харесва.Както на мен не ми харесва момче да ме сваля.Тя няма да разбере твоите чувста.От една страна е хубаво да знае,че я обичаш,но има шанс тя да почне да те отбягва повече и да прекрати конкакт с теб,ако за нея любовта между момичета е гнусна,или поне тя не би имала такава.Ако видиш,че се получава така по-добре й кажи,че ти е отминало и си се заблудила и искаш да сте само приятели и гледай да я я защитаваш толкова и да я пазиш,тя рано или късно ще бъде наранена от момче и ще си има гадже.Няма да успееш да я промениш,пробвала съм,не се получава.Намери си друго момиче.

8.   По-добре я забрави. Иначе ще страдаш повече. Тя надали ще отвърне на чувствата ти някога. А и ще се чувства неудобно в твойта компания, докато я гледаш така заканително. Момичето с право се е ядосало.

9.   до 7 от 1:

И по какъв начин твоето мнение е коренно различно от моето?