Той на 31 аз на 19
Не знам какво да правя, за това реших тук да споделя историята си. Така всичко започна в едно кафе-аз сервитьорка той-клиент. Поиска ми facebook и аз му го дадох незнайно защо. И така почнахме да си пишем... той ми каза че се е влюбил в мен, че като ме видял останал без думи. В началото не го приех на сериозно, но мина време пишехме си и разбрах, че е сериозен. Говореше ми да се оженим след време... и така. Видяхме се на морето там излизахме, говорехме, целувах ме сее и така аз се прибрах в моя град. Той остана там по работа. Та проблема, е че аз не мога да се влюбя някак си го няма привличането, но ми харесва да съм с него, да си говорим, да ме гледа така влюбено. Харесва ми характера му, но външно не ме привлича. Има и още нещо той е на 31 а аз на 19. Объркана съм, не знам дали да пробвам с него. Харесва ми да общуваме., харесва ми да се грижи за мен, но сеедно нещо ми липсва. Или пък ме е страх да се влюбя заради възрастта. Дай те ми съвет какво бихте направили.

Коментари

2.   Не знам какво толкова се притеснявсл, една моя съученичка, когато беше 9-ти клас (все още 15-годишна) тръгна с някакъв чичак на 38, плешив и мега голям корем, ама бизнесмен с пари :D сега вече ще бъдем след 1 месец 11 клас, а те все още са си заедно... това е любовта днес :D

3.   Освен ако не забременеш, не губиш нищо ...

4.   На 19 и вече насочена в живота.
Харесва и да я дондуркат, да и плащат, да се грижат за нея, което и е много по важно, от колкото да изживее тинейджърските години пълноценно, да се влюби и т.н.. Да, България стана инкубатор за безчувствени секс кукли, които гледат интереса прес емоциите.
Давай смело мило момиче, скачай с двата крака и един ден като се събудиш от този филм, ще си на 35 ще има бутилка уиски до теб, един куп антидепресанти и ще се опитваш да върнеш мисловно годините назад, търсейки отговор на въпроса "Къде сгреших и защо се чувствам толкова зле".

5.   М29
Здравей, няма как друг да ти каже дали искаш да бъдеш с някого или не. Единствено мога да ти кажа, че възрастта няма никакво значение, когато опира до чувства (стига и двамата да са пълнолетни, разбира се). А и 11 години не е толкова много. Ще видиш един ден, че и на 31 човек още се чувства млад.
Вече дали те привлича, дали искаш да бъдеш с него - това само ти си знаеш. Аз лично не бих имал връзка с жена, която не ме привлича и с която нямам химия.
Само една молба - ако наистина решиш, че не искаш да си с него, не си играй с чувствата му. Гадно е. Предполагам, че го цениш като приятел, че ти харесва вниманието му, че това гали егото ти. Но човекът има право да бъде щастлив, не го залъгвай с напразни надежди.

6.   Залегни над учебниците. Писмената ти култура е под всякакво ниво!

7.   Защо не си играеш с куклите, а си тръгнала да се занимаваш със женени мъже, той е женен, със сигурност!

8.   Много благодаря за коментаритее. Номер 4 не ми харесва да ме дондуркат просто ми харесва това, че го е грижа за мен.

Авторка

9.   Лоша работа е педофилията.

12.   номер 7, ясновидец ли си?
12 г. разлика не е толкова драматична, че да е фатална за една връзка. По-лошото е обаче, че човекът не вдъхва особено доверие - да ти говори за брак след писане във Фейсбук не е сериозно отношение на 31 г. мъж. Или просто иска приятелка (каквато и да е), или иска да си изпроси секс със сваляне на звезди.
ако ти харесва, можеш да се пробваш да излизате и да видиш какво ще стане. ако пък решиш, че не е твоят човек, просто бъди честна с него и прекрати отношенията. не виждам какво губиш, а това, че те е страх да се влюбиш, е смешно.
Ж44

13.   #7, кво като е женен? Тамън знае за какво става въпрос. А и винаги може да се разведе.

14.   Номер 7 съм. Подкрепям номер 4, един ден ще се събудиш и ще разбереш, че това е било игра.Да не си сервитьорка? Оправи си правописа, залегни над учебниците, отколкото да бъдеш навлек на батковци.

15.   На 20 години съм. Имам приятел на 37 с който спя.
Предпочитам зрели мъже на 25-35- защото те уважават, могат да ценят и да ти дадат подкрепа и стабилност, дори без връзка.
Тук парите нямат отношение, поне в моя случай.

Лена

16.   Аз съм на 45, а жена ми е на 20 - след 2 месеца чакаме син. За секса и любовта няма възрастови пречки

17.   Много ясно, че външно не те привлича и все едно нещо ти липсва - това е просто един дъртофелник спрямо теб. Хич не си губи времето с тоя, намери момче като за теб - все пак ти трябва някой, който да харесваш истински, а не чичко, който да те харесва. Има достатъчно млади хубави момчета - не се излагай да му играеш по свирката на тоя.