За наглостта ѝ и лъжите му
Чувствам се много засегната и обидена.
Сякаш като седя и ги виждам още да ми се подиграват и ми става зле.

Простила съм, но ме боли, защо от добрината си, изпатих..

Историята е, че бях с 1 мъж 5 години. Лъжеше ме, че ме обича. Аз вярвах.
Накрая докато имах здравословни проблеми, друга първо тръгна с него, а после го настрои против мен, че аз не съм спала с него, а аз бях болна и не можех да се оправя, камоли да спя с него... точно в този момент.
Ставаше въпрос за само 2 месеца..
Аз не бях виновна за нищо.
ТОй след това много злобееше против мен, държеше се като звяр, защото новата му не искала да спи с него, ако съм говорела с него.

Много голяма наглост от нея и от него..
Те смачкаха добрия ми характер, и иначе малкото ми самочувствие...
Толкова злоба не се беше изляла по мен никога.. С честността и труда си и малкото събирани пари, със сълзи на очи продължих отново, но вече много по-отвратена от живота.. и от моралното възпитание, което липсваше, както и етиката..
Ето как нахалните успяваха...

Коментари

1.   Преди всичко е проблемът в теб, защото си позволила другите да ти съсипели характара и самочувствието.
Говориш за морал, етика и тем подобни, но ти защо си била с мъж, който открито ти изневерява?
Ако си беше тръгнала или ако го беше изгонила, щеше да запазиш малкото си достойство.
Да, лесно е да обвиняваш новата му за проблемите, но сама си знаеч, че този човек не е бил читав. Първо, болен човек не се тормози, второ - ако искаш да си с друга жена, раздели се със старата, но ти щом си позволила подобен тип да ти влияе на самочувствието и характера май не падаш по-далеч от него. Ако той напише история съм убедена, че ще се излее дори повече жлъч срещу теб. Всъщност единственото добро в ситуацията е, че сте се разделили, но вместо да продължаваш напред, ти продължаваш да сипеш жлъч и жупел срещу двама души, които на практика нямат общо вече с живота си.
Съветвам те просто да отвориш нова страница в живота си, да си вземеш поуките и да приключиш. Виж се отстрани, за да не допускаш същите грешки с новия си партньор един ден, а тези двама човека просто трябва да са ти безразлични и да спреш да се занимаваш с тях.

2.   Не се занимавам с тях. Просто ме боли как някой може да се подиграе с невинен човек без да съм направила абсолютно нищо.
Номер 1, когато сме били заедно, той не ми беше изневерявал. Казваше че не можел без мен, че ще се женим, че ме обича.. а след това си наложил идеята, че не сме 1 за друг, че му трябвала друг тип жена... която да му помага в работата му и повече не ми и проговори..
Нямам думи.. , но да, продължавам напред.. и то без омраза към несправедливите случки в живота, номер 1.

3.   Написано е доста объркано и едвам разбрах. за какво иде реч. Само това "ТОй след това много злобееше против мен, държеше се като звяр, защото новата му не искала да спи с него, ако съм говорела с него. " не ми стана ясно. Що да злобее? Просто да не говори с теб и проблема е решен. То и ти, предполагам, не си искала да говориш с него, така че защо да си излива злобата върху теб? Просто се разделяте и това е. Който не му изнася, продължава по пътя си.
Бъди силна и не се занимавай с тия нещастни хорица. Той значи не е стока, щом така се е държал с теб. Бъди благодарна, че си се отървала от такова същество. А другата и тя ще си намери майстора, само почакай няколко годинки и ще се убедиш сама!
Не си струва да отдаваме внимание на незначителните хорица в живота си.

4.   Радвай се, че си се оттървала от подобен човек и не се променяй. Прави добро на хората, които го заслужават и се дръж със всеки, както заслужава. Миналото си е минало- само можеш да извлечеш уроци от него ;)

6.   автор: Вече съм добре. Загърбих нечестните хора и постъпките им. А номер 3, той злобееше, защото го настройваха против мен за неверни неща, които мога да докажа, че не са така- най-малкото беше - изкарваха ме, че не съм можела да пътувам извън България, че не съм можела да работя селска работа и такива неверни неща, а аз мога и това, освен другото, което съм доказала вече.. Просто за всяко нещо се искат пари.. , но той не разбираше нищо.. и вярваше на глупостите на новата.. против мен..