Моята латино сага
Здравейте!ще ви разкажа за моята любовна история,интересно ще ми бъде да чуя някое ваше мнение.
Връзката ми продължава повече от 1 г.,отначало всичко започна на шега,с ясната идея,че нищо сериозно не би могло да се получи,понеже човека имаше дете и разделен с майката.Аз тъкмо бях излязла от една несполучлива връзка и беше идеален вариант да се забавляваме заедно без никакви ангажименти.Бях си поставила някакви прегради и не милех да го допускам до себе си,понеже винаги със се заричала,че не мога да се занимавас с мъж с дете.И така,всичко беше много весело до момента ,в който без да се усетя вече бях хлътнала по него .Даваше ми всичко това,което до момента съм искала-визуално привличане,забавен, чувствителен,сексуално си пасвахме,обсебващ,с желание постоянно да сме заедно и т.н.До момента ,в който разбирам,че той живеел през цялото време с жена си.Дойде ми като гръм,бях съсипана,неможех да повярвам,че ме е лъгал и не е намерил начин да ми го каже.Неможех да разбера каква роля съм играла в живота му,какво е искал и цели.Най-невероятното за мен беше,че по никакъв начин не ми е давал поводи да си мисля нещо в тази посока,почти непрекъснато сме били заедно,спи в нас,отива сутрин на работа,излизахме с мои и негови приятели,заведения,дискотеки,не ме е криел,никога телефона му не е звънял,някой да го търси,издирва и т.н.
Разделихме се веднага след това,което разбрах и около 2 м. бях прекъснала всякакъв контакт с него,изтрих го от всякъде,по никакъв начин не исках да ми напомня за себе си.Страшно разочерование ми причини.Той не ме остави,знаеше какво ми е сторил,че не го заслужавам,че е съсипал всичко,започна да ми звъни,смс-и,аз не му отговарях,невдигах,по никакъв начин и повод.Една вечер си писахме,определено имах нужда да му кажа всичко,което ме е мъчило,казахме си много неща,неможех да повярвам,че всичко е било до тук и сега как да продължа,немога без него,бях убедена,че той е моя човек.След 10 дни се видяхме като приятели,беше ми ясно какво иска,с много разговори и обещания за промяна се разбрахме пак да сме заедно.Оказва се,че живее с жена си само формално от няколко години за пред родителите му и дъщеря му,неможе да вземе решение да се махне,понеже техните го притискат,ако се случи това,да ги забрави и да не разчита на тях.И така,и двамата искаме да сме заедно,но на този етап не вийдам как би могло да стане,вероятно ще се случи тогава,когато аз вече ще съм загубила всякакъв интерес и желание или срещна някой друг човек.Последното,което обмисляме е да заминем за чужбина да работим,но дотогава има много време,в което може много неща да се случат.Просто съжалявам,че не сме се срещнали в друго време,когато и двамата сме били неангажирани,яд ме е защото много добре си пасваме във всичко,а на това време трудно се намира такъв човек,особено и когато знаете,че нещата между вас са взаимни и пак немове да сте заедно.Надявам се скоро нещо да се случи така че да стане ясно накъде са нещата,не искам да съм в сянката на любовницата,а и нямам време за подобни игрички.Има още много какво да напиша,но смятам,че горе долу сте разбрали нещата.Благодаря ви,че отделихме време за моята латино сага!

Коментари

1.   Глупачка, толкова писания за нищо...
Не ти е мястото при тоя човек, нямаш бъдеще с него.

2.   След такава лъжа ще има и още много, пък и щом толкова е зависим от родителите си не виждам как ще можеш да разчиташ на него за каквото и да било.
Мечо Пух

3.   Виж, не бъди глупава - той винаги ще е баща на дете то СИ и тя винаги ще бъде майка на детето МУ.
Само се залъгваш - не сте един за друг и е много детинско да изтриваш номера му и на не огт на позвъняванията и SMS-ите.

4.   Според мен не е глупачка ,а е влюбена всеки в този живот го е минал този период така ,че според мен бъди с него след време всичко може да е различно стига да искаш ! Надеждата умира последна.