Защо жените са такива?
Добър ден.Моето не е история по скоро възмущение обностно държанието на жените спрямо мъжете.Гледам тука някакви 16-17 годишни момичета разправят как немогат да живеят без някое момче как то им разбило сарцето и как сички момчета автоматично стават еднакви..Да така е такива сме момчетата но защо малко не се замислите мамкаму и ще видите че не ние сме станали такива а вие сте ни направили.Защото някое момче като се влуби във някое момиче и като се опита да и направи впечетление да я охажва и момичето понеже е момиче и веднага почва с тъпите женски номера..Или ше се надува или ше се праи на недостапна или ше се праи че не и пука или на расеяна а бе вобще ще стане сякаква но не и разумно мислещ човек шото секи разумно мислеш ше види че тия номера обиват сичко детско и красиво в един мъж и БЛОКИРАТ ЕМОЦИЯТА ЛЮБОВ в него..И после се почва ама вие мажете само за секс мислите...Най распространената ви заблуда...Е за какво да мислиме като сте разбили сяко нежна и красива част във нас? за какво да мислим??И е така прав съм просто се замислете колко пъти сте зарязвали някои който ви е обичал или харесвал през живота си и ще видите че и вие сте допринесли за това някои да не изпитва чувства от противо положния пол...
И така после почвате да хленчите по форомите деба.... как няма любов как сичко е незнам си кво и мъжете незнам си кви.. а замислихте ли се за това колко пъти се надухте колко пъти преди това се правихте на откачени и колко пъти се подиграхте със някое момче...И деба достигнах до мн странен извод тва жените сте като вълците човек ви подава ръка с добронамереност вия му я изяждате... ама вълците го правят само когато са гладни а вие го правите и вие незнаете от какво...Неискам да ви обида просто това е реалноста за жалост..Се на вас нещо не ви изнаса се нещо хленчите никога човек неможе да ви огоди и за сичко което даде за вас полочава в отплата разруха и гняв(както аз гневно написах тва..)...Само не се чудете що идва момент в който протягате раце към момче а то не протяга към вас..шото такова сте си го направили...

Коментари

1.   Има много истина в това което казваш, въпреки това за обективна страна тук неможе да се говори жените дърпат на тяхното мъжете на нашето. Гадни жени има така както и гадни мъже, но в крайна сметка всичко това е в резултат отново на разбити сърца и озлобление към противоположния пол. В края на деня всичко се свежда до едно ... всеки търси най-доброто за себеси и неправи компромиси с това и от там се почва със нещастието.

2.   Абсолютно съм съгласна с теб мой човек :)
И мен това ме дразни! Някакви пикли си мислят, че като разиграват мъжете и като им прилагат някакви "хитрини" ще им падат в краката и едва ли не ще направят всичко за тях...Много погрешно, трябва момичетата да разберат, че не е така и става само по филмите!
А как наистина да не мислят за секс когато като харесате някое момче веднага обличате късите поли, слагате деколтетата, високите токчета... Едва ли през тези дрехи мъжа ще види същността ви :)
Променете си мисленето и тогава се оплаквайте, че няма любов.

Мег*

3.   .Защото някое момче като се влуби във някое момиче и като се опита да и направи впечетление да я охажва и момичето понеже е момиче и веднага почва с тъпите женски номера..Или ше се надува или ше се праи на недостапна или ше се праи че не и пука или на расеяна ...
_______________

Аз съм 17 годишно момиче в абсолютно същия случай. Той ми показва колко много държи на мен, че ще ме направи най-щастливата. НО поради факта, че съм с разбито сърце от друга стара връзка аз започвам с женските номера. Отблъснах го толкова много от мен, че дори не можете да си представите. Изкарах се всякаква за да го отблъсна, защото аз не го заслужавам.
Всичко, което казваш е вярно. Не мога да засищитя в случая женската страна .. за съжаление.

4.   Тука няма вие и ние, първо сме ХОРА и след това жени и мъже, или каквото и да е. А докато се борим едни срещу други и се делим на "мъжете" и "жените" - да, така ще е.

