Връзката ни е изцяло на основа на секса, но това ми харесва...
Здравейте. Знам, че това което ще напиша няма да се хареса на 90% от хората които ще го прочетат,но..... Излизам с женен мъж-най-страхотния мъж, който познавам. Връзката ни е изцяло на основа на секса, но това ми харесва. Не очаквам нищо от него,знам къде е границата и не си правя напразни илюзии. Много от вас ще кажат че съм мръсница, "постави се на мястото на жена му" и коментари от тоя сорт. Ами аз не съм виновна че жена му не му дава това коета иска и той го търси другаде-нали. Ще съм с него докаго не ми омръзне-а това няма да стане скоро, така си мисля. Всичко с него е страхотно. Той ми даво това което искам-аз на него също. Такъв е живота-гаден, защо и ние да не сме такива с него. Не се чувствам виновна за нищо,не искам да развалям семейства,но докато има такива жени като неговата, ще има и такива като - мен.

Ще прочета всеки коментар и ще уважа всики един от тях. Всеки има право на щастие - моето е това. Всеки има право на мнение-моето е това. Да чуя сега и вашето. Благодаря ви.

Коментари

1.   Здравей! Аз съм семейна, но много красива и умна жена. Този човек, толкова бързо ще скъса с теб, че няма да можеш да се усетиш. Той при всички положения ще остане с жена си и не му вярвай на оплакванията, че не му дават това, от което има нужда. Напротив! Ти в момента си му ,,утешителната награда,, А и има нещо друго...Можеш много лесно да се влюбиш в него и тогава ще страдаш много. Бъди с него като ти харесва, но внимавай. Аз самата съм сега с двама мъже и много страдам по единия....разбира се не по моя!

2.   Аз няма да заемам ничия позиция..нито ще обвинявам..нито ще защитавам..
Само ще ти кажа, че всичко в тоя живот се връща..навярно ти един ден ще бъдеш на мястото на законната му съпруга о ще разбереш, че не е нужно да дадеш повод на един мъж да ти изневери :)
Желая ти прекрасна вечер

3.   Здравей!
Аз няма да съдя за постъпките ти, а по-скоро ще изкажа моето мнение, за това какъв би бил резултата от такава връзка. Това че се чувстваш добре с него е хубаво. Но наистина откъде може да си сигурна че наистина жена му не му дава това, което иска. Тя може би го прави, но той просто е решил да намери малко разнообразие навън. Съгласна съм и с един от коментарите по-горе, че след време наистина може да се влюбиш в този човек и после ще страдаш. Това че той е страхотен както го описваш само те привлича още повече, а в един хубав слънчев ден ще разбереш , че не можеш баз този човек, но дали той ще остави жена си заради теб? Моя съвет е да помислиш добре на къде отиваш с този човек, за да не попаднеш в капана на собствените си чувства. В природата на всеки един от нас е да търсим човек, който да се държи с нас добре, да ни обича, с една дума идеалния. А колкото и да не искаме да се влюбим след време след като сме го намерили, това става трудно. Човек не може да заповядва на чувствата сиДа съм била полезна.

4.   Като те слушам: прекрасен, идеален, а дали вече не си влюбена?

5.   Здравейте,
преди да се омъжа, имах връзка с женен мъж и си казвах: "Какво пък толкова - ако не съм аз, той ще си намери друга и пак ще изневерява на жена си." Постепенно доста хлътнах по него и реших, че трябва да прекратим всичко - така и стана. Той ми предложи да остави жена си и да заживеем заедно - аз категорично отказах.

Та в този момент аз съм щастливо омъжена, но естествено в този живот всичко се връща - мъжът ми си беше хванал любовница. Щом разбрах се завихриха едни разправии. Все пак той остана категорично с мен, но ми трябваше около месец да заживея отново с него.

Искам в заключение да кажа само, че не познавам мъж, който да споделя с любовницата си колко е щастлив с жена си и че извънбрачната му връзка е за удоволствие. И мъжете прилагат своите трикове. Все пак, за да задържат една жена до себе си, трябва да я накарат да се чувства значима по някакъв начин.

Желая успех на всички в любовта!!!

6.   Не прави онова, което не искаш да ти направят на теб.

7.   Дълго време се чудех дали и аз да споделя какво мисля за твоя случай, защото тонът на тази "изповед" е твърде арогантен. Може би защото се намирам на мястото на излъганата, мамената съпруга, в гърдите ми се надига водопад от обидни думи. Моят хубостник има една такава кукличка като тебе, която го учи на "нестандартна" любов и понеже разликата в годините им е много голяма го кара да взема хапчета. Та тези хапчета го доведоха до инфаркт, но пак не мирна. За мен остава удоволетворението, че освен с нея има интимни отношения и с нейните приятелки.
Запомни едно, щастие и любов не се градят върху нещастието на другите хора. Ако за момента се чувстваш задоволена и "щастлива" не забравяй, че ивда моментът на Възмездието!

8.   Я си живей живота!!! Аз също си лягам с женен мъж. Сексът с него е най-хубавият, който съм правила през живота си. Аз го обичам, тъй като нашата връзка е от 7 години и той го знае. Не изпитва нищо към мен, освен огромното желание за секс с мен. Все пак 7 години не сме си омръзнали. За мен просто той е перфектен партньор, а явно и аз за него. Въпреки силните ми чувства към него, аз се радвам, че се обичат с жена си, а си имат от скоро и дете. Но той е този, който изневерява. Не мисля, че аз съм жената, която трябва да се чувства виновна. Това си е неговият избор. Той дори не я е познавал, когато започна всичко между нас....Съжалявам, че задълбочих толкова нещата. Исках само да кажа да си изживяваш мига. Дори и да се влюбиш....няма нищо лошо, стига да не стигнеш до там да му разваляш семейството. Поставяш си просто граница и това е. Но не се лишавай от удоволствието. Взимай от живота каквото можеш! Защото някои неща не трябва да се преживяват, а да се изживяват!!!

9.   Здравейте,
аз съм жена на 20 г. Имам връзка с омъжена жена, която няма намерение да напуска мъжа си, тъй като твърди, че го обича, но отскоро сподели с мен, че тази любов се е превърнала просто в уважение и задължение. Междувременно имам си приятел, сега си имам и любовник, ей тук на съседния компютър е и той си пише с любовницата, ние сме либерални:) живей си живота да не ти пукааа! всичко се връщало - да бе да! един живот имаш!