Как се развива една връзка
Искам да попитам как се развива дадена връзка?
Питам направо а не да овъртам.
При всеки е различно да, има момичета който не се притесняват и биха си легнали и на 5-я ден.
Но има и такива като мен, който искат задълбочаване на връзката а не просто секс.
Кога допускате момчето да си позволява интимни докосвания?
Много ви моля да публикувате, имам нужда от по странички мнения.

Коментари

1.   Първо я целуни, после тя ще се справи :)

2.   Всичките ми връзки като винаги са били коренно различни. Много зависи от човека до теб. От трудният период с мъжете в живота ми, не смеех вече да се отпусна. Като цяло никога не съм се давала веднага. Преди година попаднах на много добро момче, и до сега е такъв :) още след първата ни целувка, всичко в него крещеше колко ме иска, но не си позволяваше никакви фриволности. Някак си усещаше, че е рано. След около 2 седмици вече и аз започнах да давам индикации, че го желая много силно. След още една седмица си легнахме. Чувствах се като ученичка, а съм голяма жена. Има го момента на притеснение винаги-ами сега, ако съм само за секс....
Не се тревожи, ако даден мъж държи на теб, ще те изчака. Особено ако намеренията му са малко по-сериозни.

3.   Развива се добре, ако и двамата партньори искат дълга връзка и са склонни да се борят за нея. Имам предвид момичето да продължава да се поддържа, да не се отказва от лични интереси и излизане самостоятелно, да се съобразява с партьора, да му помага и да не се превръща в лелка след 6 месеца връзка. При момчето да се държи с уважение, да не заглежда и коментира всяка 2ра мадама по улицата, да има желание за развитие(дори и да е много беден, ако е умен и има хъс за живот и амбиция парите нямат значение, все пак БГ е бедна държава, не очаквам почивки на Малдивите, но ако знае как да ми напрви кафето сутрин, как да ми поправи колата, компютъра ще ме впечатли много повече). Хубаво е и двамата да имат общи интереси, но все пак и нещо различно, да искат да живеят по подобен начин(да речем и двамата обичат да си стоят повече вкъщи, искат да работят в голям град или пък искат да се занимават със земеделие и 2мата и обичат живота на село). За това кой кога прави секс - ами различно е, ако видя че мога да се отпусна с този човек, да му споделям лични неща, че той иска връзка и не ме кара да променям тялото си, а ме харесва каквато съм, може и на първата седмица да му кажа, че искам връзка и да спя с него на 2рата. Той ако е готин човек ще разбере, че спането на 1вата или 50тата среща няма значение, защото и двамата ще искаме да сме заедно.

4.   Ами постави се на мястото на момчето и ще разбереш "кога той да допуска ти да си позволяваш интимни докосвания"...
Всичко е строго индивидуално. Всеки случай е сам за себе си. Рецепти няма! Понякога нещата се развиват много бързо, друг път се замотават с месеци, в трети случаи изобщо не вървят и не стигат до успешен край (или начало - зависи от гледната точка).
Случва се да срещнеш човек, с когото имаш чувството, че се познаваш от отдавна. Друг път опознаването е дълго и мъчително, като се преминава през много фази на резерви и недоверие, които в повечето случаи впоследствие се оказват неоснователни. Но с натрупване на опита и периодите се скъсяват, понеже човек си има вече "готова програма" и един видборави със "заучени положения".
Няма нужда да го обръщаш на наука - следвай интуицията си.
За съжаление все по-рядко се срещат качествени хора, които да градят и да имат нещо в главата и в сърцето. Повечето са посредствени консуматорчета, които и името си не могат да напишат без грешка... Какво да очакваш от такъв човек? Бъдеще? Деца?

5.   Без да Овъртам, ще ти кажа, че има момичета, коЙто искат интимност още първия ден, и такива, коЙто изчакват. Трябва сам да усетиш какво желае момичето. Но по принцип бъди малко резервиран към такива, коЙто пускат прекалено бързо, защото после ще береш ядове с тях най-вероятно, макар че не е задължително.

ПС: "който" НЕ е множествено число. Учи се в началното.

6.   Жаните усещат всичко... ако не се държиш като мъж, тя ги усеща и си играе номерата както си иска и ще те върти доста време, но ако в началото още е показан мъжки характер вие усещате че не може да де прилагат номера тук... та жените имате двоен старчндарт за тези неща... при едни пускате много бързо... при друго си играее с тях...!

7.   Бога ми, сексът и сериозната връзка нямат нищо общо, освен ако не сме на по 16 години. С приятелят ми се запознахме в университета. Бяхме първи курс когато попаднахме в една компания и реших да му се отдам, защото ми омръзна да бъда девствена :D Спомням си колко притеснителен беше, след година ми спомена че още тогава е гледал сериозно над мен и не му се е искало да попадам в леглото толкова бързо, за да не се самообвинявам и стана убиец :) Но ето вече почти 6 години заедно, скоро и брак :))
Друг случай с приятелки, не искали да го играят лесни, но много им се правило секс и бла бла бла. Една чакаше 6 месеца преди да си легне с принца, след като го направиха той я заряза. Сексът трябва да е непринуден и няма точен ден или нощ, в който трябва да бъде практикуван. Стига да чувстваш, че си с правилният човек, който не е задължително да остане с теб докато се пенсионирате. Животът, секса, милионите нагони са важни уроци в персонализирането ти:)
Трябва да се опознаеш, за да разбереш начинът по който би си позволила да се довериш на хората.