5.   Неграмотен си...иначе много хора се чувстват по сходен начин. Обществото, в което живеем, е консуматорско и хората все по-малко отдават значение на емоциите. Цари пълна безпринципност и морален упадък...трудно се намират искрени и чувствителни хора. Но, все пак, щом теб това положение те възмущава, значи си различен. Бъди оптимист и вярвай, че не си прецедент. Пожелавам ти да срещнеш себеподобен :)

7.   Не знам как е било преди, но е истина, че в днешно време на повечето жени им доставя някакво садистично удоволствие да те смачкат, унижат и да се подиграят с чувствата ти. Тогава има два сценария: погубваш се от мъка по нея, или всичко възвишено в теб умира и се превръщаш в "свиня"(мн. обичат да ни наричат така) - само е*ане и пиене бате! Изборът е ясен!!!

8.   ха ха добре казано, та нали всеки търси непознатото, ако не го намери в един човек, продължава да го търси докато не го намери, убеди се, че той е човекът и да се постарае да устане с него,, та нали всички търсим рзличното в един човек, това, което не намираме в хората по улиците, в училище, на рработа, в интернет и т.н. а до като го намериш горко ти ако не го опазиш ... ако не го опазиш се вричаш във вечно пленство на любимия, и никойя друга любов няма да те накара да го/я забравиш .. веднъж човек построил дворец от любов, неможе да се задоволи с една малка къщурка ... живей си животта така, както на теб ти е добре, защото веднъж се живее и когато един ден дойде време да не съжеляваш за нищо .. и дай всичко от себеси за човека, когото обичаш.. дори това да означава целия ти живот .... :)

9.   Браво на автора и на мег* абсолютно прави сте нека се замислят много жени тук...

10.   Аз пък не съм съгласна! Да, вярно е че има момичета, които просто си падат мръсници, НО има и свени. Виж какво, както дадено момиче е отблъснало дадено момче, така е и обратно. На мен лично ми се е случвало да бъда с някой, който да разбие сърцето ми, след това аз да разбия нечие ( просто защото не го обичам, а не за подигравката) и в един момент се появи моят човек и любовта е взаимна вече доста време. Така, че не е проблемът в жените, нито пък в мъжете, просто понякога се ПОЛУЧАВА, друг път НЕ ! Има добри и лоши ХОРА ( и мъже и жени) !!!

11.   Хаха за някой неща си прав но за някой си в голяма грешка ;) . Има мъже на който изобщо не им пука за дадено момиче и искат само секс ние какво сме виновни ?? И веднага тръгвате с някое момиче и веднага питате девствена ли е или за секс тука че вие веднага питате е не изчаквате поне 2-3 седмици ние нямаме никаква вина ;)

12.   Просто проблемът на жените-на нас е, че сме с голямо его и обичаме да тичат след нас, да усещаме как копнеят по нас и ни желаят, а ние сме уж нежните същества, наранените, които искат топлинка...Вече тези номерца ги правим по рефлекс, навик...Защото не знаем как да бъдем щастливи и не си го позволяваме, а в същото време го отнемаме и на момчетата... Аз лично така и не се научих как за тези 17 години да покажа истински на едно момче, че е истински човек, който си заслужава..Или ме е страх да го направя, за да не го загубя или почвам със женските номерца, за да го накарам той да започне да ме гони, да видя дали наистина има нещо към мен...Просто ни е страх прекалено много, ако сме искрени с чувствата си, защото сме наранени и по този начин ние си играем с момчетата, за да ни докажат, че наистина държат на нас и когато се убедим..Всичко се руши, вече сърцата им са разбити, заради простия ни тест, проявата на детинщини и несигурност...А и право да си го кажа, не знаем какво искаме...

Но и много ммъже правят глупави грешки, защото има и свесни момичета, които знаят какво да направят, обаче са попаднали на простак, който ги е изиграл и оттам започват по нашенски... Аз така станах това, което съм и заради това загубих най-прекрасното момче, което можех да срещна...

