Урок за цял живот
Здравейте.
Искам да ви споделя моята история.
На 17 години съм и съм от малък град. До преди година година имах сериозен приятел бяхме заедно 2 години, когато се разделихме плаках, страдах много за него. Разбира първия ми път беше с него. След като се разделихме, за да го забравя започнах да си пиша с няколко момчета зарибявки това онова. Спах с двама след него, но само секс нищо друго. Така с течение на времето болката намаляваше. Но имаше едно момче... той много се сближи с мен, но го познавам отдавна просто преди не си пишехме толкова. Та лятото с него излизахме от време на време уж като приятели. Ноември 2014 той ме целуна очаквах да почувствам нещо... но НИЩИЧКО. И му казах, че не съм готова за връзка и по-добре да си останем приятели и си останахме разбира се излизахме си пак. Но дойде нова година, нощта, след която ми се преобърна целия живот. Бях при неговата компания целувах се с него после с някакъв негов приятел и спах с приятеля му. Но нали съм умна продължих да се виждам с приятеля му станахме секс партньори. Освен това и започнах да употребявам алкохол и наркотици. И сега... чак сега осъзнавам каква грешка съм направила. Сега започнах да чувствам нещо към него обаче е твърде късно, дори му споделих, но разбира се той вече не чувства нищо към мен. Бих дала всичко да си го върна да си бъдем, както преди. Толкова съжалявам за тази грешка не знам какво да правя....

Коментари

1.   Цитирам те: "но нали съм си умна" - да, бе, страшно умна си, няма що...

2.   Еми продължавай да употребяваш алкохол и наркотици, и да се чукаш по купони с когото ти падне, а после се чуди кой ти е срал в гащите?

3.   Спрях алкохола и наркотиците и секса преди 3,4 седмици. Излизам с компания гледам да се забавлявам като нормалните тийнейджъри. Ама тези чувства и това съжаление...

4.   Ами така е моето момиче. И така е за всички момичета постъпили по този начин с някое момче. Време е да си платите сега за всичко сторено, защото и момчетата плачат.. да и то за вас мили момичета, но късно ще го разберете.

Успех в живота и гледай при следващия да няма такива неща. Но като му кажеш какво си правила... на дали ще има следващ. Аз.лично не бих се занимавал с момиче като теб. Ето как от "свястна" се превръщаш ти, а и много други в... айде вие си го кажете :)

5.   Моля те не слушай коментарът на индивида отдолу! Много тъп оментар, всеки прави грешки! Никой не е светец. Сподели на приятеля ти, че е била много кофти грешка от твоя страна и съжаляваш за стореното, но не можеш да промениш нищо. Предложи му са сте само приятели и да пиете кафе от време на време! И го зариби отново, но не показвай, че усещаш нещо към него, държи се като приятел, изслушвай ги и бъде до него, когато има нужда. Възможно е той да се влюби отново. Ако не стане, просто го забрави! И това, че си изпаднала в състояние на секс, наркотици и рокендрол, не е хиперголям грях, случва се на всеки. Не се осъждай, гледай напред просто и не се самоизяждай заради глупости! Ние жените сме, за да се подкрепяме най-малкото!

6.   Ами ти сама си го написала "Урок за цял живот"... не съжалявай за нищо... продължавай напред и не се страхувай да се променяш и надграждаш ;)

7.   вземи си поука занапред и остави момчето, няма как да си го върнеш. както сама си разбрала, действията и решенията, които вземаме, имат последствия и върху други хора.
малка си, имаш време да се поправиш и вече да не допускаш такива грешки. а миналото го остави назад, не можеш да го върнеш.

8.   Не съм убеден, че си особено умна. Ако трябва да съм честен доста глупаво си постъпила. Безразборния секс, наркотиците и алкохола не водят до нищо добре. Рискувам да прозвуча като възрастен, но реално като се замислиш е точно така. Не мисля, че ще успееш да върнеш нещата по стария начин. Доста простотии си направила. Единствено можеш да продължиш напред и да се поучиш от грешките си, все пак си на 17 - не е края на света!