Игра с колежката
Накратко М на 31. Имам чувството че с колежката прехвърчат искрички отвреме навреме. Странно е че някои дни имам чуство че аз флиртувам, друг ден тя. Все искам тя да направи първата крачка, хем сигурно тя чака аз да я направя, много тупа ситуация, а определено е апетитна дама след 30тте. Как сте постъпвали в подобни ситуации и май си е истина лафа там дето си изкарваме хляба да не си вадим....

Коментари

1.   Ти какъв мъж си, след като чакаш жената да направи първата крачка? Май не си М 31, а си П 31...
Много изнежени станахте бе! А да си го сложи сама не искаш ли? Метро-бройлер!

2.   Първо, ти си мъжа и е редно мъжа да прави първата крачка!

Второ, не е най-добрия вариант на работното място! Ще тръгнат едни клюки и няма да можеш дори да си вършиш работата пълноценно. Ако пък хорските приказки не те притесняват - въобще не му мисли и се възползвай от мадамата!

М25

3.   Според мен трябва да действаш. Работното място само може да ви сплоти. Така ще се опознаете най-добре и любовта ще се разгори силно. Прекарвате времето си заедно, възможно е да сте вече влюбени, но да ви е страх да си го признаете. Според мен не чакай нито минута повече. Скачай и каквото стане! Покажи й чувствата си. Но го направи очи в очи,когато сте сами. Не бива колегите ви да знаят.

4.   №3, а ако не се получи очакваното, може и да си развалят отношенията, тогава ще стане от играчка, плачка. Може да съжалява заради една забежка. Ако е нещо сериозно, ако има истински чувства, може да опитат риска, но ако е само флирт, по добре да не опитва.

5.   Номер 4 за какви истински чувства говориш? Я прочети внимателно тоя прослувут автор как се изразява за жената като за парче месо, че и за това му трябва помощ

6.   Чудно ми е в какъв отрасъл сте. Нямата ли си работа, че си играете на кукли и парцали. За какво ви плащат? Освен това в такива "опасни ситуации" има риск да останеш и без работа.

7.   Оо не може да се живее със страх. В любовта страх няма. Или се отдаваш без да мислиш, или не. Всичко друго са излишни главоболия за да си намираш занимания мислейки - ще стане ли, няма ли да стане. Ама ще пострадам ли, или не. Скачаш и това е

8.   Като не искаш да вадиш оная работа тогава извади езика тя по доволна ще остане. Криси Испаниа...