Моята изневяра!!!
Живея в малко градче, където всички се познаваме, но той беше човек, когото не познавах. Минавал е хиляди пъти покрай в къщи, но не го бях забелязвала до тогава.

Започнахме да си пишем в един сайт за запознанства, където и двамата нямахме снимки. Той беше женен, а аз дълга връзка. Започнахме да се виждаме, срещите ни бяха прекрасни, секса също, но изведнъж той все по-рядко започна да влиза в сайта. После спря да се обажда, а аз бях пощуряла.
Исках да бъда с него и година след това си го върнах отново, но все се обажда през месец, два ... Днес вече аз съм сама, а той все още женен, но чувствата си останаха :( Моля ви, кажете как да забравя всичко?

Коментари

1.   Няма как да го забравиш......Така или иначе е било нередно...

2.   Намери си друг, не си причинявай болка с обвързан мъж който няма да остави жена си.

3.   Да ли е редно или нередно - не там е въпросът, а проблемът е, че не сте били в равностойно положение. Ти си имала връзка, но той все пак е женен и вероятно има деца и нещата стават определено сложни. Очакванията ти, дори да не си признаваш са били по-големи, а той явно е търсел разнообразие. Защото едно е, когато случайно се срещнат двама души и въпреки, че са обвързани пламват чувства, а друго е специално да посещаваш сайт за запознанства. Но както и да е. Проблемът е, че явно ти влагаш чувства, а той, както грубо мога да се изразя се появява, когато нещо го засърби....Извинявай, но не ти ли изстиват чувствата, като се има предвид колко и защо се сеща за теб, а освен това е и женен? Извинявай, ако написаното ти прозвучи обидно, но имам приятелка, която мина буквално през ада с подобна връзка - тя разведена и влюбена, а ткой женен и ползващ я за разтуха след конфликти у дома. И това - 15 години! Едва сега осъзна колко унизително е примерно да го приема и да си ляга с него, когато той няколко месеца не е звъннал дори и изведнъж се появява и тя всичко забравя. Прецени си сама, но моят съвет е да го зарежеш.

4.   Днес си сама и така ще си останеш, той си е все още женен и така ще си остане. И двамата сте пренебрегнали неписани морални правила, но за него ще остане евентуално гузна съвест, а за теб самотата и празните надежди - чувствата, които са останали, едва ли да те стоплят в леглото.
Мечо Пух

5.   Да ви плюя на измислените морални правила! вървите си против природата и се залъгвате, че това ви извисява.

6.   ОСТАВИЛ ЛИ Е ЖЕНА СИ ЗАРАДИ ТЕБ ? НЕ !!!
НА КАКВО СЕ НАДЯВАШ ВСЕ ОЩЕ ???
АМИ , ПОСТАВИ СЕ НА НЕЙНО МЯСТО И ТОГАВА ПИШИ !!!
АМАН ОТ ТАКИВА МОМИЧЕТА , КАТО ТЕБ !!!
ИМА ХИЛЯДИ СВОБОДНИ МОМЧЕТА , ЗНАМ , ЩЕ КАЖЕШ ,ЧЕ ТОЙ ТИ Е НА СЪРЦЕ , НО , РАЗБЕРИ ,НЯМА ВЗАИМНА ЛЮБОВ М/У ВАС ,САМО ТЕ ИЗПОЛЗВА И ГО ПОПИТАЙ ЗАЩО ТИ ГУБИ ВРЕМЕТО НА ТЕБЕ , И ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВА НА ЖЕНА СИ ?
СПОРЕД МЕН ТОЙ ДЪРЖИ НА ЖЕНА СИ , И СИГУРНО Е С ТЕБЕ ЗА РАЗВЛЕЧЕНИЕ ???
УТОЧНИ ТОВА С НЕГО . НЕ СЕ ОСТАВЯЙ ДА ТИ ГУБИ ХУБАВИТЕ ГОДИНИ !!!

7.   Номер 6., когато започнахте да критикувате, запитахте ли се защо съм отишла в неговите обятия? И когато на всяка добра дума, срещате болка, дали не бихте отишли в обятията на някой, който Ви разбира? 90% от семействата днес живеят заедно не, защото се разбират, а заради децата си и той остана с нея, заради тях. Надявам се мъжа Ви да не Ви изневерява и да имате перфектните отношения! Успех.

8.   ДО авторката :ИМАМ ПЕРФЕКТНИ ОТНОШЕНИЯ и то с втория ми мъж...
ТОЙ НЕ ОСТАНА С БИВШАТА СИ ....заради децата ....
А СЕ СЪБРА С МЕН .....
ИМАМЕ 16 г. повече от перфектни отношения.....
Имаме :страст,любов....и всичко взето заедно ...
Хората ни се РАДВАТ ....
И аз ти пожелавам успех !!!