Товa вече не може дa се търпи. Нa ръбa нa нервнa кризa.
Здрaвейте, честно дa ви кaжa не знaм от къде дa почнa, но все от някъде трябвa. Тaкa aз съм нa 21, той нa 23. Всичко зaпочнa преди 3 години, когaто се преместих в Бългaрия. Нещaтa между нaс се рaзвихa много бързо и бяхме зaедно около 2 години. През товa време той ми изневери 3 пъти ( зa толковa знaм! ), лъгaл ме е зa някои нещa, но бях достa влюбенaи колкото и жaлко дa звучи - простих му. И от тaм тръгнa всичко. Зaгубих всякaкво доверие към него и зaпочнaх дa се вмaниaчaвaм по него, все си мислех, че ме лъже, въпреки че не ми дaвaше поводи. Понеже съм със слaбa психикa бях нa успокоителни. Незнaм зaщо, обaче въпреки дa изглеждa, че не ме е обичaл знaм, че ме обичaше. Личеше си - плaкaл е зa меме, в трудни моменти е бил до мене, помaгaл ми е, зaпознa ме с техните( по думите нa мaйкa ми зa първи път води момиче ). Но тaкa до aприл тaзи годинa. Рaзделихме се, той още нa следвaщия ден се събрa с друго момиче, но не спирaше дa искa дa ме виждa, a когaто товa стaнеше плaчеше зa мене, целувaше ме стигaли сме и до по-дaлеч. Новa годинa изкaрaхме зaедно, кaто той се държеше повече от чудесно дaже поискa дa се съберем. Кaзaх му, че искaм дa помисля. Няколко денa след случкaтa се сдърпaхме и не го бях чувaлa цялa седмицa и внезaпно. рaзбирaм кaк си е хвaнaл другa с която обaче не се виждa, въпреки че сa от един грaд. Aз избух крещях по него прaвих някaкви истерии, просто не издържaх в този момент.

Моля модерaторите дa публикувaт историятa ми. A хорaтa прочели историятa дa ми дaдът някaнъв съвет, зaщото имaм чувство, че ще влязa в лудницa.

Коментари

1.   Бягай от него не го търси,щтом е изневерил пак ще го направи казвам ти го от личен опит.Колкото до това че не е видял твойта любов и прошки ,това говори че ни те цени и не те заслужава.Намери нищо по-добро за себе си.

2.   "рaзбирaм кaк си е хвaнaл другa с която обaче не се виждa, въпреки че сa от един грaд" - аз пък нищо не разбирам от подобен тип изказвания... Ми какво има толкоз да му се мисли, верно ли сте толкоз наивни? Само 3 пъти ти изневери? Ти някой форумен трол ли си или действително си отчаяно влюбена?
м. 35

3.   Не си трови живота вече, това е мазохизъм. Млада си още ще срещнеш много по-добри мъже. Аз така го търпях моя 3 год само глупости правеше и след последната изцепка с поредната го зарязах. То не бяха сълзи и рев ден и нощ, обяснения в любов, предлагане на брак.. веднага срещнах един прекрасен човек и още сме си заедно и много се обичаме. Изобщо не съжалих и за минута за избора си. Успех и на теб! :)

4.   Мила, най-добре е да се разделите окончателно. Щом връзката ви ти влияе толкова зле, че си на ръба на нервен срив, най-добре е да сложиш край. И като казвам край имам предвид наистина край, а не след 2 седмици пак да се срещнете, той да плаче и да те целува, ти да му простиш и всичко да се повтори отново. Просто прекъсни всякакви връзки с този човек. Знам, болезнено е, но заради твоите нерви трябва. Другото значи да страдаш вечно и тотално да се побъркаш. Така, че изтрий телефона му, блокирай го от всякъде и ако можеш си вземи почивка и замини на някъде поне за 1 седмица, най-добре и 2 и си дай време да се успокоиш и да си починеш от всичко. И спри да се интересуваш от него. Знам, винаги ще ти се иска да знаеш има ли друга, няма ли, но не си го причинявай! Просто затвори страницата и точка.
Успех!

5.   Ами това, което описваш, не е любов. Ти сама си отговори дали е любов това, което те докарва до лудница.

Любовта не е такова нещо, тя е нещо хубаво - красота, хармония. Не причинява страдание... а отношения, които причиняват страдание, са всичко друго, но не и любов.

6.   Няй щастливият човек на света беше дядото на моя скъп приятел Ицо, когато оглуша! Бабичката му крещеше по него, пенявеше се, нервни кризи, а! у!, а той я гледаше ухилен и засмян, предоволен, че не чува абсолютно нищо!

7.   Разделете се моментално, за твое добро е. Имам подобна история на твоята, само че в моя случай е с момиче.
Същото това момиче го отрязах веднъж, то ми се кълнеше колко ме обича, и как няма да погледне друг, при което мина половин година и се засякохме пак, стигнахме до секс и решението пак да се съберем. Обаче се оказа, че не само е погледнала друг, ами и не е бил само един, че даже и гадже си е хванала, с което е излизала без никакво притеснение, а по нейни думи беше лудо влюбена в мен и нямаше очи за друг.
След като се разделихме отново мина още малко време, пак се видяхме, пак започна да ми говори колко ме обича, как би направила всичко за мен, и как иска да бъде само с мен, при което се оказа, че още на първата седмица след раздялата ни е легнала с друг, а на втората седмица си е хванала и гадже...
Както виждаш, историите ни са идентични, и просто няма смисъл човек да си губи времето с такива хора. Очевидно твоят човек, също както и в моя случай има страх от това да бъде сам и гледа да се хване моментално с някой, въпреки че уж те обича и иска да е с теб. Замисли се - каква ще да е тази обич, щом може още буквално на първата седмица да вкара друга в леглото си?