Какво трябва да значи това? Мъже, помагайте
Покрай празниците се видяхме с един бивш приятел, с когото не си бяхме говорили в продължение на 2 години. Сдобрихме се, прекарахме 2 прекрасни дни заедно, през това време го поканих да ми дойде на гости в града, който уча.. но му е на 9 часа път и ще се случи след няколко месеца, защото тогава има време. Странното обаче беше, че последната вечер бяхме на кафе и ми подари презервативи като ми каза "Знам, че не си носиш, давам ти ги да си имаш.. ще се радвам ако ми запазиш един".
Какво трябва да значи това?
Според мен му е интересно дали като се видим ще е цялата кутия или ще е отворена и един вид ме тества?
Другата възможност е да иска да ми каже, че просто иска да спи с мен, тъй като тези два дни не се случи. Но.. нещо ми се губи в цялата картина. Може и нещо друго да иска? Ако имате мнения или предположения по въпроса много бих се радвала да ги чуя.
Надявам се модераторите да публикуват темата. :)

Коментари

1.   Ами определено означава, че не иска да те работи точно отзад, защото за там гумичка му не требе!

2.   иска да ми каже, че просто иска да спи с мен

3.   Ъъъ, честно казано и аз не разбирам какво иска той. Явен сексуален намек, но твърде тъпо ми се вижда. Да му запазиш един, ама за какво ? Да му го върнеш обратно или да го ползвате заедно ?! Баси, аз си знам, че не разбирам жените, но за първи път не разбирам какво иска един мъж. Предполагам, наистина иска да спи с теб, но си запазва резервния вариант, ако реагираш негативно, да го удари на майтап и така да си запази достойнството. Да, мисля че е това. А ти какво искаш ? Май, май би склонила, а ?

4.   За 2 дни заедно не преспахте ли? Ако не, то подаръкът му просто оначава, че иска следващият път да го направите. Много заовалирано според мен. Аз преди коледа се видях с една приятелка, не бяхме се виждали близо 10 години но и имах мерак, и доведох разговора в тая насока и просто вмъкнах уж между другото "Аз така и не си поисках от теб а много те исках". Приятно се изненадах от отговора и "Никога не е късно за това" и се изчукахме няколко пъти за няколко дни. Не изпитвам никаква вина за това, нито пък тя (и двамата вече сме семейни с деца), просто беше едно хубаво преживяване, което сме искали и двамата но не сме могли да го осъществим по-рано поради някакви причини.

5.   Аууу, че просташки подарък! А за думите да не говорим!

6.   Аз съм пак номер 3. Няма нужда да ми отговаряш на въпроса разбира се, но аз се сетих как да му отговориш на него. Ще постъпиш по същия начин, с неясен намек, който може да се избие на майтап. Така му прехвърляш топката да се чуди той, а ти винаги може да прекъснеш ако искаш. Следващия път като се видите му кажи, че ти е останал един презерватив и му го дай, да видим какво ще направи, да го *** и в тиквеника с извинение, че ме заинтригува и се наложи да стана от леглото за да ти пиша пак.

7.   Ооо ако изпълниш плана на 6 разказвай, че ми стана любопитно...

8.   Номер 6 пиши от телефон, защо трябва да ставаш от леглото. Аз само така пиша, докато си лежа. Момчето казва, че не му пука с кой спиш и иска с него да спиш един път. Каквото го е мислил го е казал, какво има за чудене.

9.   И защо подаръкът да е просташки, бе Номер5 - простако? Ако имаш приятелка 2 години някои ден ще разбереш какво е. Всякакви задръжки падат и нещо като "Мило, хайде да се ч*каме" въобще не е необичайна фраза!

10.   Голям тъпунгер! Заслужава да не му проговориш повече, ако си жена, която държи на себе си. Това не е дори свалка, егати...нормалните мъже знаят как да подходят, ако желаят сексуално някоя жена. Цървул отвсякъде!

11.   Според мен това е много романтично. Презервативите са защото той иска да го правите безопасно от която и да е двете страни. Ако е добър любовник или прияържанки на грубия секс го взимай!!

12.   Ами означава, че ставаш! И освен това:ходи с когото/колкото/ искаш, но нека да има и за мен!

13.   "Знам, че не си носиш, давам ти ги да си имаш.. ще се радвам ако ми запазиш един".

Лично аз го интерпретирам като намек, че сексуалните ти контакти са много и той го знае. Ще се радва, ако му запазиш един, защото явно според него правиш доста секс с друг/и мъже. Възможно е да е поразпитал за теб, може някой да му е казал, че сте правили секс без презерватив и за това да казва знам, че не си носиш. Не знам това е моята гледна точка дано да греша.

14.   "Знам, че не си носиш, давам ти ги да си имаш.. ще се радвам ако ми запазиш един".
Какво трябва да значи това? От ясно, по ясно послание. Разбор-"знам, че не си носиш"-намек, че правиш безразсъден сек, т.е., не вземаш защитни мерки. Кое младо момиче няма презерватив в чантата си!? "Давам ти ги да си имаш" -това е увертюрата, загатката. Намек, че си лековата, той е сигурен, че ще ги употребиш. Най важният намек-"ще се радвам ако ми запазиш един". Почти е сигурен, че до следващата ви среща количеството ще е свършило, но даже и да е така, ще те има за бройка, и този "последен кондом" ще е само повод за мерака му. В списъка си му на потенциалните бройки, нищо повече.

15.   Човекът таи плаха надежда, че ще му отговориш, че в момента нямаш сексуален партньор или поне след тази ваша среща ще се пазиш до следващото му идване, но знае, че няма право да поиска това от тебе и се надява ти сама да го обещаеш.

16.   Не е важно какво е казал... важното е ти как си реагирала. Всички мъже са идиоти;-) научи се да си по хладнокръвна... и от шибидаха да ти маха;-)
Никога не подминаваи обида мълчаливо... щот идиота ше си направи погрешен анализ... направо го 'гръмни' словесно...
Ако не те обикне... ще те уважава.... верваи ми;-)