16.   Може би няма да ви е приятно да го четете, може би не е точно по темата, но е моята история... Аз съм на 17 години и от 3 и половина години ме нараняват... нараняват ме момичета, които ми се струват толкова прекрасни, а всъщност след това осъзнавам, че може би не са за мен. За мен най-важното у едно момиче или жена е нейната усмивка... тя е единственото нещо, което може да ме накара да се влюбя в едно момиче и се радвам най-много когато аз съм причината за нейната усмивка... както и да е... за тези 3 години ми разбиха сърцето на толкова много парчета и аз все ги събирам и установявам, че липсва по едно, и чакам един ден да дойде някоя която ще ми носи липсващите парчета, ще ми ги върне и ще ми се усмихне... мой човек аз явно още не съм срещнал правилното момиче, надявам се ти да я срещнеш. Срещнеш ли я, не я изпускай защото са малко тези които са намерили щастието след като са изпуснали човека който им е възстановил сърцето! :)

17.   Ха! Много приятно изненадан съм-и от темата, и от изказванията на 2, 3, 12! И трите добре обясняват за какво става дума. Обикновено такава тема, отворена от мъж, е пълна със словесни нападки и подигравки от другия пол. И за 3 години никой не е продължил в тоя дух!

18.   Към автора.

А не си ли се замислял, че се буташ в погрешните момичета? ... може би затова те отбягват. Един въпрос към теб. Ти отблъсквал ли си някога момиче? .. Сигурен съм, че си! ( ако не си, значи нещо не ти е наред) Виж младеж, , когато една жена не те харесва и злато да акаш пак няма да те иска. 90% от мъжете са на твоето мнение, но това е защото незнаят коя да си харесат, все искат някоя слабичка, сексапилна, красива, умна, и да е само с тях, да ама не стават така нещата в реалноста. Докато мъжете, като теб се самосъжеляват, и се питат ''защо са такива жените'' момичето, което би дали всичко з атеб ти не я забелязваш, защото си заслепен от красотата на момичетата, които никога не биха искали да бъдат с теб! Още си много малък и зелен, с времето ще се научиш, сигурен съм!

Волф 32

20.   когaто някоя женa ми върти номерa, просто я зaрязвaм! некa се пържи в собствен сос зaрaди егото си! кaвaлер съм сaмо към дaмите! не обиждaм и не унижaвaм, но и не допускaм никоя дa го прaви с мен! освен товa съм водолей и обичaм дa прaвя любов с личности от женски пол, a не с прaзните им обвивки, нaречени"извaяни телa"! един съвет към мъжете: когaто се зaхвaщaте с някоя женa, е добре дa имaте предвaрително зaложени критерии нa собственaтa ви "търсaчкa", a не дa тръгнетекaто лaпнишaрaни след първaтa, която ви се усмихне съблaзнително и носи късa полa!

21.   Абсолютно съм съгласен с автора на темата. Живеем един и единствен живот, втора серия няма. Защо найстина като си харесам едно момиче и я ухажвам, правя всичко за нея, правя и добро впечатление, гледам да й е добре и да бъда себе си, тя започва да се дърпа да се прави на интересна и започва някаква тъпа игирчка на ''дълги сложни свалки и ''правенки'' от нейна страна. Ми нормално момче съм като е разбрала, че я харесвам и тя като ме харесва, вместо да се прави на важна и недостъпна, да каже и аз си те харесвам и да сме си заедно. Всичко е толкова просто, а тези жени го правят толкова сложно. Защо трябва да е така? Живота е един, времето минава и втора серия няма за жалост.

22.   Брей голямо възмущение от страна на автора, граничещо с агресивност.
Това - което казваш, за 16 - 17г. Аз съм виждал се говори и от жени на 30г. Любовта е велико чувство на която възрастта не е подвластна. За съжаление тази любов, отминава и дори омръзва с времето, всичко се превръща в сметкаджийство.
Относно това, че сме сложени под общ знаменател - ще цитирам номер 4, ще кажа че и всеки е личност и трябва, да се разглежда именно така.
Момичетата са ни направили такива - но то е лесно, да се обвини друг човек.
Тъпи женски номера - номерата за които говориш, са много приятни, кой не иска, да се чувства желан и преследван. Но тези номера са не само от страна на жените, но и от страна на мъжете. Възможно е подобно държане да се появи и защото дадена личност, не харесва другата личност, която се е влюбила в него. Започва да я избягва, а влюбеният започва да преследва, при което този който/ято не харесва се чувства, като жертва.
На татък авторът става агресивен - което го отдавам на това, че не е успял да свали момиче, което е харесал.
Препоръчвам да потърси - друго момиче, което да му откликне.