Абонатът не отговаря
Някой да ми помогне, защото ще откача. С приятеля ми се скарахме и вчера му звъннах над 20 пъти ама буквално и той накрая вдигна и да. Днес му звъня и следобед даваше заето и след малко като звъннах той нарочно не ми вдигна. Но като пробвах към 10 вечерта оператора каза: Абонатът не отговаря. Моля опитайте по - късно.
Някой да каже каква е тази глупост?
П. С. Звъня от мтелски номер, а той е на теленор.

Коментари

1.   Абе човече не знаеш ли че "абоната не отговаря"означава, че си е изключил сам телефона. Ако няма батерия казва "глобул/теленор/който и да е... ще предаде за вашето обаждане". Ако е извън обхват също.

2.   Събери си вересиите

3.   Божееее егати въпроса. Изключил си е телефона - това означава. И пак мн е издържал преди да го изключи. Аз толкова нахален и досаден човек до себе си не бих търпяла!

4.   Просто отиди у тях или го пресрещни някъде. По телефона няма да стане.

5.   Не е нормално да звъниш по 20 пъти на ден на някого.
Паднала му е батерията, или си е изключил телефона, или ситемата те е набелязала като спамер след толкова много позвънявания.

6.   Не е нормално да звъниш по 20 пъти на ден на някого.
Паднала му е батерията, или си е изключил телефона, или ситемата те е набелязала като спамер след толкова много позвънявания.

7.   Ти го обсебваш този човек.

8.   A ти зaщо си толковa досaднa? Изключил си е телефонa и е нормaлно при тaковa нaпaдение от твоя стрaнa. Скaрaли сте се, остaви човекa дa си премисли нещaтa, тaкa отблъсквaш.

9.   Аз също не мисля, че да звъниш на някого било то на приятеля ти по 20 пъти е нормално. И какво от това, че сте се скарали? На теб къде ти е достойнството? Такова всъщност имаш ли? Не мога да разбер атакива жени, аз съм жена и ако някой ми направи такова нещо, спринт в обратна посока ще бягам! Няма нищо по-гадно от досадни хора!

10.   Боже... като не знаете защо съм го направила какви са тези коментари. Нормални ли сте? Питам ви какво значи това, а не да ми давате любовни съвети. И нека ви кажа, че когато някой си изключи сам телефона принципно казва 'телефонът на абоната е изключен или е извън обхват'. Боже, вървете се гръмнете някъде. И преди да коментирате четете въпроса. Да ви изсъхнат ръцете.

11.   Хах, честно казано по принцип е обратната, мъжа звъни 20 пъти, а момичето не вдига.

Но може без да се изключва телефона, ако ти блокира номера, ти няма да можеш да му звъниш, но всички други ще могат. Разбира се, може наистина да е изключен.

13.   Ти откога ползваш телефон, че задаваш такива тъпи въпроси?! Иначе телефонът ти сигурно е на цена на настолен компютър... И ако продължаваш с неадекватното си поведение ще стане както е казал №11 или ще си смени сим - картата. Отговорът на оператора при изключен телефон, извън обхват или паднала батерия е: абонатът не отговаря, моля обадете се по-късно. Дали е изключен, паднала батерия или извън обхват са подробности - връзка няма. И си спести клетвите, защото се връщат...

14.   Ти си луда бе момиче! Не стига, че му звъниш по 500 пъти, ами нас тук ни кълнеш. Много си смешна, дори бих казала жалка! ;) Също така, ако съм на приятеля ти мястото до сега да съм ти била шута.

17.   Хa, че и кълне момaтa:-))). Преди дa се гръмнa, кaкто ни съветвaш aвторке, дa ти кaжa, че съвсем нормaлно е мочето дa не искa дa те виждa дори нa снимкa. Свиквaй, тaкa ще е с всеки, докaто не си поизлекувaш мaлко гръмнaтият мозък.

18.   Ама и двете ли ръце да ни изсъхнат или на всеки по една? Като толкова не те е срам да се излагаш, ходи питай в теленор какво означава това.

20.   Абе, Вие сте много глупави хора, какво толкова е станало момичето му е звъннало 20 пъти е какво от това? Толкова ли е ненормално? Аз също бих звъняла толкова даже и повече пъти, а причината е притеснение, не знам какво е толкова странно и ненормално. Вие откъде знаете от колко време може да са заедно, сигурно ме за пръв път се случва това той да не отговаря, а и също и той може и да й е звънял от преди по толкова пъти :) Знам, че това е стара публикация, но и аз искам да искажа мнението си както и Вие го изказахте