Влюбена съм в брата на приятеля си
Аз съм момиче на 22 години. Имам сериозна връзка от 2 години. Едва миналата година се запознах със брата на приятеля си, защото до преди това те бяха в лоши отношения. Брат му също си има приятелка, с която живее на квартира и в последствие стана и моя приятелка. Не знам как се случи, но се влюбих в него. Но най-лошото е, че от скоро ми се струва, че и той има нещо към мен, тъй като до скоро се успокоявах, че той не иска нищо с мен и че е невъзможно. Мисля, че има нещо и от негова страна, тъй като постоянно ме гледа, усмихва ми се, намига ми, когато излезем тримата и останем сами аз се дърпам настрани, а той ме пита защо вървя сама, обръща се към мен с думата "розовке", дори и пред приятелката си. Веднъж ходихме на плаж и трябваше да слизаме по-едни камъни и приятелката му и моя приятел бяха с нас и той ми подаде ръка да сляза, макар че приятелката му слизаше едва ли не седнала, когато се връщахме нагоре по камъните отново го направи, макар че приятелката му отново едвам креташе. Когато аз и приятелката му се скараме, винаги защитава мен. А последния път, когато останахме сами ми предложи някоя вечер да излезем двамата без да знаят те. Не знам какво да правя. Искам да изляза с него и да му кажа за чувствата си, но в същото време и не искам, защото мисля, че ще е огромна грешка.

Коментари

2.   " А последния път, когато останахме сами ми предложи някоя вечер да излезем двамата без да знаят те. " - на това се казва - циганска работа, кой когото иска, него си чука, но иначе са едно семейство. Наистина ставаме циганска държава.

3.   Ако ще правиш нещо - раздели се с брат му.
Но ако питаш мен братчето не струва, щом пред своето гадже обръща толкова внимание на теб.
Раздели се с брат му, виж той дали ще се раздели с неговата, и тогава правете нещо.
Иначе вероятно пак ще се скарат за дълго. То кой знае и преди защо са били скарани. Може да е било за предно гадже.

4.   Двамата братя пак ще се скарат.

5.   Бягай! Не е мъжко да зарязва приятелката си, а да помага на теб, колкото и да те харесва. Долно е, че те сваля, когато тя е там, а не дискретно.

6.   На колко сте години, това може да е защото ти обръща внимание... Иначе ако не искаш да си с твоя приятел разделете се, много кофти положение и да се съберете все ще има наранени, трябда да си помислиш дали искаш да си с приятеля ти или не...

7.   Олеле, как ще ти излезе късмета без въобще да се усетиш...
Представяш ли си двама братя да те.. обичат!

8.   Позната ми е тази история. Той знае, че си падаш по него и затова няма нужда да му казваш за чувствата си. Някой ден ще се случи, но дай малко време!

11.   Има такива случаи. Приятелката на някого да се омъжи за брат му. Поне аз познавам такава двойка.
По-добре сега, отколкото след време, когато може да е фатално за всички.

13.   А не ти ли минава през ума, че може да те пробва, и да е в комбина и с брат си, и с приятелката си? !

14.   Избери един от двамата, като слушаш не само хормоните си.
Има не един такъв случай в историята на света.
По принцип не е невъзможно, да те привлече друг, мъж докато си обвързана, но от теб зависи по-следващото ти поведение.

Ще стане адски гадно ако това е временно увлечение, заради което със сигурност ще изгубиш приятелят си.
Между братя винаги има съревнование (особенно ако разликата им е повече от 2-5 години. ), тъй като по- малкият иска да се покаже ( братът на приятелят ти е по - малък, нали? ), или просто мъжко съревнование (иска това, което няма как да е негово а е на брат му),
което не е в твоя полза.
Относно държанието му към теб -замисли се...
Ако държиш на приятелят си и го обичаш - ще покажеш на брат му, че не може и дума да става за каквото и да било, отношение по- различно от роднини (все пак ти си приятелка на брат му, а не негова).

Помисли си, че ако брат му забележи ще почнат и скандали...
В никакъв случай не казвай на брат му, че брат му те закача, защото по принцип мъжете все си мислят, че жената се е държала "по- свободно", за да го предизвика това поведение.

Замисли се дали искаш да продължиш със сегашния си приятел, дали искаш в бъдеще да имате съвместни планове и прочие..
Ако отговорът ти е "ДА"-кажи на брат му, да не те закача, защото си гадже на брат му и да не си прави планове за теб.
Ако отговорът ти е "НЕ" и връзката ви не е сериозна - прави каквото искаш за момента, но имай предвид, че тези неща не остават скрити за дълго, и ще се разбере, което ще доведе до много скандали и т. н.

Достатъчно си голяма за да вземеш решение, както и да понесеш последствията от него.
Дано съм била полезна. Успех :-)! Емануела 25г..

15.   Избери един от двамата, като слушаш не само хормоните си.
Има не един такъв случай в историята на света.
По принцип не е невъзможно, да те привлече друг, мъж докато си обвързана, но от теб зависи по-следващото ти поведение.

