Влюбени жени - сексуални мъже
Ние, женките, се влюбваме често и по много. Имам близки и познати, които вярат в любовта от пръв поглед и се влюбват точно така - скоротечно. Други пък опознават човека до себе си, свикват него и пак се влюбват, но бавно и постепенно. Резултата обаче винаги е един - влюбени жени, които дават цялата си любов на един индивид и така, докато не се появи следващият.
Вие мъжете, не знам как се влюбвате. Или става изведнъж и водещо е сексуалното желание или изобщо не става..
Защо ви е трудно да се привържете към някого? Защо всичко се върти около секса? Защо сте готови да прекъснете от раз дадени отношения без да ви мигне окото? Как става това? Моля, няой да ме научи...

Коментари

1.   Ти, женко, на колко години си би ли ни светнала? нещо не ми звучиш като много... разумен, да кажем, човек:/
едно е че наистина се дразня когато някой почне да сочи с пръсти така напосоки "мъжете сте *@#%" уууу бу бу бу. ще се разчувствам! аз съм съм мъж, и съм правил и двата подхода към намиране на приятел - и бързи плътски игрички, и по дълбоко опознаване. хора много, подходи много.
другото е, че в този сайт има достатъчно много споделени истории от мъже които питат същото нещо за жените. и 'женките' както ти тъй хубаво се изразяваш сте коварни и често сурови хора. за това - никога не казвай нищо лошо за половете! ако теб някой те е отблъснал и наранил, това си е твой проблем, не е нужно да го натрапваш на всички. ако искаш помощ - формулирай въпрос така че, да има какво да кажеш и на какво да се отговори. иначе са си празни обиди.

М.

2.   М., не скачай като ощипан. Едва ли е от хубаво сарказма на авторката. И на мен ми е интересно, от какво сте направени вътрешно, от какъв точно извънземен материал, та толкова рядко се влюбвате и имате дълги връзки, които с лекота отсичате от раз. Светът не е от вчера и славата на мъжете е ясна - повечето са еднакви. А при жените има различни категории и по-голямо разнообразие, смея да твърдя. Лекото момиче си личи, материалистката си личи, почти всички останали са същества раними, и с дълбока и неразбираема за вас чувствителност :).

3.   №1 аз съм жена и за разлика от теб разбрах много точно жената. Е..ти не си виновен, че не си схванал. То идва от разликата в природата на мъжа и жената. А лафа: "Мъжа е готов и на любов за секс, а жената е готова и на секс за любов" е много точен и обяснява точно тази разлика в половете.:)

5.   Много пъти съм казвала- няма мъже, няма жени! Не можете да говорите "мъжете са такива", "жените са незнам какви..." Всеки е индивидуален! И не, номер 2, няма по-голямо "разнообразие" на жени. Това сами си го правите и си го изграждате като шаблон! Същото правите и с мъжете! После защо оставаме разочаровани?! Това, че попадаме на мъже/жени със сходни характери, не значи, че са еднакви или един тип, ти виждаш еднаквото, защото така си се настроил, или подсъзнателно търсиш нещото, което те е наранило преди! Това сме хората! Винаги се връщаме към това, което ни е наранило! Имаме нужда да страдаме!
И не е честно да обиждаш някого, в който си бил влюбен до преди седмица! Това си е кръговрата- един ден си щастлив, на другия страдаш безумно!

Мег*

6.   В раздела "Други" има доста разсъждения относно качествата на двата пола, но да се правят генерални обобщения е глупаво. Колкото индивиди, толкова и индивидуалности, зависи на какъв налетиш.
Мечо Пух

7.   Всичко опира до човека според мен.
Мисля, че и мъжете се влюбваме.Просто по-трудно разграничавам "влюбване" от "харесване".
Иначе съм напълно съгласен, че голяма част от индивидите симулират любов и тн. само за бройката..

*Syndrome

8.   №3 -страхотен лаф! Много точно и вярно! Лично аз не мога да се влюбя в жена, с която не си пасваме в секса! Каво можем да правим с такава жена, да си разказваме приказки?
Иначе няма нищо по-хубаво от секс със чувства. Просто при мен влюбването е самовнушение, което увеличава удоволствието от секса:)

9.   Глупости - зависи какъв е мъжът и каква жената и има ли съвместимост между тях. Явно авторката няма особен житейски опит. Има много влюбени мъже, за които сексът без любов е възможен, но предпочетат този с любов. Има и такива жени. Въпрос на собствено достойнство и преценка. И на философия на живот. Въпросът е този, с когото искаш само секс или любов и секс или каквото и да е - да иска същото като теб. Т.е. да се получи хармония между вас.

