Объркана съм
Ех хора много съм объркана, трудно ми е дори да пиша защото не знам от къде да започна. На 19 съм а преживях толкова много, нашите се разделиха преживях го трудно, имах 4год връзка която съсипах. Между мен и него не всичко бе розово но поне бях спокойна и се чувствах обичана. Да изневеряваше ми по някога но аз съм такова момиче че не ме интересуват глупостите за една вечер. Веднъж разбрах за поредната му свалка но чашата преля, за собствено отмъщение тръгнах с друг докото бях и с него о боже каква грешка само ако знаех, хлътнах по новия и да скъсах с човека който бе до мен 4год, скъсах с него за да бъда с човек които не ме оцени а буквално заеба след 8месеца, още си пишем но всичко е загуба на време. Истината е че с времето осъзнах че обичам първия знам че не е справедливо при положение че той вече си има друга ноо знам че още много ме обича сам го казва искам пак да си го върна. Но не знам дали заслужавам втори шанс; при положение че и двамата се обичаме но това което му причиних как ще забравим и двамата

Коментари

2.   Не, не си "осъзнала" колко обичаш първия, а жените сте толкова долни: когато паднете от два стола на земята, искате пак да се върнете при този, който е тичал след вас, докато пак не го предадете заради някой друг - а после пак същото, но и с другия. Такава си и ти. Грешката си е в теб - осъзнала била

3.   Нищо не си изпуснала...

4.   Това, което ти си му причинила??? Чакай малко, ти само си направила това, което той е правил много пъти, сама каза свалки и тн. Ако искаш да продължаваш с този човек и да останеш без капка достойнство, знаейки че той ти изневерява, давай заповядай. Само да не постнеш някоя друга със заглавие " той ми изневерява, не съм щастлива". Осъзнай се навреме, има толкова много момчета, които ще те оценят и ще те обичат както заслужаваш/

5.   "Още много ме обича сам го казва"... Хм, някак не ми се връзва с "изневеряваше ми понякога". Ще е хубаво да се осъзнаеш, че този човек не просто не те обича, той дори не те уважава, защото човек, който поне държи на теб не би ти го причинил.

6.   Номер 2 ти в ред ли си??? !!! Жените били долни. А тоя много хубав. Изневерявал и системно. момиче ще ти мине! Ще срещнеш друг, който наистина държи на теб и няма да си развява байряците, а ти да търпиш. Тоя изобщо не те заслужава. И не си мисли, че тая до него е голяма щастливка. Ей така както на теб е изневерявал и с нея ще го прави. Успех! Долна е не твоята постъпка, а неговотодържание.

7.   Леле скъпа колко си заблудена.... грешката била твоя хахахха. извинявай НО той не те заслужава, не ти него. Изтрий го от живота си. Този, който обичаш е поредния бройкаджия и понеже знае, че като ти каже:'аз те обичам, извинявай" и всичко е забравено. Този незнам каква дума да използвам е недостоен. Намери си друг, голяма работа, че си скъсала с втория. Защо свестните момичета си намират такива индивиди за гаджета и даже виждаш ли ги обичали, каквото и да правят.... Явно трябва да сме гадни с вас за да тичате след нас, ако се държим добре сме недостойни.... кофти, но какво да се прави такъв е живота. Щом си написала тука историята си надявам се поне малко да сме ти повлияли в положителна насока, разбирам, че е трудно това са 4 години, но я си представи, че нещата пак се оправят бам още 4 години примерно или 5 няма значение и пак се разделите, докато не осъзнаеш ти си на 40 и ще ти е много трудно, а той щом е кръшкач ще си хване някое млада любовница и ти пак ще търпиш. В живота срещаме доста разочарования и правим грешки, все пак сме хора, но когато повтаряме едни и същи грешки, както той(едва ли той смята тези изневери за такова нещо)значи не те заслужава. Вземи правилното решение. Успех.

8.   Подкрепям 4.

Значи той може да ти изневерява и на теб да не ти пука, а ти не можеш!
Решила си да го зарежеш, защото ти е писнало! Това, което описваш показва, че връзката Ви се е изчерпала.

Ти си само на 19. Родителите ти са се развели, той ти е бил подкрепа и си се привързала, но това не е ЛЮБОВ!
Имаш още толкова неща да преживееш и да направиш! Защо гледаш толкова крайно?

Ще си намериш друг човек, който да те оценява, ще видиш!

`Sun 23