Обичам да си играя с мъжете
Здрасти и от мене. Жена съм и напоследък размишлявам върху една тема. Чудя се според вас, когато се влюбим в даден мъж, коя е по-добрата тактика- да го заблудим, че си внушава въпреки сигналите, които му пращаме, за да увеличим още повече интереса му, или да му кажем истината, но с риск да изглеждаме леснодостъпни в неговите очи. Питам ви, защото повечето пъти ми се е случвало да засилвам интереса така, но понякога е имало точно обратния ефект- мъжа се примирява съвсем лесно с отказа и това ме побърква. Как може само от един отказ от моя страна и той да ме загърби изцяло? Толкова ли ненадеждна съм била в очите му, като че ли само това е чакал да се случи и айде- кой откъде е. Много е гадно така. Мъжко внимание не ми е липсвало никога, но тея дето ме преследват като сянка не предизвикват у мене интереса на по-недостъпните. Вече се чудя и аз какво да правя. Подхвърлете ми някой друг съвет как да подхождам към мъже, които обичам занапред. За протокола- на 26 съм.

Коментари

1.   Ако на теб някой мъж ти каже, че не се интересува от теб, ти какво ще си помислиш?

2.   Знам, че се обръщаш към жените, но аз съм мъж и съвета ми е просто да не се правиш, защото е много тъпо. Последната, с която бях по същия начин се правеше отначало и после добре, че ми каза, че не е така, както и да е. Сега дори още една пък нова се прави, че не ми иска вниманието нарочно да има тръпка - и до по-малко от 3 минути пак ме търси.. Просто ми е писнало от такива :). (Тайнственост? ! - кво' е това бе хора, не изглеждате на леки жени в очите на този, който ви обича)..

3.   Някой жени сте толкова лесни за разгадаване.

4.   Ти какво очакваш? Някой да ти признае, че те харесва, ти да го отрежеш и да се влачи в краката ти ли? Някои си имаме достойнство, може и да е малко, но го имаме. Ние да не четем мисли, да те знаем какво искаш. Нито пък сме играчки, че да покажеш интерес към някого и после да се правиш на недостъпна.

5.   Пхахаххахахааа.

Не те знам на колко си години, но това, че размотаваш даден мъж или се ебваш с него може и да увеличи интересът му към теб, но може и да го отблъснеш.

По-сериозните мъже биха искали да знаят дали срещу тях стои сериозна жена или някоя пиклива тийнейджърка... така, както правиш ти правят момиченцата на 14.

Това е супер смях да си играеш с чувствата на някого и лошото е, че почти всички сте такива.

Няма по-хубаво от това да кажеш на един мъж за чувствата си, така най-добре ще си изясните обстоятелствата.

Пичовете, които са се отдръпвали от теб са го правели, защото постоянно си се правела на интересна, а не защото са слаби харктери или не могат да се борят. Ми ти веднъж не си дала повод и не си пуснала малко фера (нямам предвид секс), а си се правила на велика и незаинтересована. С твова поведение кой искаш да те иска?

Ахахахаххаха колко такива като теб красивички и, , велики`` си остават нещастни...

Поздрави, Узунов

6.   Животът е палачинка, миличка - веднъж си отгоре, в следващия момент си отдолу. И когато си отдолу, на теб хората ще гледат по същия начин, по който си гледала ти, докато си била отгоре.

Ако ме разбираш правилно...

При това, при жените вторият период е много по-дълъг и окончателен, отколкото при мъжете. Прави му сметката!

7.   При такава тема, май не е случайно, че първите пет мнения са отрязани...

8.   Потърпевш.

Проблема е в теб, защото си мислите, че сте много красиви и умни и т. н. един вид -всичко е до колене.
Да ама НЕ, като си на 26 кому е нужно да играеш детски игри, нима не си зряла и нямаш позиция да гледаш да шикалкавиш с мъжкия пол.
Аз съм бил в единтична ситуация и не, че съм се примирил, просто имам позиция, знам какво искам, държа на себе си и не бих позволил някаква си кифла да се е*абас достойнството ми.
Всички тези които са готови на всичко и преследват жените - са плаши*утаци.
Те са без капка достойнство, неосъзнати "мъжки" индивиди, които са и такива в целия си живот занапред, готови да бъдат подлоги само и само някой да ги приюти. За тях има и кучешки приюти.
Ти какво мнение би създала ако поченеш да си правиш номерата:На жена която незнае какво иска и емоционално нестабилна, каква майка ще бъдеш в неговоте очи-замисли се? !
ЕВАЛА НА МОМЧЕТО, поне не е като 90 % които са за приютите.

