Приятелката ми иска да изчезна..
Здравейте! Няма с кой друг да споделя този проблем затова пиша тук с надежда за помощ. С приятелката ми сме заедно от няколко месеца в началото връзката ни вървеше много добре ,но преди около месец отношенията ни се влошиха.
Караме се почти всеки ден тя ме обижда по всякакви начини
тази вечер ми пожела да изчезна и да ме отвлекат ,но мисля че го каза защото беше много ядосана. Моля за помощ избухва всеки ден и вече си мисля ,че всичко между нас се проваля. Моля за съвети много я обичам!
Благодаря предварително може на някои да му се стори измислено или смешно ,но всеки ден съм подложен на това.

Коментари

1.   Опитай се да разбереш защо тя е толкова гневна, за дреболии ли се карате или за сериозни въпроси? Това за отвличането е гадто нещо, ядосана или не тя няма право да гонори така

2.   Колко мило от твоя страна да я й търпиш обидите. Не 8 на причините за проблемите Ви, но според мен не те обича толкова колкото ти твърдиш, ме я обичаш или пък въобще. Мисля, че ще е най - добре да поговорите сериозно и ако тя мисли, че не може да сте заедно вече просто няма какво да направиш. :)

3.   1. - Поискай в подходящо време да проведете нормален разговор, в който всеки да сподели на другия от какво се чуства засегнат, кое не му харесва и т. н.
2. -Ако действително много я обичаш и не спираш да й го показваш още повече в моментите, в които се държи кучешки - рискуваш да загубиш уважението й (може би вече си го загубил), след което процесът е почти необратим - внимавай! Какво имам предвид - жени с подобен тип поведение трябва да бъдат третирани като малки деца - тоест един два пъти може да оставиш да те нагруби, да те навика и т. н.. , но ако това стане системно и остава без последствия от твоя страна - нещата няма как да се развият добре в твоя полза.. Затова (както споменах за малките деца) ще намериш правилния момент, начин и интонация да скръцнеш със зъби по- мъжката - за да разбере, че нахалството й трябва да има мярка и ти си имаш граници и праг на търпимостта като ЛИЧНОСТ!
3. - Ако нищо от изброените не проработи я предупреди със спокоен глас, че щом толкова настоява си склонен да си тръгнеш веднъж и завинаги... Аkо и това няма никакъв ефект, то значи тя те е приела за даденост, може би дори си й станал досаден и няма смисъл да преследваш вятърни мелници - тръгни си и НИКОГА не се връщай обратно! .. И остави тея глупости, че "който я обичал щял да й ходи по гайдата докрай и да търпи всичките й емоционални недомислици" както ще те посъветва някоя кака тук във форума- не си парцал, нали не си? !?
М 35

4.   Много често жените, когато не искат една връзка, вместо да седнат и да говорят като хора се държат по подобен начин.
Може и да я обичаш страшно много, но ако тя имаше желание да се оправят взаимотношенията ви - щяха да се оправят.

Бий й шута и се успокой малко.

5.   Изпълни това което ти е казала, изчезни от живота й. Не нахалствай, на сила хубост не става, щом за 3 месеца връзка вече се карате, на какво се надяваш? Бягай и си търси ново гадже.

7.   Няма какво да направиш - щом ти казва такива неща - изчезваш и това е. Трудно ще е, ама го правиш. Точка. Не го казвам в смисъл да изпълняваш каквото тя казва, а в смисъл, че тя явно вече не те харесва. Ако те харесваше едва ли щеше да прави такива изказвания. Така че - изчезни, защото не те харесва, а не защото така ти казва. А може и като изчезнеш, да й светне нещо в главата, кой знае. Може и да не, не се надявай. Просто действай в живота си.