Проблем с половинката
Здравейте на всички искам да споделя моята история с вас и се надявам да получа добри съвети! Аз съм момче на 25 години имам връзка с 30 годишна от 5 месеца! Първите 2, 3 месеца вървяха отлично без проблемно, ходихме по почивки водихме интимен живот но в последствие започнаха проблемите, тя започна да се държи много странно изпадна в депресии за предишния си начин на живот, започна да търси мен кусури да я дразнят много неща като например че съм живеел още с нашите но всеки знае днешно време колко е трудно човек да си купи апартамент, къща а в същото време тя също живее с техните вярно правила е ремонти в тях много пари е хвърлила но все пак е с техните и къщата не я е купила и съди мен за това че съм с родителите си. Другото нещо не харесва работата ми как съм можел да работя аднимистратор за 600 лв от толкова време бил съм се задоволявал с малкото нямал съм амбиции и много много такива неща. И тя казва така може би от самото начало на връзката ни много избързахме още в началото говорихме за съвместен живот и тя казва че това на нея и е попречило да се влюби в мен не е изживяла момента пеперудите в стомаха тръпката. Друго което казва знам че си добро момче добра визия, тяло отиваме си като двойка доста си търпелив спрямо мен угаждаш ми на всичко осъзнавам какъф добър човек си но аз не мога да се влюбя, ти си мислиш че скъпите подаръци, цветя и т. н си напвил нещо голямо за мен но не е така понякога дребните неща могат да ме накарат да се влюбя. Много съм объркана не искам и да се разделяме защото ме е страх че ще съжелявам защото знам че си добро момче точния човек но трябва да го почуствам а аз за сега не мога. Друг цитат"сигурно трябва да попадна на някакав селянин да се отнася лошо с мен за да разбера какво съм имала до себе си знам че е глупаво и които и дае от страни ще каже какво иска тая още от момчето хубаво сериозно момче.. " Постоянно ме упреква за това че живея с нашите и защо не съм се бил изнесял на квартира да съм бил самостоятелен. Аз отговарям чев бих направил такава крачка ако тя го направи с мен! Отговорът: аз имам хубава къща няма да живея в двустаен апартамент и ти не трябва да го правиш заради мен а заради себеси да си самостоятелен! Не хваштам логиката защо да излизам на квартира при условия че тя няма да живее в нея с мен.. Не знам какво да правя влюбен съм в момичето държа много на нея но от цялата работа аз страдам не знам дали да чакам тя да се влюби някога в мен.. или да се откажа.. Може би прекаленото ми добро държание старание предлагане на помощ отблъсква отсрещния това също ми го е обеснявала.. Не зная да се откажа или да почна да се държа хладно да не я търся да спра да съм толкова добър за да се получат нещата не зная! Дайте съвет. Долу горе това е историята не съм я разказал в най-добрия и пълен вариант но в общи линии!

Коментари

2.   Здравей, авторе!
От поста ти разбирам няколко неща. Първо, че ти наистина си добър мъж (имай смелост да се наречеш така), мислиш добре и след време нещата да се обърнат и да се развиеш в професионален план.
Обаче това което казваш за тази жена не ми хареса. Наистина е несправедлива спрямо теб за самостоятелността, а тя самата я няма никаква и в допълнение е една объркана женица!
На 30 години да има такова мислене не говори нищо добро за нея. Че то и е време за деца, представи си я като майка...
Разбирам, че си я харесал но за твое добро се отдръпни лека по лека и спри да я търсиш. Щом ти е наговорила всички тези неща, значи настина не е влюбена в теб и няма и да стане скоро.
Човек, който харесва не говори така, има те за приятел, но с това държание не виждам как ще стане на повече.
За моя скромен опит съм разбрала, че хубавите връзки се градят от приятелството, вие сте избързали и ето го резултата.
Надявам се да съм помогнала!
ж 19

3.   Понякога, знаеш ли, и най-красивият и най-свестният и добър мъж да срещнем, просто сърцето НЕ иска.

6.   Жената иска да има до себе си хем готино лъвче, хем стабилен мъж, разполагащ със средства, които му дават самостоятелност. И се разкъсва между тръпката и биологичния й часовник който тиктака дори тя да не го осъзнава, подсъзнателно си търси мъж, който да я издържа и да й направи бебе.