Сама си вземи изводите, и защитавай позициите си и бъди себе си.

9.   Мила всеки човек е различен и всеки човек се влюбва по различен начин не можеш да очакваш едно и също действие

10.   такива като теб накрая приключват при най-долнопробния "мачо", който ще те третира като боклук, а ти ще го гледаш с влюбен поглед.

мъжете след определен натрупан опит знаем как да оправяме ненаиграли се като теб.

по-скоро потърси смисъла на връзката, преоткрий доверието, приятелството, обичта, вместо да тормозиш или да си играеш с хора, които просто не са събрали достатъчно опит и/или са имали лошия късмет да те харесат.

11.   Аз съм мъж на 26. Когато жена ми откаже запознанство, излизане т. н никога повече не се занимавам с нея. Предпозитам винаги 20-22 годишни.

12.   Мъжете възприемат отношенията много по-рационално от нас, жените. За един мъж "не" означава "не". Аз това го разбрах чак като се омъжих. Когато един мъж те попита "Искаш ли шоколад? " и ти кажеш "Не", той ще си го изяде целия, без през ум да му мине, че всъщност ти се яде, но очакваш уверения, че не си дебела. Мисля, авторке, че с шикалкавене и игрички вероятността да изпуснеш някой свестен мъж е по-голяма, отколкото да го спечелиш. Човекът с достойноство се оттегля, след като го отблъснат. Онези мъже, за които казваш, че лесно са се примирявали с отказа ти, са били точно сериозните и възпитани хора, които ти се иска да привличаш.

13.   Жена съм, в мъжката глава винаги има и още една, затова много, много не се "борят " като ги отрежеш. Като на приятелка ти казвам, че се заблуждаваш, че дърпайки се предизвикваш интерес. Не, просто мъжете, които се "борят " за теб след отказ знаят много добре, че ти ги подлагаш на тест и играят по твоята гайда, защото искат нещо с теб и понеже няма друга, която да им е по-интересна за в момента от теб ти удисват на акъла и така докато им омръзне протакането и това губене на време или се появи друга. Защо ти е да прекарваш времето си в агония, като нещата са прости - ти го харесваш, той те харесва, пробвате се ако не стане здраве да е. Самотата е тягостно бреме и най-добре е чувствата да са изяснени. Номер 2 много хубаво е завършил коментара си и е много прав, това важи както за жените, така и за мъжете

14.   Може би тия дето не те преследват, не те харесват достатъчно и не смятат че си заслужава да хабят усилия.

15.   Сама си се прецакваш, авторке. На 26 се държиш като тийнейджърка на 16. На 26 вече най-добре да си се ориентирала сериозно към типа мъже, които търсиш и даже към конкретен мъж.

16.   Скъпа, според мен ти си един много комплексиран човек, за да разсъждаваш по този начин. Всъщност не търсиш любов, а признание за това, че и ти си ценна за някого. Нарича се комплекс за малоценност. Може би си го изградила от детството си, когато си била пренебрегвана или изолирана отнякъде заради твои различия от останалите деца. Много често такива жени след време имат силна нужда да покажат на себе си, че и за тях има хора на тои свят, които да страдат. Това, че има мъже, към които си имала интерес и си отразяла, за да се направиш на велика, а те повече не са се занимавали с теб, говори добре само за тях. Очевадно имат достойнство и ще се намерят нормални жени, които да ги оценят. А пък другите, които казваш, че са ти безинтересни, защото въпреки, че си ги пренебрегнала търчат още подир теб, го правят, или защото нямат и грам себеуважение, или пък виждат, че трудно биха впечатлили някоя по-готина мацка и се хващат като удавник за сламка за тази, която им е дала и най-малкия сигнал. А и обикновено този типаж като теб свършват с точно такива- без достоийнство, самоуважение- с една дума- смотлъовци и след години жестоко съжалявате за поведението си с мъжете, които са си заслужавали, но вече е късно. Помисли добре дали изобщо имаш правото ти да определяш условията на отношенията си с мъжете от позицията на някакво си по-висше същество. Всички сме еднакви и смъртни, мила, но разликата е в начина, по койти протича животът ни. Често такива като теб за съжалениев разбират, че техния е бил една заблуда, но с много години закъснение. Успех и работи върху самооценката си.