10.   Аааа жените с тези, които не се влюбват истински. вие си създавате един илюзорен образ в ранна детска възраст и до края на живоа си сте влюбени в него. и няма мъж , който да покрие всичките ви критерии и накраяние сме виновни. Ние може да се влюбваме след хубав секс , ама поне се влюбваме истински

11.   До авторката:Аз лично 1-ят път се "влюбих" ГРЕШНО.
Бях млада и неопитна.Моят втори мъж е изпитал същото.
На 35г.,бях с друг акъл и се влюбих от пръв поглед.В сегашни-
ят ми съпруг.С него се случи същото.И на младини и в последствие.
Сиреч: и двамата се желаехме физически,и си до допаднахме и по характерер.Така че към Синдром:Напълно разбирам думи от сорта:Не мога да разгранича харесване от влюбване.
Влюбване е :да не можеш да спиш ,да не спираш да мислиш за нея,да искаш непрекъснато да си с нея,да я желаеш,да искаш деца от нея,да остарееш с нея.Ето това е ЛЮБОВ.
Росирос поздрави

12.   РОСИРОС:Мъжете прекъсват от раз една връзка,КОГАТО ЕДНА
жена ги разочарова,тотално!!! Въпреки,че я желаят сексуално.До авторката: Дано да съм ти помогнала!!!

13.   С мъжете трябва да се отнасяш с уважение.
Нали питаш и аз пак ти отговарям.
Не че ние жените нямаме нужда от същото.
Обикновенно,мъжа търси жена,която да прилича на майка му,
и обратно жената търси мъж като баща си.
Росирос жена с придобит опит на 49 г.
Поздрави на всички,които ме разбраха.

14.   Росирос, звучиш ми като разведена ,или стара мома...?

15.   Tук всички и звучите ужасно неадекватно.
Ясно , че има изключения. Но автрката е задала някаква обща ситуация, която съм наблюдавала и изживявала не веднъж. И повярвай 12, не съм разочаровала въпросните мъже.
Омъжих се на 18 и избягахме в "чужбината" и нашата приказка продължи точно две години. Причината ми беше бяснена в няколко реда - вече не го привличам физически ( бях отслабнала с 10кг. от бачкане) и е съм му харесвала така, обичал сочни мацки , а аз съм заприличала на манекнка.
Добре.. с манекенската визия завъртях доста глави и след 4 години отново се омъжих. Този път бях изоставена, защото след бременноста ачих същите тези 10 кг.
И сега някой да седне и да ми обяснява как вината е ужените. Съвсем вярно е , че сме от различни планети.

16.   Разведена,но щастливо омъжена !
Вие и това няма да доживеете !

17.   № 14 е...браво...ОТ №13 много си умна/ен. Пращиш от акъл !
Щастливо омъжена за втори път.Носи ме на ръце !
Затова говоря,мъжете искат уважение,малко им трябва ....за да
те глезят !!! Щастлива съм в това отношение,правя мъжете луди, умират за мен !!! Правя го с " ЛЮБОВ" .

18.   Всичко е въпрос на животинските инстинкти у човека. В природата мъжкаря е създаден за да оплоди най-голям брой женски и да си остави поколението. Жените пък имат инстинкт да изберат най-силния и достойния за да ги оплоди. Това обяснява защо мъжете искат само секс, а жените се привързват.

19.   В природата има и напълно моногамни видове, а и не разбрахте ли вече, че ние сме хора, а не животни....Имаме малко по-голям набор от емоции и причини да сме с някого. Или поне някои от нас... Чифтосването за създаване на поколение ли е причината за секс в двайсет и първи век?

20.   19 и аз това се питам. ама проблемът не е в мъжете или в жените - полът не е определящ. Просто хората са наспособни да изпитат чувства , да са емоционални, да обичат истиснки.
И се изненадвам колк наранени души има;самотници плачещи за малко внимание и обич, как не намират път един към друг всички тези самотни хора, не го разбирам

21.   Ами има някакъв парадокс - уж не умеят да изпитват чувства, а има толкова много страдащи романитци... Значи вероятно половината човечество много лошо си играе с останалата половина. Аз до такъв извод взех да стигам. А дали за това има някаква по-дълбока, кармична причина, нямам отговор. Но определено съществуват доста безчувствени и змиеподобни субекти и субектки.