Не ме обича или има друга?
Здравейте! Аз съм момиче на 18 години. (Туркиня)
Когато бях 8 клас срещнах едно мното хубаво момче (българин) който е с 2 години по- голям от мен. Всеки ден ходех на стадиона за да го видя, защото той повечето си време прекарваше там (тренира).. Винаги ходех с една моя "най-добра" приятелка, но не ? казах нищо за него. Веднаж като го гледах тя ми каза, че само мога да си мечтая за него, че не съм негов тип и никога няма да бъде с мен. Почна големия спор :Д и тъка се хванахме на бас за 1 стек цигари :Д трябваше да правя всичко възможно за да ходя с него (не заради цигарите, а заради това че ми каза че няма как да съм с него).. и тъка продължих до ходя на стадиона за да го видя и за да го впечатля по някакъв начин, и като го гледах забелязах, че и той ме гледа като го видях " той се усмихна ":))) той сядаше на последната пейка, а аз на предпоследната, часът стана 16. 05 и трябваше да се прибера. Като се прибрах включих компютъра и след няколко часа той ми писа по скайпа, тъка цяла нощ си писахме на следващия вечер той ми писа " ще бъдеш ли моя жена" и аз без дори да се замисля отговорих с "ДА". На сутринта се видяхме той ме целуна :) направо бях забравила за цигарите ( то и да не бях, никога нямаше да ги видя тия цигари :Д ). Влязохме в час и започнахме да говорим с моята приятелка (която споменах в началото) и аз ? казах "бе той е само за няколко седмици, после ще си вземе пътния лист", но уви тези "няколко седмици станаха почти 5 години :)). Първоначално по навик всяка седмица се разделяхме :Д някъде към 6-тия месец от както бяхме заедно, всичко се промени - в смисъл разбирахме се идеално, бях много щастлива! Но след 3 години моите родители чуха за него (неговите знаеха) и почнаха проблемите.. баща ми направо полудя, защото съм била с българин..
Той в трудните моменти винаги беше до мен.. Сега.. от няколко месеца насам той не е човека когото обичах въпреки всичко и всички.. не се интересува от това как съм, къде съм, къкво правя, с кого съм.. не ми звъни, не пише.. чакала съм цял ден за да ми се обади, но това обаждане тъка и не дойде.. понякога ме обича, понякога не иска да ме вижда :( винаги когато му казвам да се разберем като хората, той ми говори за това, че аз съм щяла да уча на далеч... Викам нищо пак ще сме заедно, но той или не ме разбира или изобщо не иска да ме разбере.. казва, че ми вярвя, че ми има доверие но пак продължава по същия начин.. питам се защо така се промени.. може би не ме иска или има друга... Още по какъв начин да говоря с него за да ме разбере? Помогнете мии.. не знам какво да правя..

Коментари

4.   все едно чета точно моята история туркиня българин стадион отбягва ме...

5.   Нали си на 18? Вече си пълнолетна и баща ти няма думата. Сама си решаваш нещата. А защо се е променил
твоят приятел ние няма как да знаем, след като дори ти
не знаеш; може би усеща натиска от вашите и си мисли,
че си зависима от тях и нищо няма да стане, няма да се ожените. Би могла да му обясниш, че след пълнолетие е срамота майка ти и баща ти да ти определят живота и да казват за кого ще се омъжиш. И че ти, независимо от позицията на вашите, искаш да бъдеш, и ще бъдеш с него, ако и той иска същото. А ако не, да ти каже.

6.   Като за начало се пише "така", не "тъка" (адски много ме дразнеше докато четях).
Относно темата - мисля, че ти е ясно как стоят нещата. Щом не полага усилия за връзката ви и му е все тая, имаш ясен отговор.

7.   За стек цигари на 15 годони се хванали на бас... В потрес съм.

8.   Значи аз съм това момче и една от причините е точно това че се влияе от техните крием се от всички и да сега ще учи на 300 километра от мен при брат си и много ясно тои ще и намери някои там и така..

9.   И какво като ще учиш на далеч? Той ако те обича, за него растоянията ще са само цифри. Замисли се!

10.   или друга го има???

11.   Хе?, момче щом си с две години по-голям от нея защо не се държиш като мъж? Разтоянието за теб трябва да е едноцшибано число. Значи на мен ми е писноло от момчета които пред хората се правят на мъж, но пред момичетата са пълна нула. Обичаш ли я? - няма да я оставяш да си тръгне от теб. Не я обичаш? - казваш и директно. Без лапешки игри..
Г.

12.   Видях коментара и на момчето.
Щом за някои прости числа ти прави проблеми, по-добре го остави да си намери някоя от близо. Не си струва да се бориш за такъв човек. Лично аз съм се борила за подобен такъв, не се промени остана си същия. Няма смисъл. Не си хаби нервите :) през незнам какви проблеми си минала заради него, няма и знячение проблемите са си проблеми. Видя ли че той не е оценил нищо! Такива са "мъжете".