Лъгала ме е за всичко!
Здравейте! Аз съм мъж на почти 26 години от малко село в Северна България. Живея и работя в София. Приятелката ми също е от София, на почти 16 години. Знам, че е млада за мен, но още от начало тя ми се натискаше и разбрах, че родителите и нямат нищо против да бъда с нея. Запознахме се преди 8 месеца и скоро разбрах, че тя ще е моята съпруга. 2 месеца, след като се запознахме тя ми каза, че е спечелила от лотарията 300 хиляди и, че е бременна с близнаци от мен. Много се радвах, защото я обичах. Тя е още едва в 9 клас, а аз имам само средно образование и заплатата ми е само 300 лева. Ако не беше спечелила тези пари, нямаше да имаме възможност да отгледаме децата си. Решихме да живеем в апартамента на баба и, която скоро починала, защото е празен. С парите щяхме да модернизираме апартамента и да започна собствен по-добре платен бизнес. Тя щеше да продължи образованието си, поне докато завърши средно, а родителите и щяха да ни помагат в гледането на децата. Планирахме да се оженим малко преди да се родят децата - лятото. Но... уви разбрах, че тя е просто перфектна актриса. Няколко пъти поисках да ми даде снимка на бебето или да ме заведе заедно с нея на преглед (твърдеше, че е ходила вече доста пъти на прегледи), но тя всеки път ми отказваше. Аз, естествено, се усъмних и я попитах дали лекарят е казал как бие сърцето на бебето, като предварително се информирах, че сърцата на бебетата бият бързо. Тя каза, че биело много бавно. Това засили подозренията ми. На 8 март реших да се обадя на майка и, за да и честитя и да я попитам как е гаджето ми. Тя беше учудена, когато стана дума за бременността - сега го чуваше от мен, а Дари (моята приятелка) уж беше бременна в 6 месец и леко беше напълняла. Това, че беше само малко по-пълна от преди ме навеждаше на мисълта, че не са близнаци, а е едно. Както и да е, майка и ми каза, че Дари и казала, че сме скъсали и да не ми вдига телефона. Аз разбрах, че вероятно съм бил лъган и веднага купих тест за бременност. Отидох у тях без предупреждение. Дари беше сама. Принудих я да си направи теста сега и пред мен. Беше отрицателен!!! Тогава тя си призна, че ме е излъгала и за бременността, и за парите, които била спечелила, защото уж ме обичала и я било страх, че ще я зарежа, защото е много малка за мен. Бях съкрушен - прекарах почти година от живота си в лъжа, но много я обичам! Пред дилема съм - да я зарежа ли или не? Моля ви помогнете ми - имам нужда от подкрепа в такъв тежък момент.

Коментари

1.   Виж, тя е на 16 г. и доста незряла! Нещо ми куца и интелектуално както я описваш - държи се като детенце. Не се занимавай, защото утре ще те излъже пак за някоя глупост. Къде си тръгнал да се жениш с 300 лв. заплата В София? Концентрирай се върху работа и квалификация, не се занимавай с глупачки

2.   Естествено, че трябва да я зарежеш. На теб това поведение зряло ли ти се вижда? . Тя си е дете още. Може да имате да имате сериозна връзка след най малко 5 години.

3.   Тази история ми звучи като измислена. Как може голям и зрял 26-годишен мъж да повярва на 16-годишна пикла за такива неща.

4.   Детска му работа, ама, авторе и ти май си доста наивен. Според мен не си готов за брак, изчакай. Няма лошо, ако ти харесва момичето да продължите да се виждате, ама не прави засега планове за сватба - виж по-добре, както ти каза и номер 1 възможностите да си повишиш квалификацията и да си намериш по-добре платена работа. Със 300 лв. семейство не се издържа.

5.   Хм... ти не знаеш ли, че на лица под 18 годишна възраст им е забранено да участват в хазартни игри, както и продажбата на лотарийни билети? Според мен дай и шанс - имате още време пред себе си преди да създадете семейство. Изживейте си любовната илюзия като си омръзнете след време раздялата ще ви е по-лека. Сега само се измъчвате

6.   Пишеш твърде грамотно за изпаднеляк за какъвто се представяш - историята ти е фалшива, а дори и да е истинска замисли се за връзката си - една жена на 16 не е жена, да може и да има мензис, но все още е дете в главата, а ти вече би трябвало да си мъж!

7.   Божеее, само подобно нещо през живота си не бях чела. Доста се посмях. Предполагам, че е измислена история, но ако не е - НАИСТИНА ЛИ СЪЩЕСТВУВАТ ТОЛКОВА НАИВНИ ХОРА, БЕ? УЖАС!

ТТ

8.   Пълно куку!
1. На 15 години, непълнолетна, ще и изплатят печалба от лотарията? Без родители:)))
2. 300 лева е по-малко от минимална работна заплата и за осигуровки не става, тоя човек на черно ли работи?
3. Била бременна пък му отказвала да ходи на прегледи с нея.
4. Обадил се на майка си да я пита как е гаджето му. Чакай бе, нали беше от малко село в Северозападна България? Тя пък за пръв път чувала за бременността?

И тн и тн...

Модераторите, защо публикувате истории на очевадно ненормални хора със сериозни психични отклонения???

