Изневяра ли е без истинско проникване?!
Здравейте,
имам една забежка в продължение на 4 години. И двамата сме женени, срещаме се всеки ден. Винаги ни е много хубаво заедно, приказваме си, споделяме всичко за нас, за семействата си, прекарваме си много приятно. Когато се видим, се целуваме, докосваме, но никога не стигаме до истинско проникване. Изневяра ли е всичко това. Ще се радвам да споделите Вашето мнение по въпроса.

Коментари

51-62 от 62

57.   #56 да съгласен съм, че между глупав и влюбен няма разлика, разбрах го от личен опит. Сърце, чувства, не можеш да ги контролираш. Не съжалявам за нито един ден в който сме били заедно. Вярно, пренебрегвах своето семейство, но човек когато е влюбен е наистина глупав и егоист. Но, това е съдбата, човек винаги се учи от собствените си грешки и постъпки. Вярно, най-добре е да се поучиш от чуждите, но не винаги се осъзнават. Книгата вече е затворена, и повярвай поста доста ми помогна. Благодаря на всички още веднъж.
"П"

58.   56 съм. Сигурно сега не мислиш така, но това развитие е най-доброто за теб. Дано оттук нататък ти се случват само хубави неща! Не тъжи, тук много хора те подкрепят и те разбират. Бъди здрав!

59.   Е как можа тая да те остави баш сега? Такава хубава темичка. Така не се бях смял отдавна с коментарите. А сега сериозно: Пич тая те е чакала четири години да и го отпереш а ти клетви не знам си какво. Затова те е оставила. Здрава патка и трябва, а не приятелка за кафе!!!

60.   Изневярата е повече състояние на духа и съзнанието, отколкото на тялото ;) Щом ти е по-хубаво с друг, кво значение има дали ти го слага?

Агент Мълдър

61.   Съгласна съм с 56, че това най-хубавото развитие за теб. Докато е време трябва да се осъзнае човек. Дано си си взел поука, че нали знаеш авторе, започнеш ли с една краста, няма отказване. Бъди здрав и щастлив. Направи всичко възможно и семейството ти да е щастливо!

62.   Надявам се и вярвам, че всичко е приключило добре за теб авторе.

63.   А дали когато правя само чикии на някой съученик изневерявам на гаджето си?

64.   до 59,
май се оказа прав/а, не минаха две седмици и вече си имаме нов. Познай с каква религия е? ! Християнин, е вече спокойно и с чиста съвест може да си прави секс. Няма само като тинейджърите да се натиска и опипва в колата и у тях, когато ги няма техните. Нека е щастлива като жена, включая и ЗАДОВОЛЕНА, като такава. Нека да е и щастлива и обичаща майка, е не е късно да е и за щастлива и обичаща съпруга. Пожелавам и го от сърце.
"П"

65.   Кратко и ясно- дори мисълта е изневеря, при това най-истинската!

66.   То е ясно! Изневяра си е! Но и двете страни са виновни. Тя си е кучка-мъже ядка, а той МУХЛЬО! Но кой не за каквото е учил, а кой с каквото е случил!

67.   #66, имам чувството, че ме цитираш. Баба ми го казваше така, а и аз често го използвам за скуката! Ти от кои си :)

68.   ако само си го търка отвън не е изневяра

51-62 от 62