Срамувам се да му призная
Бяхме заедно четири години, всичко си беше ок той бе човека който винаги е стаял зад мен! разбира се всяка връзка си има негативни изживявания, нашите бяха с неговите изневери при положение че традициите ни не позволяват на момичето да прави секс преди сватбата. Той си искаше своето и си го намираше с някакви за по една нощ. Да но един ден чашата преля, не исках само да си тръгна а и да отмъстя. Изневерявах му седмица след което скъсах ме и аз останах с втория, впрочем огромна грешка това момче буквално се подигра с мен не ме оцени. От тези действия разбрах кой всъщност е държал на мен, въпреки забежките му. Разделихме се с втория, искам да се събера с момчето с който изживях четири години пълни с смисъл. Но има проблем, легнах си с втория за което сама не мога да си простя, как да кажа на този човек все още мисли че съм девствена. Какво да правя?

Коментари

1.   Обобщавам - 4 г. не си давала секс на „приятеля си“ (то връзка мъж-жена над 18 г. без секс няма), но от яд се пускаш ВЕДНАГА на първия срещнат?
Същност първото момче 4 г. ти е играло по гайдата и единственият грях му е, че си е задоволявало нуждите за сметка на някакви момичета?
Мисля, че в случая ти си се подиграла с него жестоко. Не вярвам да се върне при теб - 4 г. да те чака, а ти за 1 седмица да се пуснеш на някого. Това е голямо унижение и аз лично не бих искал да бъда с такава жена. Представяш ли си да се скараш с нея и тя за 1 ден да се пусне на съседа за отмъщение.
Криеш се зад традициите, но сама показваш, че не са ти били важни, щом за 1 седмица можеш да ги потъпкаш. Същност те е било страх от секса, отдаването с момчето и не вярвам да си го желала и обичала някога, просто ти е бил удобен кош за емоционални отпадаци и всеки е живял живота си. Вие не сте били двойка, а в най-добрият случай добри приятели и без това. Не си загубила нищо както и той. Продължавай с живота си и си вземи поука, за да не повтаряш такива грешки

3.   Напълно съм съгласен с #1!!!

4.   Зарежи и двамата и си потърси правилния мъж за теб! Не е нормално 4 години да си с някого без да правите секс, а той да се скъсва от изневери, така че и двамата сте допуснали големи грешки във връзката си и е най-добре да сложите точка. Колкото до втората ти връзка, е то там е ясно, защо е добре да сложиш край. Този човек просто се е подиграл с теб и те е използвал. Така, че зарежи ги и двамата и давай напред! Светът е пълен с мъже просто трябва да откриеш правилния мъж за теб.

7.   Веднъж започнеш ли да правиш нещо, ще продължиш да го правиш. Дори и да се ожените съм сигурен, че той ще продължи. Не знам как въобще си търпяла всичките му изневери и не си го зарязала още първият път. Подкрепям #4!!! Зарежи ги и двамата и си потърси правилният!

8.   Ами този дето е преспал с теб и после те е зарязал е направил същото което другия ти приятел е правил с другите жени докато е ходил с теб и ти си му отказвала. Изискаването жената да е девствена когато ляга със съпруга си е едно доста зле прикрито примитивно вярване, че ако съпругът е първия който спи с нея така ще се гарантира, че именно той ще се размножи от нея. Все пак да не забравяме, че във вашата религия жената не се смята точно за човек. Имам позната от вашата религия мъжа й и е първия, човека се скаса да ходи и да й носи болести, тя разбира се си трае, е опитва се да ги лекува ама то няма как да стане защото на него не му пука. Тя си е просто една слугиня, в древния Рим слугините са биле робини, а робите тогава са биле вещи.

9.   Подкрепям номер 7! Ти заслужаваш нещо повече
м28

10.   Мерси на всички които ме посъветваха :) до номер 8 мисля че пресили нещата, как така жените при нас не се смятат за човек? :) твоята позната си остава твоя позната със нейните си закони.Но това е съвсем друга тема, между другото е така той преспа с мен и всичко свърши,както правеше първият ми приятел с другите. :)