Найвност.
Здравейте приятели, ще се опитам да ви разкажа накратко моят проблем. Жена съм на 24, която е обвързана с мъж на 28 от почти 3 години. Та въпроса ми е изцяло свързан за мъжката ми половинка. От доста време сме заедно и нещата би трябвало да са сериозни или поне да са се задълбочили. Да ама не напротив, не живеем заедно. Като човек и като приятел е супер готин всички много го хвалят, но стане ли дума за взаимоотношения с мен е нещо горе доло добре. Понякога се замислям дали си заслужава, майка ми винаги ми е повтаряла че той не е за мен и естествено аз до няква степен вече се повлиявам от нейното мнение. Но той също не остава по назад напримерно сегашния ми рожден ден го забрави и тя не пропусна да ми го натякне. Дори ме беше страх да си призная и на приятелките. Объркана съм защото хем ме иска хем не, даже не мога да го опиша. А там е работата че го харесвам и на този етап не мисля да се разделяме, просто ми липсва вече романтиката , заровили сме се в рутината.
Не сме от този тип дето постоянно се държат за ръката но не ме изпуска от поглед. Любовта при нас е малко трудно изразена заради неговия инатлив характер, да не би да омекне. Но и мен ме е страх да го попитам дали изпитва нещо към мен защото още в самото начало на връзката ни 4 месец той каза, че не изпитвал любов... А след 3 години дали ще е същото, скептично настроена съм че е бил с мен щото не ме обича :)))

Коментари

1.   Каква ти "рутина" щом не живеете заедно? Омръзнала си му най-вероятно или си има няколко такива като тебе и си ви менка - ту с едната, ту с другата.

2.   Щом още в начолото не е бил влюбен, каква любов очакваш? Просто ти ползва тялото, щом и рожденният ти ден не помни. Търси те само за секс. А щом не живете заедно, може и секса да секне.

3.   Още в заглавието 2 грешки, при положение че е само една дума.

5.   много държи на любимата щом забравя рождения ден, то колко ли дати се налага да помни

6.   за 4 години връзка да не ти е запомнил кога ти е РД-то е мъъъничко подозрително. Не, шегувам се - много е подозрително. Или е супер разсеян или не му пука за теб (вероятно освен за секс).

7.   Мила, как така е разбравил рождения ти ден? Не си струва да си губиш времето с такъв невнимателен човек. Ами то сега е рождения ти ден, после ще е нещо друго. Зарежи го, явно вече сте си омръзнали.

8.   Съжалявам, но аз си мисля че може да има семейство. Не искам да го изкарвам, като епизод в "Истински истории, ама имаше подобна история и най-накрая се разбра че мъжът има семейство, а жената като теб се моташе с него 3 години.

11.   Определено три години гаджета... и да забрави рождения ти ден... това не е добре. Звучи несериозно определено.

12.   И моя беше така и затова вече е бивш ;) Никоя уважаваща себе си жена няма да търпи подобно нещо. Замисли се дали мястото ти е до него или е време да потърсиш другаде щастието си.