17.   Прочетох много внимателно това което си написала и сега ще ти разкажа случка от моя живот с една с такива разбирания и отношение към мъжете. За протокола съм мъж. И сега историята накратко, че е много дълга. Преди време един мой приятел ме запозна с една негова колежка с цел заедно да излизаме. Първата вечер още като се запознахме, мен честно казано не ми хареса особено, но нали е заради приятеля ми, не казах нищо. Тръгнахме да се разхождаме и приятелят ми се отдели с неговото момиче и ние останахме двамата. Часът е някъде около полунощ. Момичето без да съм обелил и една дума до сега изведнъж започна да се описва като трудна за сваляне, не била лесна и д не съм си помислил, че е курва като се разхожда по това време с непознат мъж. Тирадата в смисъл, че е света вода ненапита продължи още дълго, но аз слушам и само кимам с глава, а вътрешно ме напушва един смях, та едвам се сдържам. Мисля си: – како не знаеш на какъв играч ги прилагаш тези номера. Потърпях я още малко и я прекъснах с думите, – виж сега тези неща ми ги кажи когато започна да те свалям, но засега това е последната мисъл в главата ми, време е да се прибирам и си тръгнах. След няколко дена ме канят отново да излезем, но аз обясних на момчето с какво ме среща и да не ми се сърди накрая. Тук вече ще съкратя доста от историята и ще мина на финала. Преспах с момичето на инат и за да и дам урок. Тя забеляза отношението ми след случката и един ден ми заяви: – знам, че повече няма да ме потърсиш, но не съжалявам, ПОНЕ БЕШЕ ХУБАВА БРОЙКА, и това ми го казва най-трудно достъпното момиче на света. Не се учудвай и ти когато попаднеш на по-добър играч от теб самата, но се чудя защо изобщо се жалиш тук, или искаш да се похвалиш

18.   Добре, когато се "борим" сме в нужда и сме навлеци, не разбираме от дума, когата не се, сме примирени. А угодия някаква? Няма? Следващата, не си единствената жена. Ако искаш. Не съм куче да ти ходя по гъза и да ти вдигам комплексираното самочувствие. Нали се се'ш? А и ти по-млада няма да ставаш, а тепърва ще одъртяваш, така че ти решаваш. Мъжа и на50 си е желан, но жената... Сещай се до кога. Още 5 г. ти давам макс и после ти ставаш кученцето. Виж някой циганин мже и да ти се моли.

19.   Нормално е, след толкова мнения, да каже нещо и авторката. Но... нормалните неща са за на запад от Калотина...

20.   Такаа... И какво стана сега, света ли се свърши като пуснахте първите пет коментара? Защо ги бяхте спрели? Сигурно и в другите теми така триете - ненужно.

22.   Като го отрежеш, ако е истински мъж, а не крайно нуждаещ се плужек, няма да пробва повече и сама ще съжаляваш за това, което изпускаш. Има една приказка "При истинската жена няма втори шанс, а истинският мъж не пробва втори път. ".

23.   Ако продължаваш да си играеш с мъжете, накрая ще си останеш стара мома!

24.   Мъжете, които те харесват не са ти интересни, значи не търсиш споделени чувства. Какво искаш изобщо? Да играеш тъпи игрички, чиста загуба на време.

25.   Престани да се правиш на интересна - глупаво и комплексарско е. Умен мъж вижда през тебе като през аквариум. Всичко му е ясно каква си и те разкарва на секундата, от което само губиш.

26.   Това че ме избра от всички, който пърхат около него е комплимент и признание. Аз съм ценна за него, обичана харесвана. Любимата жена. Негови думи. Казвам му и му показвам колко ми е важен и колко го харесвам. И виждам кои се чуства с мен. Да аз съм тази която го изпълва с живот и страст. Не се дърпам като ученичка, но и не се давам като отчаяна жена. Баланс е нужен. На кого са му нужни плитки детски игри. Защо да се правя, че не ми пука когато тои е моята любов. Аз го карам да е най-доброто от мъжа в себе си. Тои мен също. Това са игри за напреднали авторке. В тая игра няма фалш и иди -дойди. Има само съвършенна любов и уникален секс. С твоите посредствени номера ще стане само играчка плачка. Ти жена ли си или пикла?