8.   Чакай сега... С едно момче правих секс на първата ни среща, после връзката ни продължи около 4 години. С друго пък чаках 6 месеца, но след първия път се покри като мишка. Със сегашния ми приятел пак правихме секс доста бързо, а наскоро се сгодихме. Та от личния си опит мога да съдя, че кога ще си легнете, не е особено важно. "Допускам момчето", когато просто се случи. Изказвания как ще държиш човека на сухо, за да се докажеш като морална и задълбочена девойка, са жалки и смешни. Имай предвид, че ако някой мъж иска да те мине, може да се прави на божа кравичка маса време, а след като вземе каквото иска, да офейка. Така че всичко си е до намеренията човека. И все пак за нормално смятам до около месец, ако не си девствена. Ако пък си, може и малко повече, но без извращения от рода на половин година и нагоре.

9.   Авторката ;Благодаря ви!
Сега малко инфо. Момиче съм на 24 г. момчето е на 29..
Но до сега не е имал сериозна връзка-което ме притеснява. С него сме се виждали само веднъж, има малко проблеми..
И това, което ме дразни, -е защото не ме търси по тела.
Само с чат за сега. Звънял ми е но 2, 3 пъти за месец.
Писал ми е че ме желае и дрън дрън-което до някъде не ме радва. Може да ме иска само сексуално.
Но пък го харесвам ще изчакам да видя ще се видим ли и какво ще стане.
И ако го няма с часове на лаптопа не се сеща да ми се обади, което ме дразни още повече.
Какво да правя хора

10.   н 8 жалка и смешна си ти

11.   10, ти пък си супер-яката чалга с iPhone 6S и цаки KWIAT!

12.   От номер 7 до авторката
На 24 години си, а се занимаваш с неперспективни връзки... като некоя тийнейджърка. Очевадно субекта няма никакво влечение към теб, има комплекси които си избива по чата. Щом не може да проведе един нормален разговор по телефона и не те търси, а ти го дебнеш виртуално - просто пълна загуба на време за теб, а той си върти още няколко като теб. Изглежда е неудачник щом не може да получи секс и намира утеха само в кибер пространството :)
А вероятно твоята следваща тема ще бъде "на 30 съм, но нямам нормална връзка"! ;)

13.   Авторката-Да, днес не ми е писал.. а в началото като бях на линия ми пишеше а сега умряла работа.. Не ми се обажда.
Но искам да спомена, дразни се от това, че ми пишат коментари, а също и веднъж писа, че ме ревнувал.
има и друго нещо не си спомням за какво ставаше на въпрос.
И аз му бях написала, че не съм му никаква да му казвам, а той написа за сега..
Как да му върна интереса

14.   "Момчето" почти на 30?!?
По темата-очевидно не го интересуваш изобщо, тея две-три гальовни приказки, са ей така.. Личи си, че нямаш никакъв опит с мъжете, а този закача поне още 6 7, пък, която върже. А това да се чудиш как да му привлечеш интереса е просто смехотворно. Не се излагай.

15.   Айде бе, все очаквате мъжът да ви върши всичко, а вие, "принцеси" и кокони, само се киприте и продавате фасони! Той доста определено ти е показал отношението си, щом е признал, че те ревнува, и че не ти е никакъв ЗАСЕГА (то ест, желае да сте близки и вярва в това), а ти го играеш студена, надменна и непристъпна... Егати мърлата. Дигни си височайшия скъпоценен задник и изминѝ и ти своята част от разстоянието между вас! Не може да очакваш от човека да загърби всяка гордост и да почне да ти пълзи в краката! Като се държиш дръпнато, естествено си го отблъснала, защото той очевидно не иска да се натрапва. Не казвам да му скочиш в леглото, а да покажеш и ти интерес към него, щом искаш да върнеш неговия. Това е начинът, друг няма.

16.   №13, Айде бе, все очаквате мъжът да ви върши всичко, а вие, "принцеси" и кокони, само се киприте и продавате фасони! Той доста определено ти е показал отношението си, щом е признал, че те ревнува, и че не ти е никакъв ЗАСЕГА (то ест, желае да сте близки и вярва в това), а ти го играеш студена, надменна и непристъпна... Егати мърлата. Дигни си височайшия скъпоценен задник и изминѝ и ти своята част от разстоянието между вас! Не може да очакваш от човека да загърби всяка гордост и да почне да ти пълзи в краката. Като се държиш дръпнато, естествено си го отблъснала, защото той очевидно не иска да се натрапва. Не казвам да му скочиш в леглото, а да покажеш и ти интерес към него, щом искаш да върнеш неговия. Това е начинът, друг няма.