Ще стане адски гадно ако това е временно увлечение, заради което със сигурност ще изгубиш приятелят си.
Между братя винаги има съревнование (особенно ако разликата им е повече от 2-5 години. ), тъй като по- малкият иска да се покаже ( братът на приятелят ти е по - малък, нали? ), или просто мъжко съревнование (иска това, което няма как да е негово а е на брат му),
което не е в твоя полза.
Относно държанието му към теб -замисли се...
Ако държиш на приятелят си и го обичаш - ще покажеш на брат му, че не може и дума да става за каквото и да било, отношение по- различно от роднини (все пак ти си приятелка на брат му, а не негова).

Помисли си, че ако брат му забележи ще почнат и скандали...
В никакъв случай не казвай на брат му, че брат му те закача, защото по принцип мъжете все си мислят, че жената се е държала "по- свободно", за да го предизвика това поведение.

Замисли се дали искаш да продължиш със сегашния си приятел, дали искаш в бъдеще да имате съвместни планове и прочие..
Ако отговорът ти е "ДА"-кажи на брат му, да не те закача, защото си гадже на брат му и да не си прави планове за теб.
Ако отговорът ти е "НЕ" и връзката ви не е сериозна - прави каквото искаш за момента, но имай предвид, че тези неща не остават скрити за дълго, и ще се разбере, което ще доведе до много скандали и т. н.

Достатъчно си голяма за да вземеш решение, както и да понесеш последствията от него.
Дано съм била полезна. Успех :-)! Емануела 25г..

16.   Излесте заедно ако той има чувства към теб, което е сигурно му кажи.
И ако ти предложи да се срещате тайно приеми! НО първо говори със сегашния си приятел и му кажи, че искаш да се разделите.
Ако ти хаписва грубата игра не късай с него, а с брат му на него му ппедлагай да правите секс тайно, но само ако найстина га обичаш! ЗАМИСЛИ СЕ! МОЖЕШ спокойно да въртиш и двамата за удоволствие стига ако не искаш да се жениш за един от двамата!
Ако бях аз щях да си взема една хубава приятелка -свободна- и да излиза с мен винаги, когато ходя по срещи със сегашният ми..

17.   Според мен или те пробват, за да видят колко си стока, или брат му те използва, за да си отмъсти за нещо. Щом и друг път са се карали, второто е доста вероятно.

18.   Първият ми съвет към теб е да се разделиш с настоящия си приятел. Нека погледнем реално на нещата- ако беше влюбена в него, нямаше да изпитваш чувства към друг, още повече към брат му. Ситуацията не нито само черна, нито само бяла, но очевидно нещо ти липсва в отношенията ви, за да се породят у теб такива симпатии, а и дори любов, както сама казваш. Ясно е, че дори да не се получи с брат му, вашата връзка няма да е много дълга- докато не се появи някой друг, който да те привлече. Второ, не смятам, че въпросният брат се държи като човек, който си заслужава вниманието. Замисли се и се постави на мястото на неговата приятелка- как би се почувствала ти, ако един ден той се държи така с друго момиче пред теб? За мен това не е мъж на място, а да не говорим, че ти си приятелката на брат му, за което трябва да има някакви граници. Знам какво е да искаш нещо, което не можеш да имаш и предполагам, че ще се поддадеш на изкушението, но дали си струва? Вярно е, че човек понякога трябва да е импулсивен и да слуша сърцето си, но рискът да бъдеш разочарована е доста голям.

19.   Благодаря ви много! Коментарите ви ми бяха много полезни и реших да постъпя по правилния начин! Ще остана със сегашния си приятел! От толкова много години сме заедно и сме минали през какво ли не. Знам, че ме обича и знам, че и аз го обичам. Надявам се само това с брат му да е временно и да мине! И да, брат му е по-малък!

20.   Мислех, че ще мине, но не стана. Започнахме да излизаме заедно. В началото не правехме нищо лошо, просто си говорихме и се разхождахме или сядахме на някое кафе, а понякога дори се виждахме вкъщи.
Един ден с приятеля ми се скарахме доста лошо и се обадих на брат му да дойде вкъщи, просто исках да поговоря с някого. Преди това звънях на много приятелки или имаха работа или не вдигаха, а с него и пред това сме си говорили за много неща и си личеше, че наистина ме слуша и ми даваше съвети как да постъпя правилно.
Той дойде, направих да пием кафе и седнахме да си поговорим. Не помня колко време си говорихме, загубих представа за времето и изведнъж го целунах. Не мислех какво правя, но и той отвърна. Хвана ме през кръста и ме сложи да легна на леглото и продължи да ме целува. Исках времето да спре. Свали ми потника, а аз му свалих тениската и започна да ме целува страстно по тялото и да ме гали с ръце. Не знам как, но по някакъв начин успях да се осъзная и му казах, че трябва да спрем, че не мога да го направя и че трябва да си върви. Той ме прегърна и ми каза, че няма да забрави нито една секунда от това, облече се и си тръгна. От тогава мисля само за него. Не мога да ям, нито да спя, не мога да правя нищо. Кажете ми как да го спра? Искам това да спре.

21.   Просто се раздели със сегашния си приятел и, ако си сигурна, че брат му има чувства към теб-излезте и виж какво ще се получи. Не можеш да обичаш двама мъже еднакво... все единия обичаш повече, но направи разликата между любов и физическо привличане, защото има вероятност да изпитваш второто, не първото. Ако продължаваш по старому вероятно ще нараняваш не само себе си, но и тях двамата.