27.   Вие сте много агресивни с мен. Аз съм жена с много висока цена и трябва да съм спокойна, че мъжът се е влачил в краката ми. Нали за това е мъж. Аз съм висшистка и то не каква. Трудно би се намерил мъж на моето интелектуално ниво. А тези дето се отказват са долни комплексари и търсят нещо по-нисшо от мен. Прав им път. Един ден като си хвана някой умен, красив, добър, възпитан, послушен и мега богат тогава аз ще ви се присмивам, че не сте избирали като мене. Сега отивам да унижа котката си че за момента само тя ми е на мушка. Приятна нощ!!!

28.   А ако един ден станеш майка на мъж, ще искаш ли да си играят с твоето дете, когато порасне и срещне например жена като тебе, от тия дето си играят и изостават, а после искат чуждото одобрение.

30.   Браво номер 27. Ти си една истинска жена. Вече съм влюбен в теб. Искам, да стана твой роб и слуга, да препиша всичко, което имам на теб, да ти дам всичките си пари, да ме изхвърлиш на улицата и да си водиш всеки ден нов любовник в бившия ми дом. Ето тогава ще съм истински щастлив мъж, срещнал жената на живота си.

31.   Аз съм Нормер2, та да те попитам това, че имаш висше образование с какво те прави повече човек от другите? И за какво ниво ми пишеш? - щом си завършила тук - поне кажи как се реализираш -> в това се измерва успеха. Цената ти колко е? - толкова колкото на другите висшистки, НО техните принципи и морално развитие, явно не са като твоите. С толкова много качества, не че е невъзможно, но не мисля, че ще е бъдещия ти мъж, още повече, че сигурно ти ще се влюбиш в него, а не той, защото с това твое изменено психично разстройство спрямо възприятията "как трябва да се започне" с една връзка, та едва ли някой ще те вземе по тоя начин.

32.   Всичко да ти се връща!!!

33.   Не знам защо, но много жени се мислят за "голямата работа" и като си ги харесал веднъж, значи едва ли не си готов да се гънеш като червей в краката им. За мен "не" си е "не", най-много да се пробвам още веднъж и то повече, за да затвърдя решението си, отколкото заради борба, надежда или нещо такова. Например преди няколко дена с една моя позната стана дума за нейна приятелка, с която бях излизал много за кратко, като в края на разговора тя ми каза нещо от сорта на: "ее, ти като чуеш за ( ще я нарека образно Полина ) се разтапяш". Толкова беше уверена, че чак ми стана смешно. Първо, с т. нар. Полина бяхме заедно твърде кратко и второ, оттогава минаха цели 6 години. Даже, ако трябва да съм честен, изключително много се радвам, че нещата с нея не станаха по-сериозни.

34.   Аз съм мъж на 30 и когато някоя ми откаже спирам, за да не и досаждам и така. Все пак една жена би трябвало да ти даде някакъв знак

36.   "Аз съм жена с много висока цена и трябва да съм спокойна, че мъжът се е влачил в краката ми. Нали за това е мъж. " - хахахха, браво -ето от тук схванах недостижимото ти Ентeлeктуaлно ниво, както и липсата на образУвание в главата ти (освен ако не си някой мъжки трол, щото натам ми намирисва тая тема - ако е последното - моите поздравления - успешно "разлая кучетата" ;)
"но понякога е имало точно обратния ефект- мъжа се примирява съвсем лесно с отказа и това ме побърква" - получава се така, щото той отдалеч усеща, че не ти е на нивото и че си спецЯлна...
Вие, Богоизбраните, не сте виновни, че така сте създадени...
М. 36

38.   Като чета такива теми и коментари и ми иде да сменя планетата - тази е скапана. Хората са скапани.

39.   Авторке, понякога такива като тебе си намират майстора и ако не си промениш възвишената самооценка за себе си и подобни изказвания, може да попаднеш на някой, който ще те тормози тебе.

40.   И аз обичам жените да си играят с мен, най-вече като ми се нанижат на оная работа. Такава игра настава, че после едвам ходят. Ако ти се играе толкова, ще го дам да си поиграеш малко.

41.   Искам да те попитам ти истински мъж търсиш или кученце което да подритваш и да ходи по тебе? Може и да си красива, умна но с това отношение няма да бъдеш особено желана от мъже с самочувствие знаещи какво искат. Не знам дали така просто искаш да покажеш, че не си лесна това е добре но като си харесаш някого покажи му, че имаш симпатии. При отказ от твоя страна е нормално да се дистанцират все пак си имат достойнство.
М. 24

42.   Е какво има да се правиш на недостъпна. Когато те хвана, че ме баламосваш - край. А това все ще се случи.