Не искам да съм част от играта!
Писна ми от тези игрички...това ли представляват отношенията днес? За пореден път ми разбиват сърцето...защо? С какво съм го заслужил. С това, че съм се разкрил изцяло на човека пред мен. Може би е точно това. Приемат те като даденост и започват да си играят с чувствата ти. Знаят, че си винаги на линия и , че постоянно мислиш за тях. Нещо като като колата.... долу пред блока. Седи и те чака да слезнеш долу с ключовете и да те закара където поискаш...когато поискаш. Как да спра да играя тази роля....????????

Коментари

1.   Просто се отказваш и намираш някой, на когото просто не даваш ключ.....

2.   Изживявам същото чувство.Остави някакви координати да поговорим,защото и аз ще се пръсна!

3.   Skype - punio9111

4.   Ами аз пък се оттърсих от играта! Бях в същото положение до скоро ! .. За да не си в това положение трябва ти да се превърнеш в човека отсреща... Хората сме изключително глупави ... Когато имаме нещо (т.е. някой който се държи добре с нас)- не го отценяваме, а когато нещо ни липсва(т.е. Доброто отношение на отсрещнияя) - вместо да бягаме, тичаме още повече след него ...
Аз направих следното .... Спрях да званя по телефона... Спрях да показвам че мисля за него... Спрях да показвам слабостите си и се правих на силна ... за една седмица отношението коренно се промени ... Той стана двойно по влюбен и започна да тича след мен ... тогава ходехме от 2 месеца ... след звесно време аз отново започнах да споделям и да се даржа нормално, но той вече знаеше че може и да ме изгуби и , че не съм готова да потъпча себе си заради негоо... Явно точно това го накара да ме обикне! Сега сме заедно от вече година и нещо и нещата са идеални :) Много сме щастливи ... :)
и .. пробвайте и вие .. може пък и на вас да ви се полуюи :)

5.   Ами занапред - първо опознаваш човека пред теб, после му ставаш верен приятел, сигурен си в чувствата му и след това разкриваш своите ;)

6.   Тази игра е доста популярна и масова напоследък, но винаги има хора, които не се включват.
Мечо Пух

7.   До №4
Ами не усещаш ли, че препоръчваш на човека да пие от чашата, която е пълна с неприятното за него питие? Той казва, че му е писнало да играе тази игра, а не, че не умее да я играе. Иска да вижда картите на партньора си, и да не крие своите от него. Това няма как да се получи, ако партньорът му не иска същото. Но такъв партньор наистина се открива много трудно, след задължително изиграване на поне няколко гейма, за опознаване. Понякога (за някои хора)е направо невъзможно да срщнеш такъв, а и ти самият да си наистина такъв, а не само да си мислиш, че си.
Но пожеллавам на автора да не се отчайва и да не гледа само в една точка. Да вижда по широко около себе си и да има шанса да открие за себе си подходящия партньор!

8.   Аз съм девойче-потърпевша...За жалост при мен макар и моето сърце да беше разбито, защото момчето ми изневери жестоко, той все пак сметна, че аз съм разбила неговото като ми се е бил признал и аз съм се подиграла с чувствата му едва ли не...Забравя защо съм постъпила така и защо се разделихме...Просто той не съзнава своите грешки а кара другите да се чувстват виновни, Защото са ги наранили... Та и с мен се подиграха...Както винаги...