Малък разказ за една любов
Здравейте!
Та аз съм момче на 21 години, от година имах връзка с по малко момиче на 19 е в момента. Казва се Катя
Доста преди нея имах друга сериозна връзка която ме промени из основи. Термина беше най точен "Момче без сърце". Бях станал толкова силен след нея че нищо и никой не можеше дори 1 сълза да изкара от мен.
Смених доста момичета, в търсене на 1-та ми любов.
Повечето пъти ги разплаквах може би нарочно исках да видя как страдат. Да видят какво е да си на мое място.
Всеки път последствията бяха стабилни, повечето момичета станаха леки жени и до ден днешен нямат сериозна връзка.
Та продължавах по този път, мислех че никога няма да намеря нещо такова като 1-та ми. Обаче срещнах Катя...
Тя имаше сериозна връзка тогава с 1 момче, обаче имаха проблеми. Според мен не толкова сериозни. Никога не я забелязвах до 1 момент в който се качи върху мен на 1 пейка. Бях удивен и стъписан. Държах се супер дръпнато и студено. А тя ме гледаше и ми се радваше. Опитах се да я отблъсна но не стана. В даден момент преспа в нас и ест спах с нея няколко вечери подред. Влязох в ролята на любовник.
Момчето с което ходеше ми беше приятел, уви не можах да откажа на Катя. С тези сини очи като ме погледна, просто не можах.
От време на време се виждахме и пак правихме секс, даже няколко пъти след като вече е правила секс с приятеля си.
В 1 момент той почна да разбира и стана кофти, пък аз шото съм прост казах на някой "Верни приятели" какво става. Верните ми приятели си отвориха устата. Единият от пътите когато правихме секс, буквално сегашния й приятел беше пред блока ми. Звъннеше на мен да ме пита дали е в нас. Отричах естествено. В 1 момент тя се разтреперя и панира от цялата ситуация. Успокоих я, казах й да говори с него да си изяснят нещата. Да добре, уж се оправиха. Скоро се разделиха. Тя измисляше всякакви малки причини че той е виновен.
Месец по късно вече официално бяхме заедно с Катя.
Понеже я харесах пък и тя търсеше подкрепя. Шото някога съм бил добра душа, реших че мога да бъда такъв отново въпреки всичките ми постъпки.
Всичко точно, мина различно време постоянно не бях в града й липсвах често идваше при мен.
Малко по малко обаче почна да ме дразни, преглътнах го това. Казах й го. През цялото време я питах дали има нещо нередно в мен. Всеки път отговаряше че няма....
Трудно се доверявам и ми трябваше поне половин година от както сме заедно че да й се доверя и да я заобичам.
Често повтаряше че съм спечелил сърцето й и т. н.
Всичко правеше за мен. Но в 1 момент нещо стана, почнаха да се променят нещата. Вече шегите не ми приемаше така добре и се дразнеше на прякори който й харесваха преди. Майка й не ме харесваше почти никога, поради факта че аз не съм като предния й да докладвам всичко. От там се почнаха теорий колко съм лош и колко само я наранявам с тази връзка. Винаги беше бясна с дни след като се скараме. Не бясна на мен а на всички.
Секс-а беше страхотен през цялото време, повече за нея.
Понеже вече я поставях на 1-во място в леглото. Свършвания огразми и т. н. не й липсваха, мн често не можеше даже да стане от леглото след секс. Та от към тази част всичко беше точно.
Обаче един ден целия ме игнорираше, не ми вдигаше не ми отговаряше. Ядосах се й писах какво прави и се скарах.
На другия ден скъсахме, върна ми пръстена(който й бях подарил), взе си нещата от вкъщи без дума. Настигнах я и исках да поговорим. Каза че не съм нейния човек в живота. Почна да изтъква всяка една дреболия която през времето я подразнила и 3-те големи скандала( за 2 от койио съм се извинил). Това било причината плус това че майка и приятелките й( не ме познават) й казали да ме оставя и да не се наказва повече. Говорихме още и накрая си призна че не е изпитвала по голяма любов към никога и се разплака при това. Постъпих точно й казах че искам някой ден да я направя моя жена и да има истински пръстен( не като да не съм го казвал преди) прочие работи че я обичам и трудно си изразявам чуствата. Тя се усмихна и пак се разплака. Но накрая си тръгнахме да се прибираме. От тогава един път се видяхме да представи уж новата си приятелка(лизбийки работи). През цялото време бяха дръпнати и новата й приятелка я беше страх от мен.
Та аз нямаше какво да кажа и се държах все едно всичко е точно и няма проблем. Обаче при всеки срещнат поглед като я видех исках да убия новата й приятелка.
Та от тогава ми писа веднъж говорихме си разни работи, но донякъде само общи работи.

Със сигурност видях това в нея в което видях в 1-та ми, много по добро обаче.
Още я обичам, но се чудя дали тя ме обича? или дали ще се върне при мен?
Дали тази приятелка е просто прикритие?
Понеже излъга че 1 момче й е колега, като говорихме преди.
Проблема е че ще тръгна пак по онзи черен път на разруха и болка, но не искам. Искам да съм си доброто момче...

Коментари

1.   Сапунен сериал!

2.   От автора :
В момента ми липсва включително както не бях ревал(баси позорното) стана, паднаха няколко сълзи за нея....
Силен човек съм и това нещо ще го помня дълго.
В момента почнах да се занимавам с фитнес и донякъде оправя нещата. Но остана ли сам, почва да ми липсва....
Какво представлявам аз :
Стабилно тяло, готвя, чистя и си пера сам, имам уникално чуство за хумор, търговец съм. Както се шегувам така и ставам сериозен.
Когато искам- по романтичен от мен няма.
Пуша малко цигари 5-6 на ден от най леките.
Чудя се какво не ми е наред..... :(

3.   Света не ти е виновен че си страдал и СЪЗНАТЕЛНО си наранявал. Има я поговорката че безплатен обяд няма-важи и за теб-вчера са ревали заради теб, утре ти ще плачеш споко
Стабилбното тяло нищо не означава и няма да те отърве

4.   ОТ Автора- писнало ми е от такива сериали....
Ако пусна поредица ще е по голяма от дързост и красота.
А между другото уискито лекува всичко. :D