9.   Лелеее 16 годишна никаквица да те води за носа, абе момче ти си за оплакване бее. Стегни се, тегли и една майна, какво се занимаваш с някакви лигави кифли дето се изживяват в боливудски сериал? Не се ли сещаш, че с тия схеми като нищо ще ти тегли една майна някой слънчев ден, когато се отрака и си хване чичко паричко :)
ОСЪЗНАЙ се и се СПАСЯВАЙ

10.   Братле, не тя е кой знае колко умна, а просто ти си много ТЪП! 16 годишна спечила от Лото/Тото, или там каквото и да е (интересно как на тези години ще си вземе печалбата, но явно толкова ти се е искало това да е вярно, че даже не си се запитал за това), забременява веднага, ама не иска да показва снимка от видеозона, искала да се жени веднага за теб и много я било страх да не те загуби... Еми, както още в началото казах - не тя е умната, а ти си глупавият. ;)

11.   Много глупава постъпка. Започне ли да те лъже един човек така и ще продължи за напред. Рано или късно всичко се разбира и остава едно разочарование. Аз съм момиче и през последната ми връзка бях като теб лъгана, той твърдеше, че ще се промени, повярвай ми нищо хубаво не излезе. Вълкът козината си мени, но нрава не!

12.   Тя ли се държи незряло... тя ли е детенце? ! Ами тя си Е детенце. А този господин мъж ти на 26??? !!! Що за мислене ти си по зле от 16 годишно момче...

13.   А ти авторе къде си в цялата история а? !? Апартамента на нейната баба, нейните родители, нейните пари. Преди да си пурдиш носа кой актриса и кой не, мисли ти какъв принос имаш в нещата за да недоволстваш

14.   Или историята е измислена, или ти си много глупав, човече!
Как очакваш от едно момиче на 16 да се съгласи да живее с теб, да изостави образованието и цял живот да е неграмотна и да се грижи за децата ти? Ти май не си добре. И е спечелила 300 000? Първо, дори и да ги е спечелила- парите ще се връчат на родителите й, защото тя не е пълнолетна. И какво мислиш, че едни родители ще загърнат образованието на детето им и вместо да ги вложат в бизнес или нещо- те ще обзаведат дома ви... Не не не не, не знам как се връзвате на такива. И същото важи и за по- малките, които ходят с по- големи. Приятелката ми е на 15, тръгнала с 24- годишен с мисълта, че е свестен, ще я чака, а го заварила в кафене да прегръща и да целува друга на нейната възраст.

ЗАПОМНЕТЕ, че почти няма как да има любов между дете и възрастен. Ако разликата е 10 години между 20 и 30, добре, но между 15 и 25 не е добре! Гледай си живота и с намери подходяща ЖЕНА.

15.   Авторе, на 26 години верно си млад, ама не чак толкова, че да вярваш на всичко, което чуеш. Време е да пораснеш и малко по-трезво да преценяваш хората и ситуациите.

Подсети ме разказа ти за следния виц:

Люта зима. На покрива на 20-етажен блок стои мъж, кани се да се хвърли и си припомня като на кинолента живота
си. Изведнъж на пожарното стълбище се появява Дядо Коледа и казва:
- Какво става бе, младеж? Да не си решил да скачаш?
- Решил съм. Фирмата ми фалира и имам огромни дългове, жена ми избяга с някакъв баровец и взе и детето, отгоре на всичко вече не ми става изобщо, няма за какво вече да живея!
- А, недей така. Аз съм Дядо Коледа и ще ти изпълня 3 желания, каквото и да си поискаш, мога да го направя!
- Можеш ли да ме направиш богат?
Дядо Коледа щракнал с пръсти и казал:
- Вече имаш на твое име 5 милиона долара в швейцарска банка!
- Можеш ли да накараш жена ми и детето да се върнат?
- Като си идеш у дома ще те чакат там! -и щракнал с пръсти.
- А да ми става пак?
- Ще ти става и не само това - всяка жена, която пожелаеш, ще те моли да спиш с нея - казал Дядо Коледа и щракнал с пръсти.
Самоубиецът се пооживил и рекъл:
- Благодаря ти много, Дядо Коледа! Сега ще имам вече за какво да живея!
Дядо Коледа помислил, помислил и казал:
- Сега ти трябва да ми изпълниш едно желание...
- Казвай, всичко ще направя!
- Ами... да ми врътнеш една свирка!
Човекът в началото се запънал, но като помислил малко се съгласил и почнал да действа. А Дядо Коледа го милвал леко по главата и като свършил го питал:
- Абе, момче, на колко години си?
- На 42
- Станал си на 42 години и още вярваш в Дядо Коледа? !

16.   300 лв заплата след като минималната е 360 лв в софия където едно кафе е 2 лв нещо не ми се връзва ти трябва да си много тъп, извинявам се, че те обиждам, но в 6 месец жена трябва да има огромен корем (майка ми е бременна в 5 и полувина и е голям и се забелязва няма как да се излъже за такова нещо) и ако са близнаци трябва да е 2 пъти по-голям това значи, че почти на 30 години ти нямаш знание което се предобива от обща култура още в 7 клас... Не ми се връзва цяла година да те лъже, че има 300 000 и ти да не си се усъмнил, щяха да я дават по телевизията шансът е 1 на 1000000... и т. н. След като е спечелила пари защо не сте почнали ремонта защо не сте си купили телефони лаптопи да отделите 500 лв за екскурзия. Моля коментара ми да бъде псунат след това което ще кажа. ИЛИ ТАЗИ ИСТОРИЯ ТРЯБВА ДА Е В РАЗДЕЛ ИЗМИСЛЕНИ ИСТОРИИ ИЛИ ТИ ИМАШ IQ ПОД 10!